What's new

Grozi?em typowi . Jego ojciec poszed? na policje

Status
Not open for further replies.

Bubin

Senior User
Joined
May 13, 2009
Messages
1,113
Reaction score
169
Age
26
Jakie? 2 tygodnie temu by?em w jednym miejscu z kumplem i poszli?my do dzieci m?odszych o 2lata(?) Gada?em do niego r??ne teksty m?wi?em, ?e go pobije i co? w tym stylu.
Kilka dni p??niej zostali?my wezwani do pedagoga szkolnego. Prosi?a nas ?eby przeprosi? t? osob?. I tak zrobili?my. Na nast?pny dzie? kolega poszed? przeprosi?. Ch?opak powiedzia?, ?e powie o tym ojcu. Lecz ojciec nie wycofa? skargi. Dzisiaj w szkole by?a policja i wzi??a nasze dane osobowe ( po lekcjach )
Prosz? o odpowied? jaka kara mnie czeka. ( siostra co? m?wi?a, ?e kurator lub co? w tym stylu )
Za ka?dy post +2 reputy.


PS: Jestem 1 gimnazjum, wydarzenie nie odbywa?o si? na naszym terenie szkolnym. ( jaki? kilometr dalej )
 

mertv

meretve
Joined
Sep 18, 2009
Messages
834
Reaction score
99
Odp: Grozi?em typowi . Jego ojciec poszed? na policje

Nic ci nie zrobi?, przydziel? Ci kuratora i b?d? Ci? obserwowa?. Czasem te? mo?e przyj?? do ciebie dzielnicowy. Koledzy z osiedla tak mieli, nic powa?niejszego.
 

magiel77

Senior User
Joined
Dec 13, 2009
Messages
518
Reaction score
38
Age
31
Odp: Grozi?em typowi . Jego ojciec poszed? na policje

Jakie? 2 tygodnie temu by?em w jednym miejscu z kumplem i poszli?my do dzieci m?odszych o 2lata(?) Gada?em do niego r??ne teksty m?wi?em, ?e go pobije i co? w tym stylu.
Kilka dni p??niej zostali?my wezwani do pedagoga szkolnego. Prosi?a nas ?eby przeprosi? t? osob?. I tak zrobili?my. Na nast?pny dzie? kolega poszed? przeprosi?. Ch?opak powiedzia?, ?e powie o tym ojcu. Lecz ojciec nie wycofa? skargi. Dzisiaj w szkole by?a policja i wzi??a nasze dane osobowe ( po lekcjach )
Prosz? o odpowied? jaka kara mnie czeka. ( siostra co? m?wi?a, ?e kurator lub co? w tym stylu )
Za ka?dy post +2 reputy.
PS: Jestem 1 gimnazjum, wydarzenie nie odbywa?o si? na naszym terenie szkolnym. ( jaki? kilometr dalej )

Jak bez powodu tak do niego gada?e? tylko po to by si? ponabija?, to ja ch?tnie bym Ciebie poobija? za takie frajerstwo ;]

no ale do sedna sprawy, jak kolega up wspomnia?, je?eli sprawa si? nie wyja?ni i dojdzie do 'wyroku' (chocia? to zbyt mocne s?owo na tak? drobnostk? xd) to dostaniesz kuratora, jakby? go rzeczywi?cie pobi? to by? m?g? wyl?dowa? w poprawczaku. I tak zapewne sko?czy si? tylko na przeprosinach xd

Pozdro.
 
Last edited:

macieq233

Active User
Joined
Mar 22, 2009
Messages
59
Reaction score
2
Odp: Grozi?em typowi . Jego ojciec poszed? na policje

a mnie takie co? wkur*** jak kto? starszy czepia si? m?odszego... Chcesz kogo? po wkurza?, postraszy?? Id? do starszego to Ci poka?e jak to fajnie. U mnie w szkole jak kogo? takiego widzimy to si? chowa przed nami... Teraz to nawet ju? tak nie robi?, bo si? nauczyli.
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Grozi?em typowi . Jego ojciec poszed? na policje

Jak bez powodu tak do niego gada?e? tylko po to by si? ponabija?, to ja ch?tnie bym Ciebie poobija? za takie frajerstwo ;]
Prawda, prawda, PRAWDA!
Na miejscu tego dzieciaka zawo?a? bym brata, a je?eli on go nie ma, to nawet jego ojciec m?g? Ci najebac, wkurwiaj? mnie takie dzieci, co kozacz? do s?abszych i m?odszych, dobrze Ci tak.
Sam kiedy? by?em tak? ofiar?, ale to si? ju? na szcz??ci sko?czy?o...

@top...
Je?eli brali Twoje dane osobowe, to najprawdopodobniej przydziel? Ci kuratora, kt?ry b?dzie Ci? obserwowa?, z czasem Ci go zabior?.
Mo?liwe te?, ?e Ci? po prostu spisali, ale lepiej, ?eby Ci dali kuratora, aha i nigdy wi?cej nie kozakuj do m?odszych...
 

