What's new

Marsz Wyzwolenia Konopi

Status
Not open for further replies.

Do Mycia

Advanced User
Joined
Apr 19, 2008
Messages
455
Reaction score
12
Marsz Wyzwolenia Konopi-Jest to marsz kt?ry ma na celu wymuszenie od Pa?stwa Wolnej Konopii.
My?l? ?e tyle wystarczy.
A teraz przejd? do sedna
Marsz wyzwolenia konopi odb?dzie si? 30 pa?dziernika o godzinie 14 w Sieradzu (wojew?dztwo ??dzkie) i b?dzie trwa? przez 14 dni.
Chcemy jak zawsze dowiedzie? si? tak?e jaka ilo?? b?dzie dozwolona i czy b?dzie mo?na hodowa? w?asne plantacje.
Sieradz jest to ma?e miasto,Marsz jest w ten czas poniewa? w sieradzu trwaj? remonty dr?g i s? korki a takie przemarsze doprowadz? do sparali?owania miasta i czym zwr?cenia na siebie uwagi
Wi?cej info na stronie:
Oficjalny fimik reprezentuj?cy Marsz Wyzwolenia Konopii

Zach?cam do komentowania i wzi?cia udzia?u
Down:
Mam nadzieje ?e reszta nie p?jdzie jak te barany za panem[USER]Eldryzif[/USER] i b?dzie pisa?a podobne komentarze ^^
 

Eldryzif

Advanced User
Joined
Aug 21, 2009
Messages
238
Reaction score
14
Odp: Marsz Wyzwolenia Konopi

Taki marsz jest na r?wni z koronacj? Jezusa, marszem Kaczy?skiego pod pa?ac i parad? homoseksualist?w - Zb?dne, 'ujowe i ?a?osne. Nie ma nic lepszego do roboty od skandowania "fri zielona ro?linka plax"?
@up
Mam nadziej?, ?e reszta nie b?dzie baranami, ?eby pod??a? za sekt?, kt?ra domaga si? takich bzdet. ^^
@down
Nie zabraniam ci pali?, ale z mi?? ch?ci? zabroni?bym ci publicznego namawiania do takich marsz?w. I z pewno?ci? w dobrej sprawie nie jest, bo ustawy przygotowanej nie ma, rz?d powiedzia?, ?e my?li tylko nad tym i nagle tak, jakby wszyscy uwa?ali, ?e ustawa wesz?a w ?ycie.
I tak, wiem, ?e tu chodzi o konopie. Ale jako? nie widzi mi si?, ?eby w debilnym kraju, jakim jest Polska, a w nim debilni Polacy byli na tyle rozs?dni, ?eby nie usi??? za kierownic? pod wp?ywem tej ro?liny. Ju? dosy? jest wypadk?w na drodze przez pijanych kierowc?w.
 
Last edited:

Do Mycia

Advanced User
Joined
Apr 19, 2008
Messages
455
Reaction score
12
Odp: Marsz Wyzwolenia Konopi

Napisz? ju? w nowym po?cie ?e te Marsze to s? w dobrej sprawie a ten marsz dotyczy (je?eli czyta?e? na stronce) zabronienia dopalaczy a legalizacji Konopi.

Dla ciebie bzdeta a dla innych co? wa?nego bo nikt nie chce siedzie? za kratkami za palenie trawki.

I wiesz co tak naprawd? jakbym chcia? to bym si? zaczo? z tob? k??ci? i dosta? by? bana za obra?anie a ja tam wi?cej pkt ostrze?e? bym tylko mia?.

Pan na dole:
Jezeli pali?e? trawk? to na pewno nie czyst? to mo?liwe ?e ci m?zg wypala.
Ja zawsze m?wi? ?e praktykuj?cy ma racje a nie ten co wyczyta? w ksi??kach.
 
Last edited:

Lambo

Active User
Joined
Oct 9, 2010
Messages
59
Reaction score
7
Age
32
Odp: Marsz Wyzwolenia Konopi

Ee tam, lubi? czasami zapali? sobie skr?ta, ale nie jestem jakim? zajebistym fanatykiem.
Na marsz nie mog? przyjecha?, poniewa? nie mieszkam w Polsce, a jakbym m?g?, to i tak bym nie przyjecha?.
Dlaczego? Prosz? spojrze? na stron?, kole? kt?ry to organizuje, musi by? debilem. 2 zdania i w pizdu b??d?w.
Gandzia w du?ych ilo?ciach og?upia.
Nie rozumiem w og?le po co te 'wyzwolenia'.. Pali? trawk? to pali?, je?li jeste?cie tacy g?upi ?eby da? si? z?apa?, to bardzo dobrze ?e b?dziecie musieli odsiedzie?. Chocia? b?dziecie mieli przerw?, to mo?e da si? jeszcze wasz m?zg uratowa?.
 

