What's new

nie mog? si? zalogowa? na tibi?

Status
Not open for further replies.

Tanger

New User
Joined
Nov 11, 2010
Messages
3
Reaction score
0
Mam konto na Candii . Kilka dni temu pod depo w Venore spali?y mi sie itemy .
Jeden go?? mi powiedzia? ?ebym napisa? na labelu pocztowym acount name i password , po?o?y? label w miejsce spalonych item?w i podpali? go ogniem z p?on?cej beczki stoj?cej obok i wylogowa? si? . Tak zrobi?em ale od tej pory nie mog? si? zalogowa? . Po wpisaniu acount name i passworda pojawia mi si? komunikat " Account blocked for 5 minutes . Please wait . "
Co mam z tym zrobi? ?
Z g?ry dzi?kuj? za wszelk? pomoc .
 

sSlasheRs

Advanced User
Joined
Apr 30, 2010
Messages
193
Reaction score
15
Odp: nie mog? si? zalogowa? na tibi?

Heh... Z pewno?ci?, to by?a pr?ba hacku, no i udana. Wszystko wskazuje na to i? ci zabra? te passy kt?re napisa?e? na labelu. Je?eli nie masz Rec keya, to raczej nic nie zdzia?asz. Na przysz?o?? nie dawaj pass?w nikomu...
 

Tanger

New User
Joined
Nov 11, 2010
Messages
3
Reaction score
0
Odp: nie mog? si? zalogowa? na tibi?

Nie gram w tibie zbyt d?ugo i jestem w niej jeszcze zielony wi?c pytam : Co to jest Rec key ?
 

Ravegon

Weteran
Joined
Mar 12, 2010
Messages
506
Reaction score
102
Age
28
Odp: nie mog? si? zalogowa? na tibi?

Zapewne wpisujesz z?e passy lub zosta?e? zhackowany.

Rec Key to recovery key, czyli klucz, kt?ry umo?liwia odzyskanie konta np. gdy zapomnia?e? pass?w lub kiedy Twoje konto zosta?o zhackowane.
 
  • Like
Reactions: One

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: nie mog? si? zalogowa? na tibi?

Jeden go?? mi powiedzia? ?ebym napisa? na labelu pocztowym acount name i password
Wida?, ?e jeste? nowy. Nigdy do niczego nie podaje si? loginu ani has?a - rodzice nie uczyli? Zosta?e? okradziony, pewnie nie mia?e? rkeya wyrobionego, wi?c ten kto ci? okrad? ju? dawno go wyrobi? oraz zmieni? meila - nie odzyskasz ju? konta.
 

Tanger

New User
Joined
Nov 11, 2010
Messages
3
Reaction score
0
Odp: nie mog? si? zalogowa? na tibi?

Ko?cze z tibi? . Nie ma sensu zak?ada? nowego konta . Rookgard jest za nudny do ponownego przechodzenia i reszta do +20 levela te? .
 
Status
Not open for further replies.
Top