What's new

Pomocy z Dziewczyn? !

Status
Not open for further replies.

Patikoo

User
Joined
Apr 15, 2010
Messages
47
Reaction score
1
Ot?? mam taki problem:
Jestem w 1 gimnazjum i ja du?o os?b nie znam bo ja jestem z innej szko?y a oni si? wszyscy znaj? i jest taka dziewczyna z kt?ra du?o pisze na gg ale ona ma ch?opaka i chce ona z nim zerwa?. I powiedzia?a mi ?e jak ona z nim zerwie to ona chce by? ze mn? ale jak z nim zerwie. I teraz na jak byli?my na dworzu to jest te? taki ch?opak kt?ry j? podrywa ci?gle j? szturcha i oni zaczynaj? si? szturcha? itp ,a jej kole?anki ka?? mi si? z ni? przytula? te? tylko ?e ja jestem nie ?mia?y i jej kole?anki karz? mi co? zrobi? bo on j? poderwie i co ja mam zrobi? ?eby ona tak robi?a ze mn? z nie z nim ? Co mam zrobi? ? ;(
Dam repua !

Notka moderatorska:
10. Tematy w kwestii porad mi?osnych najpierw zak?adajcie na forach typowo stworzonych do tego, p??niej ewentualnie pr?bujcie na tibia.net.pl, je?eli jeszcze co? chcieliby?cie us?ysze?. Nie jeste?my biurem porad, psychologami ani lud?mi odpowiedzialnymi za swatanie. Zamykam.
 

Drags

Hennessey
Joined
Aug 5, 2008
Messages
1,024
Reaction score
125
Age
29
Odp: Pomocy z Dziewczyn? !

Nie?mia?y ziomek chwdp, brawo, brawo! :D
Wszystko opiera si? na pewno?ci siebie. Mo?esz nawet stworzy? sztuczn? pewo?? siebie, czyli wmawia? sobie, ?e jeste? kim? a reszta ci? nie obchodzi i dzia?aj.
 

Patikoo

User
Joined
Apr 15, 2010
Messages
47
Reaction score
1
Odp: Pomocy z Dziewczyn? !

@Drags
Ja tylko jeste? nie ?mia?y jak si? zakocham ;(
Ale ona ma ch?opaka wi?c poczekam a? z nim zerwie tylko ten 2 j? podrywa ;/
I co mam zrobi? ?eby ona w?a?nie tak zemn? z nie z nim ?
Ale reputa masz.
 

Heliton Pall

Advanced User
Joined
Aug 16, 2009
Messages
392
Reaction score
15
Age
26
Odp: Pomocy z Dziewczyn? !

cool_story_bro.jpg


Te forum to nie miejsce na takie tematy...
 
  • Like
Reactions: One
Status
Not open for further replies.
Top