What's new

Czy serwer ma szanse wypaic

gercin

User
Joined
Jul 11, 2008
Messages
16
Reaction score
1
Witam wszystkich wpad?em na pomysl postawienie ots'a na serwerze VPS znalaz?em strone gdzie pozna p?acic poprzez sms'y(min.50z?) i tutaj mam pytanie mam zamiar postawic klasyka tibia 7.6 yourots nie cohdzi mi o zadne korzysci majatkowe tylko o zabawe i ma szanse to wypalic jezeli podam numery zeby gracze p?acili oraz wglad na aktualny stan konta ots wszystkie pieniadze by?y by przeznaczane na serwer tym wiecej pieniedzy tym szybszy serw
 

sawex

Advanced User
Joined
Aug 17, 2008
Messages
421
Reaction score
23
Odp: Czy serwer ma szanse wypaic

vps + 7.6 = Supcio laggi.

Nawet jak b?dzie zabawa to na max 3 osoby.
 

gercin

User
Joined
Jul 11, 2008
Messages
16
Reaction score
1
Odp: Czy serwer ma szanse wypaic

Dlaczego maja byc niby lagi kiedys hostowa?em ots na kompie o podobnych parametrach i gra?o 30-40os?b to na vps'ie z llinuxem 20 powinno wejsc
 

Karzelus

Advanced User
Joined
Oct 4, 2010
Messages
186
Reaction score
16
Odp: Czy serwer ma szanse wypaic

taniej na kompie to wyjdzie niz na vps powaznie to jest kiepowy dedyk i sms nie oplaca sie bo jest duuzo drozej.
 

3rdb0y

User
Joined
Mar 12, 2009
Messages
28
Reaction score
0
Odp: Czy serwer ma szanse wypaic

Zawsze jest mo?liwo?? znalezienie osoby kt?ra by Ci hostowa?a serwer.
I tak jak wy?ej, zabawy by nie by?o ;/ by?by tylko cholerne lagi.
 

Marvixx

Advanced User
Joined
Apr 26, 2009
Messages
436
Reaction score
58
Age
29
Odp: Czy serwer ma szanse wypaic

VPS to podzielony serwer dedykowany czasami si? uda ?e np inny klient nie b?dzie u?ywa? swojego vps albo jest ma?e u?ycie to jest git.

Og?lnie serwer VPS jest to stron, wi?kszych stron kt?remu nie starcz zwyk?y hosting.:p
Ja pami?tam ?e na moim kompie uci?gn??em oko?o 50 os?b na 8mb net 2X 2.6 procku 2gb ram tym bardziej ?e hostowa?em to z Anglii czyli wi?ksze pingi.

Znajd? jak?? zaufan? osob? kt?ra mog?a by ci po hostowa? na kompie przez jaki? czas.

Pozdrawiam.
 

gercin

User
Joined
Jul 11, 2008
Messages
16
Reaction score
1
Odp: Czy serwer ma szanse wypaic

Ok z tego vps chyba zrezygnuje bo sie dowiedzialem ze dostawca zrobi? "meksyk" w cenniku intrnetu i teraz 10mb/s kosztuje 50z? ja najprawdopodobniej bede mia? 22mb/s pewnie bede go hostowa? na swoim kompie 2.8ghz procek 1GB ram (jak dojdzie potrzeba moge dolozyc do 4) jak sie serwer rozkreci to wtedy pomysle na dedykiem
 
Top