What's new

Prace nad map? Zakharia-World

Status
Not open for further replies.

raphy246

Active User
Joined
Nov 29, 2009
Messages
124
Reaction score
7
Na dzie? dzisiejszy zaprezentuj? wam ci?gle post?puj?ce prace nad map? do projektu Zakharia-World. Przejd?my do rzeczy:
ss01h.png

Temple-Enigma City
ss02.png

Depo-Enigma City
ss03.png

Depo-Enigma City
ss04.png

Depo-Enigma City
ss05g.png

Targ-Enigma City
ss06.png

Targ-Enigma City
ss07.png

?nie?na Wyspa
ss08t.png

?nie?na Wyspa
ss09.png

Nie wiem co to b?dzie...
ss10g.png

Miasto na wyspie pirat?w.
ss11u.png

Statek Piracki
ss12.png

Training Room
ss13l.png

Miasto FaCC
ss14.png

Miasto FaCC
ss15.png

Miasto na Piekielnej Wyspie
ss16.png

Exp na Piekielnej Wyspie
ss17n.png

Dragony na Wsypie
ss18h.png

Dragony na FaCC
minimapaground11.png

Nazwy miast ulegn? zmianie, bo na razie nad nimi nie my?la?em...
Zapraszam do komentowania i oceniania. Postaram si? codziennie dodawa? po 2-5 ss'y.
 

tracymc

User
Joined
Oct 19, 2010
Messages
22
Reaction score
1
Odp: Prace nad map? Zakharia-World

Nad dragonami si? postara?e?... Statek pusty, domy kwadratowe. Patrz?c na targ w Enigma City a a lodow? wysp? czy exp na piekielnej wyspie, s?dz?, ?e map? robi? 2 osoby, albo targ zgapi?e? od innego gracza. Ots pod exp 999?
 

raphy246

Active User
Joined
Nov 29, 2009
Messages
124
Reaction score
7
Odp: Prace nad map? Zakharia-World

To co jest pokazane na screenach to niekt?re miejsca b?d? jeszcze upi?kszane. Ja chcia?em tylko pokaza? co mamy na dzie? wczorajszy (dzisiaj mamy ju? oko?o 2 razy tak? map?). B?d? tu umieszcza? nowe screen'y, poka?e nowe miejsca, te kt?re ju? s? pokazane w tym temacie, ale w nowszej ods?onie. OTS b?dzie pod exp stages, podejrzewam, ?e b?dzie tak:
-1-50 x150
-50-75 x100
-100-120 x80
-120-150 x50
-150-200 x10
-200-300 x5
-300-xxx x3
Oczywi?cie w trakcie trwania wszelakich event'?w b?dzie te? na niekt?rych powi?kszany exp.
A to minimapa z dzisiaj, nied?ugo dodam ss'y z kilku miejsc:
zakhariagroundground.png
 
Last edited:

Mikkolajek

Active User
Joined
Apr 9, 2010
Messages
78
Reaction score
11
Age
28
Odp: Prace nad map? Zakharia-World

Tak jak koledzy wcze?niej m?wili, targ jest bardzo ?adny, no ale te depo zbyt kwadratowe bez szczeg???w, statek? Statek na nim powinny by? skrzynie cokolwiek, a nie taki pusty, to bardzo brzydko wygl?da. Trainy te ju? widzia?em na kilku OTS'ach ale to ju? w sumie bez r??nicy, ten exp stages, nie jest za dobry, gdy b?dziesz wstawia? kolejne screeny, napisz czy to ma by? RPG czy troche lu?niejszy, bo do RPG ten stage nie pasuje.


Pozdrawiam
Mikkolajek
 

Quark

Active User
Joined
Oct 11, 2010
Messages
66
Reaction score
10
Odp: Prace nad map? Zakharia-World

Kurwa chocia? by? napisa? kto zrobi? ten niby targ, kt?ry jest wykonania mojego. Nie lubi? czego? takiego gdy chwalicie si? czyimi? pracami z downloada. Takie rzeczy jak autor si? pisze.

Jedynie ta moja mapa trzyma taki ?rednio-zaawansowany poziom, ale i tak w oryginale nie by?o na niej bug?w. Reszta map to czyste dno. Og?lnie to download i praktycznie nic od siebie.
 

Volian

Advanced User
Joined
May 31, 2009
Messages
352
Reaction score
11
Odp: Prace nad map? Zakharia-World

No niestety wida? kwadraty, te dragony, przypomina mi to map? z Kaczooha.
Ten targ ?adny, jak wynika z pewnego postu to nie ty go robi?e?.:confused:
Miasto te? nie jest twoje bo ju? go widzia?em, robi?e? co? tutaj do tej mapy od siebie?
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Prace nad map? Zakharia-World

Nie oszukujmy si?, bo prace s? sztucznie tworzone, nie przedstawiaj? nic ciekawego, a wi?kszo?c z nich to same kwadraty jechane autoborderem i na odwal.
Nie widz? tutaj wi?kszych urozmaice?, no i dostrzegam wiele b??d?w, tak wi?c poczytaj poradniki i bardziej si? staraj.
 

raphy246

Active User
Joined
Nov 29, 2009
Messages
124
Reaction score
7
Odp: Prace nad map? Zakharia-World

Nie zrozumieli?my si?...
Nie wspomnia?em nic, ?e praca jest wykonana przeze mnie. Pisa?em te?, ?e praca jest w trakcie tworzenia. Wiele miejsc b?dzie przerobionych. Niekt?re miejsca s? na razie bez szczeg???w, bo robili je pocz?tkuj?cy mapperzy. Dodamy jeszcze wiele expowisk, a miasta b?d? nosi?y inne nazwy, teraz zrobi?em tylko na pokaz, ?e co? takiego w og?le powstaje.
@edit
Nowa minimapa.
zakhariamap.png
 
Last edited:

raphy246

Active User
Joined
Nov 29, 2009
Messages
124
Reaction score
7
Odp: Prace nad map? Zakharia-World

~refresh~
Zapraszam do komentowania i oceniania.
 

Quark

Active User
Joined
Oct 11, 2010
Messages
66
Reaction score
10
Odp: Prace nad map? Zakharia-World

R?wnie dobrze mo?na te mapy komentowa? w dziale download. Wi?c nie wiem czego ty tutaj pragniesz jak wszystko masz ?ci?gni?te z neta.
 
Status
Not open for further replies.
Top