Jot Pe92

Active User
Joined
Jun 2, 2010
Messages
58
Reaction score
6
Odp: Marsz Wyzwolenia Konopi

Takie tematy na takim forum nie maj? sensu. Na marszu mnie zabraknie.

#do autora postu nad mym postem.
Lubisz skr?ca? kartki papieru? Ciebie chyba internet og?upi?. To nie jest zabawa w ganianego, to jak b?dziesz starszy to spr?buj wypali? jednego lolka. No i potem zacznij hodowa? dwa kwiatki, dwa bo nie wiem raz mia? chorob? takie plamki i jaki? syf z tego wyszed?. Debilem mo?e tak mo?e nie, nie znasz go. Mo?e temu "komu?" nie podkre?la si? na czerwono ? Znam osoby co maj? ok. 38lat (kobiet o wiek si? nei pyta) i pisze mi w smsie np. "ktury" i bardzo j? szanuje.
 
Last edited:

Cenega

Advanced User
Joined
Jun 25, 2009
Messages
237
Reaction score
18
Odp: Marsz Wyzwolenia Konopi

R?wnie? jestem z okolic Sieradza i na pewno przyjd? razem z kolegami ;)
Jak dla mnie takie co? jest potrzebne dla miasta i ludzi ;)
Jak to kto? kiedy? m?drze powiedzia? wol? widziec spokojnych,?miej?cych si? ludzi z trawk?,ni? op?tanych alkoholem grup? w kt?rej po alkoholu za??czy? sie agresor ! ;)
Ju? nie m?wi? o dopalaczach(czyt.sama chemia) ;)
 

Oser

Advanced User
Joined
Jan 12, 2009
Messages
445
Reaction score
89
Odp: Marsz Wyzwolenia Konopi

a Katowicach na marszu by?o wiele ludzi kt?rzy lubi? zasmakowa? dobrego naturalnego holendra, kto? tam na g?rze napisa? ?e takie marsze maj? na celu "publiczne namawianie" a czy na takim marszu kto? chodzi z tack? jak w realu w pi?tki i prosi Ci? by? zdegustowa? ? NIE ! Ludzie chc? wyzwoli? Mary Jane poniewa? nie maj? ochoty kitra? si? jak maj? ju? pochytane sw?j asortyment i chc? spokojnie go skopci? na ?awce w parku nie my?l?c o tym ?e mog? za to ponie?? jakiekolwiek konsekwencje . Marihuane nie tylko si? pali lecz w wi?kszo?ci ?wiata stosuje si? jako lek nawet nie w postaci suszu ro?linnego koloru zielonego do palenia lecz po prostu leki typu tabletki kt?re zawieraj? thc
(tetrahydrokannabinol) lecz jak Polska to Polska i u nas takich lek?w nie chc?, lepiej faszerowa? si? jakimi? pierdolonymi apapami albo innym g?wnem a potem chodz? i pierdol? ?e ich brzuchy bol? albo inne pierdo?y, Tak samo jak wyzwolenie Marihuany mo?e w jakim? stopniu zatamowa? dziur? bud?etow? je?eli by otworzy? sklepy i sprzedawa? marihuane i j? opodatkowa?. Dzi?ki za uwag?. Sadzi? Pali? Zalegalizowa? !.

 

JoJoMoTo

User
Joined
Oct 14, 2010
Messages
15
Reaction score
0
Odp: Marsz Wyzwolenia Konopi

Jak najbardziej popieram takie akcje. Sadzi?, pali?, zalegalizowa?! Won z dopalaczami!
Tylko uwaga bo robi? ?apanki...
 

Cenega

Advanced User
Joined
Jun 25, 2009
Messages
237
Reaction score
18
Odp: Marsz Wyzwolenia Konopi

@up.
Wiadomo,tacy oni s? ;)
Jak mog? sobie kogos ?atwo z?apac i podniesc sobie status na komendzie to czemu nie akurat na marszu ;) tam o ''takich''* latwo ;)

*Pozytywnych ludzi :D z zawarto?ci? thc w kieszeniach ;>

A jak si? ma to do waszych miast?te? s? takie marsze?;)
Ja akurat jak juz wczesniej pisalem jestem z okolic Sieradza,i na pewno na marsz si? wybior? ;) :D i to nie sam ;)
Og?lnie jak dla mnie,takie marsze nakr?caj? ludzi jak najbardziej pozytywnie ! ;d
 

Do Mycia

Advanced User
Joined
Apr 19, 2008
Messages
455
Reaction score
12
Odp: Marsz Wyzwolenia Konopi