Smeerf

Active User
Joined
Sep 27, 2010
Messages
125
Reaction score
8
Odp: Grozi?em typowi . Jego ojciec poszed? na policje

Nie b?dzie kuratora.. Nie zrobi?e? mu krzywdy fizycznej, jak i psychicznej (no mo?e to, ?e si? wystraszy?..) jedynie prace spo?eczne.
Prawda, prawda, PRAWDA!
Na miejscu tego dzieciaka zawo?a? bym brata, a je?eli on go nie ma, to nawet jego ojciec m?g? Ci najebac, wkurwiaj? mnie takie dzieci, co kozacz? do s?abszych i m?odszych, dobrze Ci tak.
Sam kiedy? by?em tak? ofiar?, ale to si? ju? na szcz??ci sko?czy?o...
@top...
Je?eli brali Twoje dane osobowe, to najprawdopodobniej przydziel? Ci kuratora, kt?ry b?dzie Ci? obserwowa?, z czasem Ci go zabior?.
Mo?liwe te?, ?e Ci? po prostu spisali, ale lepiej, ?eby Ci dali kuratora, aha i nigdy wi?cej nie kozakuj do m?odszych...
Mia?em podobn? sytuacje jak Ty. Tylko, ?e kolesie byli 2 lata starsi i chcieli mnie potarga?.. (poszed?em z ka?dym na solo i ja wygrywa?em [co nie zmienia faktu, ?e mia?em 'rozjeban?' szcz?k?]), p??niej dali mi spok?j.
 
Last edited:

Xemronn

Forum friend
Joined
Jun 6, 2008
Messages
839
Reaction score
343
Age
29
Odp: Grozi?em typowi . Jego ojciec poszed? na policje

poszed?em z ka?dym na solo i ja wygrywa?em [co nie zmienia faktu, ?e mia?em 'rozjeban?' szcz?k?])

A potem sie obudziles?


Kurator, albo sprawa skonczy sie na rodzicach xd
 

Cynna

Senior User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
952
Reaction score
111
Age
29
Odp: Grozi?em typowi . Jego ojciec poszed? na policje

"Grozi?em typowi" Mafia xd

Ja my?l?, ?e dostaniesz krzes?o elektryczne, nie za "gro?enie", ale za g?upot?. Wyt?umacz mi jedno, jak mo?na zaczepia? jakie? dzieci z podstaw?wki? Pewnie czujesz si? lepszy, ale ?eby zak?ada? o tym temat na forum tibijskim, szczyt g?upoty. Masz fora prawne, mo?e tam ci? nie wy?miej?, w co w?tpie.
 

Dakomos

Active User
Joined
Sep 20, 2008
Messages
58
Reaction score
24
Odp: Grozi?em typowi . Jego ojciec poszed? na policje

Jak co? do kogo? masz, to jako facet (buahsuahusahuas) masz 2 opcje.
1. Podej?? i przyjeba?.
2. Odwr?ci? si? i odej??.

Je?eli grozisz, ?e przyjebiesz, to to zr?b, je?li nie chcesz tego zrobi?, zamknij mord?. Zachowa?e? si? jak kundel i masz za swoje. Przer?n? ci dupsko w poprawczaku to si? nauczysz gdzie twoje miejsce :)


@Down
Nie po to go kurwa strasz?, ?eby?cie mnie poprawiali ;p Mia?o by? ?miesznie.
 
Last edited:

Drexav

Zas?u?ony
Joined
Apr 2, 2008
Messages
429
Reaction score
170
Age
32
Odp: Grozi?em typowi . Jego ojciec poszed? na policje

Niska szkodliwo?? spo?eczna, nic z tego nie b?dzie.

Policjanci ju? zrobili z Ciebie przyk?adnego obywatela. Spisali Twoje dane i tak Ci? wystraszyli, ?e srasz po gaciach szukaj?c pomocy na forach internetowych. Wystarczy.


Pewnie p?jdziesz do poprawczaka za zn?canie psychiczne.
 
Last edited:

SwordFish

Sekretarz
Joined
May 12, 2009
Messages
671
Reaction score
53
Odp: Grozi?em typowi . Jego ojciec poszed? na policje

(poszed?em z ka?dym na solo i ja wygrywa?em [co nie zmienia faktu, ?e mia?em 'rozjeban?' szcz?k?]), p??niej dali mi spok?j.
A w tej bajce by?y smoki.

Powinni Ci wpierdoli? i tyle, kozaczysz do m?odszych, a to jest tylko okaz tego, ?e jeste? g?wniarzem, kt?ry nie dor?s? do pewnych spraw. Lubisz si? dowarto?ciowywa? na m?odszych strasz?c ich ? Ma?o tego, takie b?ahe sprawy opisujesz na forum o tematyce tibijskiej - kole?, co? jest z Tob? nie hallo.
 

