What's new

Animowana "Historia Polski"

Aeris

New User
Joined
Aug 27, 2010
Messages
9
Reaction score
3
W sumie zainteresowa?am si? tym filmikiem dopiero po obejrzeniu dzisiejszych demot?w z g??wnej ;d

Co s?dzicie? Czy podoba Wam si? taka forma przedstawienia historii?

Jak dla mnie bomba, genialnie przedstawili wszystkie wydarzenia, nic tylko pochwali? tw?rc?w.
 

ziom303

Advanced User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
432
Reaction score
17
Odp: Animowana "Historia Polski"

Bardzo ?adne ... Widzia?em ju? kiedy? przedstawion? histori? Polski ale w 10 minut . Tylko na ?ywo . Kurde gdzie to by?o ... Hmm... O wiem . W Niepokalanowie u Ojc?w . Bardzo ?adnie by?o to przedstawione . Tutaj wiadomo , ?e jest o wiele ?adniej , poniewa? grafika oddaje sw?j urok ... :) Nauczyciele pracuj? nad tym 3 lata , a my sie mozemy o tym dowiedziec w 8:31 :D Pozdrawiam !
 

Wasver

New User
Joined
Aug 31, 2010
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Animowana "Historia Polski"

No trzeba przyzna?, ?e animacja super. Zastanawia mnie jak autorzy wpadli na taki pomys?, nic tylko pogratulowa? im kreatywno?ci.
 

ELo0n

No to cyk.
Joined
Aug 31, 2010
Messages
296
Reaction score
46
Odp: Animowana "Historia Polski"

Heh , na lekcji Historii mia?em ten filmik :D
Bardzo mi si? podoba, mog?a by pisa? jeszcze np. II wojna ?wiatowa a nie same daty, ale i tak wypas!
Naprawd? jestem pe?en podziwu dla tw?rc?w :)
 

M@rtin

#mistrz
Joined
Jun 30, 2008
Messages
500
Reaction score
115
Odp: Animowana "Historia Polski"

Film by? robiony w Chinach, o czym by?o g?o?no w TV ?e Chi?czycy zrobili animacj? o historii Polski.
Nic tylko pogratulowa?, ale to jest ?enuj?ce ?e Chiny robi? film animowany o historii Polski.
?adna animacja, naprawd? podoba mi si? i czekam a? wyjdzie tak jak kto? wy?ej powiedzia? II Wojna ?wiatowa.

Sam jeste? ?enuj?cy. Chcia?e? tu zab?ysn??, ale Ci nie wysz?o. Animacja by?a robiona przez Bagi?skiego i Platige Image, a oni raczej na chi?czyk?w mi nie wygl?daj?.
 

Polnix

Advanced User
Joined
Aug 11, 2009
Messages
302
Reaction score
121
Age
28
Odp: Animowana "Historia Polski"

oj s?abo znaj? histori? Polski autorzy ...
koronacja Boles?awa Chrobrego by?a w 1025 [kr?tko po tym zmar?], a w 1000 roku by? zjazd w Gnie?nie.
wi?cej b??d?w na pierwszy rzut oka nie widzia?em ale jakby komu? si? chcia?o to mo?na by co? znale??
 

Legilimens

Advanced User
Joined
Aug 16, 2010
Messages
194
Reaction score
5
Odp: Animowana "Historia Polski"

Widzia?em to ju? i jest to dosy? ciekawa historia, ale jednak nie polecam rezygnowa? z uczeszczania na historie po jej obej?eniu.
 

Magic

3+3=3!
Joined
Aug 4, 2008
Messages
1,338
Reaction score
180
Odp: Animowana "Historia Polski"

oj s?abo znaj? histori? Polski autorzy ...
koronacja Boles?awa Chrobrego by?a w 1025 [kr?tko po tym zmar?], a w 1000 roku by? zjazd w Gnie?nie.
wi?cej b??d?w na pierwszy rzut oka nie widzia?em ale jakby komu? si? chcia?o to mo?na by co? znale??
Symboliczna koronacja odby?a si? w roku 1000, podczas zjazdu w Gnie?nie.
Animacja ?wietna, doskonale pokazuje historie polski, a raczej na tyle, na ile mo?na w tych 8 minutach :)
 

Czeski Strzelayek

Advanced User
Joined
Jan 17, 2010
Messages
242
Reaction score
12
Odp: Animowana "Historia Polski"

o.o to co all mowie tam tera ale nie chce mi sie pisac ;pp pozdro 10/10 grafika zaskakuje no nic pogratulowac im trzeba!
 