Widz? ?e te? ludzie s? dobrze nastawieni na tym forum do marsz?w, ja dodam ?e prowadzi? b?dzie go?ciu o ile si? nie myle ten noblista czy jako? tak.Chodzi mi o tego kt?ry rozdaje za darmo dopalacze.
Go?ciu dobrze my?li pokazuje ?e jest w stanie da? Dopalacze za darmo bo ka?dy sobie mo?e kolekcjonowa?.Na podstawie rozdawania wymusza na rz?dzie aby zalegalizowa? bo nigdy nie usun? dopalaczy

Edit down:
Nie b?d? si? k??ci? lecz tak mnie korci ?eby co? powiedzie?.
1.Wyzwolenie wed?ug cb jest to najzabawniejsze s?owo dlaczego jak sama nazwa m?wi Marsz Wyzwolenia Konopi-Wyzwolenie to uwolnienie si? od czego? wi?c Ja tutaj nic nie widz? ?miesznego.Marycha jest zabroniona a my chcemy j? wyzwoli?.
2.Kogo nazywasz ?a?osnym mnie?Przecie? drogi u?ytkowniku nie znasz mnie wi?c jakim prawem mnie takim nazywasz.
3.Traktuj? ziele anielskie jak jaki? relikt?A to dlaczego przecie? ja informuj? ludzi do zapoznania si? z tematem i wypowiadania si?.Sam wiesz i mo?e tutaj zaprzeczysz to w g??bi siebie sam powiesz ?e prawda "W tym kraju wszystko jest zabronione co ludzie lubi? i to du?a cz??? przecie? ka?dy ma sw?j m?zg i decyduje czy b?dzie pali? czy te? nie.
4.Opodatkowa? no i co z tego i tak by?my kupowali dla Ciebie to jest g?wno a dla nas co? co lubimy.Nasza kasa pami?taj my robimy z ni? co chcemy mog? nawet si? ni? podetrze?!!Zapami?taj to
 
Last edited:

Eldryzif

Advanced User
Joined
Aug 21, 2009
Messages
238
Reaction score
14
Odp: Marsz Wyzwolenia Konopi

Tak samo jak wyzwolenie Marihuany mo?e w jakim? stopniu zatamowa? dziur? bud?etow? je?eli by otworzy? sklepy i sprzedawa? marihuane i j? opodatkowa?.
Wyzwolenie to chyba najzabawniejsze s?owo, jakie mo?e wyp?yn?? z ust takiego ?a?osnego typa, kt?ry traktuje marysie jak jaki? relikt.
Ale z innej beczki - gdyby go opodatkowa? na jakie? 50% VAT albo i 75% przy cenie trzykrotnie wy?szej, jaka teraz jest na nielegalnym rynku (zwisa mi ile to kosztuje) to by by?o mi?o dla bud?etu. I mo?e to by te? was odrzuci?o od wydawania tyle kasy na jakie? ?a?osne g?wno.
@up
1. Pa?stwo w du?ym stopniu si? obawia wi?kszych wydatk?w na osoby poszkodowane i s?u?by publiczne w zwi?zku z za?paniem. Teraz decyzj? rz?du jest ustalenie co lepsze - godzenie si? na wi?ksze wydatki b?d? nie?atanie dziury bud?etowej. Dlatego jest zabroniony.
2. W innych tematykach mo?e nie. Ale przy tym tak - jeste? ?a?osny.
3.
Zach?cam do komentowania i wzi?cia udzia?u
Tote? komentuj?. Jak? - to ju? moja sprawa. I nie ka?dy ma m?zg, by nad tym g?wnem zapanowa?. I ty doskonale o tym wiesz.
4. I jestem tego ?wiadom. Jak ci? sta? to nie b?d? zaprzecza?.
 
Last edited:

Badzjos

New User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Marsz Wyzwolenia Konopi

Dla mnie jest to krety?ski pomys?, aby wprowadzi? legaln? konopi?. Legalizacja narkotyk?w tak? B?dzie taka sama sytuacja, jak z tymi dopalaczami. Dzieciaki zaczn? kupowa? to ?wi?stwo i zaraz b?dzie g?o?no o zgonach.
 

Do Mycia

Advanced User
Joined
Apr 19, 2008
Messages
455
Reaction score
12
Odp: Marsz Wyzwolenia Konopi

Dla mnie jest to krety?ski pomys?, aby wprowadzi? legaln? konopi?. Legalizacja narkotyk?w tak? B?dzie taka sama sytuacja, jak z tymi dopalaczami. Dzieciaki zaczn? kupowa? to ?wi?stwo i zaraz b?dzie g?o?no o zgonach.

Jak si? masz zamiar wypowiada? w takich tematach to si? zapoznaj co to jest konopia bo kurwa od zielska si? nie umiera

Notka moderatorska:
Na pro?b? autora, zamykam.
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top