Inspired

Active User
Joined
Sep 5, 2010
Messages
50
Reaction score
6
Odp: Animowana "Historia Polski"

Heh , na lekcji Historii mia?em ten filmik :D
Bardzo mi si? podoba, mog?a by pisa? jeszcze np. II wojna ?wiatowa a nie same daty, ale i tak wypas!
Naprawd? jestem pe?en podziwu dla tw?rc?w :)

Jeste? na tyle g?upi ?e nie wiesz w kt?rym roku wybuch?a chocia? ta druga wojna ?wiatowa? Widocznie ten filmik na historii to jedyna rzecz kt?r? uwa?nie obejrza?e?, jeszcze wymagasz podpisania daty.

#Temat
Powiedzmy, ?e mi si? podoba?o i najwa?niejsze daty zosta?y umieszczone. Najbardziej podoba?a mi si? Polska husaria i ?o?nierze w drugiej wojnie ?wiatowej, mo?e dlatego ?e interesuje si? histori? i bardziej drug? wojn? ?wiatow?.
 

Kurtis1

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
319
Reaction score
128
Odp: Animowana "Historia Polski"

Historia cz?owieka obfita w d?wi?k b?bn?w wojennych. Dobrze, ?e autor nie skupia? si? na wa?nych prze?omach politycznych ( kt?re oczywi?cie by?y ), a na litrach krwi kt?re Polacy przelali w zamian za wolno??. Animacja ?wietna, perfekcyjna. Tak powinno si? uczy? historii w szko?ach.
 

M@rtin

#mistrz
Joined
Jun 30, 2008
Messages
500
Reaction score
115
Odp: Animowana "Historia Polski"

Bagi?ski rlz!

TO ju? by?o.
 

M@rtin

#mistrz
Joined
Jun 30, 2008
Messages
500
Reaction score
115
Odp: Animowana "Historia Polski"

Bagi?ski rlz!
TO ju? by?o.

11lmw5s.png
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Animowana "Historia Polski"

Animacja naprawd? bardzo ?adna, musz? przyzna?, ?e dobrze odzwierciedla histori? Polski, wykonanie te? bardzo dobre, dobra muzyka, efekty i grafika.
Mi?o si? ogl?da, no i to bardzo interesuj?ce.
 

Veex

Active User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
90
Reaction score
20
Odp: Animowana "Historia Polski"

Jeste? na tyle g?upi ?e nie wiesz w kt?rym roku wybuch?a chocia? ta druga wojna ?wiatowa? Widocznie ten filmik na historii to jedyna rzecz kt?r? uwa?nie obejrza?e?, jeszcze wymagasz podpisania daty.
#Temat
Powiedzmy, ?e mi si? podoba?o i najwa?niejsze daty zosta?y umieszczone. Najbardziej podoba?a mi si? Polska husaria i ?o?nierze w drugiej wojnie ?wiatowej, mo?e dlatego ?e interesuje si? histori? i bardziej drug? wojn? ?wiatow?.



Powiedzmy, ?e Ci si? podoba?o ? Cz?owieku nigdy w ?yciu nie zrobi?by?, nie wpad?by?, nie wymy?li?by? takiego filmiku, wszystko co najwa?niejsze zosta?o uj?te w 8 minutach. Dla mnie na prawd? extra i godne podziwu. Nie wida?, ?e si? interesujesz histori?, bo by? poprawi? b??d jaki jest w tym filmiku, Polska husaria nie mia?a jaki? skrzyde? przyczepionych na plecach... Na prawd? by?a to przyczepiona na ko?cu kopii chor?giewka, kt?ra trzepota?a jak husarz jecha? i teraz wyobra? sobie jak jedzie 1000 husarzy i trzepocz? tak chor?giewki. S?ycha? odg?os wznosz?cego si? w powietrze ptaka dla tego powsta? mit na temat tych skrzyde?. To tyle na ten temat.

Co do tematu: Bardzo mi si? podoba?o. Wszystko co najwa?niejsze zosta?o tutaj wymienione, bardzo podoba?a mi si? grafika i przej?cia ze sceny na scen?. Na przyk?ad z tym uk?adem heliocentrycznym i Kopernikiem.

Pozdrawiam.
 
  • Like
Reactions: One
Joined
Nov 11, 2010
Messages
21
Reaction score
1
Odp: Animowana "Historia Polski"

bardzo mi sie podoba?o
zarombisty filmik, ale ma?o tre?ci, raczej dla wzrokowc?w
 

kosmos2

Advanced User
Joined
Jul 23, 2009
Messages
339
Reaction score
48
Age
31
Odp: Animowana "Historia Polski"

Filmik bardzo ?adnie pokazany, grafika ?wietna cho? te daty mog?y by by? wi?ksze. Mi?o si? ogl?da d?wi?k te? dobry. A? milo si? ogl?da. Najlepsza scena by?a pokazana jak nasi dzielni Polacy pokazali Anglikom kto rz?dzi w powietrzu. Tak nie chcieli Anglicy nas dopu?ci? do tych maszyn. Mam na my?li s?ynny DYWIZJON 303. ?wietna grafika by?a pokazana w tej scenie.
 
Top