Eldryzif

Advanced User
Joined
Aug 21, 2009
Messages
238
Reaction score
14
Odp: Grozi?em typowi . Jego ojciec poszed? na policje

Je?eli ci spisali dane to po prostu zosta?e? notowany w ich bazie.
Co nie zmienia faktu, ?e gimnazjum to siedlisko takich kozak?w, kt?re uwa?aj? za fajne. P?ki co to ten m?odziak jest nad wami, nie wy.
 

Smeerf

Active User
Joined
Sep 27, 2010
Messages
125
Reaction score
8
Odp: Grozi?em typowi . Jego ojciec poszed? na policje

A potem sie obudziles?
Kurator, albo sprawa skonczy sie na rodzicach xd

A w tej bajce by?y smoki.
Powinni Ci wpierdoli? i tyle, kozaczysz do m?odszych, a to jest tylko okaz tego, ?e jeste? g?wniarzem, kt?ry nie dor?s? do pewnych spraw. Lubisz si? dowarto?ciowywa? na m?odszych strasz?c ich ? Ma?o tego, takie b?ahe sprawy opisujesz na forum o tematyce tibijskiej - kole?, co? jest z Tob? nie hallo.

Wi?c skoro jeste?cie tak ograniczeni jak Krzysieq (nie mam nic do tego, ze jeste? katowany w szkole) i nie umiecie (nawet je?li nie potraficie) uwierzy? nie komentujcie. Spotkam si? z Bubinem na rl (blisko gim.) dam mu filmy i wrzuci.
 

MiccKaz

Advanced User
Joined
Aug 26, 2010
Messages
228
Reaction score
16
Odp: Grozi?em typowi . Jego ojciec poszed? na policje

Kurator ? Cala sprawe, policja moze olac, brzydka mowia, zwlaszcza, ze jestescie jeszcze dziecmi... Sam w twoim wieku mialem wiele przezyc z policja, oni tylko strasza, gadaja, malo robia... :)

Pozdrawiam!!


@krzysieq
Po Ojca ? Przeciez taki pan po 40, moglby zabic 13 letnie dziecko(1gim)... badzmy powazni...
 

adamsa1

User
Joined
Sep 28, 2010
Messages
17
Reaction score
2
Odp: Grozi?em typowi . Jego ojciec poszed? na policje

Ty jeste? z tych takich kozaczk?w co do m?odszych si? sapi?? Prosz? Ci? staw si? na r?wnego siebie...
Prawdopodobnie p?jdziesz do poprawczaka na 3 miesi?ce.
;d
 

aizenek

Active User
Joined
May 30, 2009
Messages
79
Reaction score
1
Odp: Grozi?em typowi . Jego ojciec poszed? na policje

No Dobra czas na mnie!
Czeka Ci? tak:
-Psycholog
-I jezeli ten jego Ojciec sie nie rozmysli w najgorszym wypadku Poprawczak lub NIE ?YCZ? CI TEGO NIGDY <> S?d ... ;/

Przykro ! ;]
 

Batis

Zagramy w gr??
Joined
Sep 11, 2009
Messages
829
Reaction score
144
Age
29
Odp: Grozi?em typowi . Jego ojciec poszed? na policje

E tam sranie w banie, pierwszy wybryk? Jesli tak skonczy sie na pouczeniu/ kuratorze. Moja kolezanka za kozaczenie w sieci i obraze jakies laski na nk dostala kuratora. Wiec zaden s?d ani poprawczaki ci nie groz?
 

Bubin

Senior User
Joined
May 13, 2009
Messages
1,113
Reaction score
169
Age
26
Odp: Grozi?em typowi . Jego ojciec poszed? na policje

Dobra, przeczyta?em pierwsze 3 posty to od razu postanowi?em napisa? tego posta.
Na swoj? obron? powiem, ?e ja mu nic nie zrobi?em tylko m?j kumpel go straszy?. Ale te? oni zawinili poniewa? ?miali si? z niego, ?e nie trafi? do bramki.
Ja zacz??em mu dogadywa? poniewa? kumpel tak robi? to te? chcia?em poczu? si? starszy.
Na pocz?tku nie wiedzia?em jak to opisa? i opisa?em jak najszybciej mog?em.

PS: NIE JESTEM DRESIARZEM, CWANIAKIEM KT?RY STARTUJE DO M?ODSZYCH!
 

Eldryzif

Advanced User
Joined
Aug 21, 2009
Messages
238
Reaction score
14
Odp: Grozi?em typowi . Jego ojciec poszed? na policje

Ja zacz??em mu dogadywa? poniewa? kumpel tak robi? to te? chcia?em poczu? si? starszy.
Czy jak kolega wypije litr w?dki w 10 minut to ty te? wypijesz, ?eby poczu? si? starszy? xdxd
 

Bubin

Senior User
Joined
May 13, 2009
Messages
1,113
Reaction score
169
Age
26
Odp: Grozi?em typowi . Jego ojciec poszed? na policje

Czy jak kolega wypije litr w?dki w 10 minut to ty te? wypijesz, ?eby poczu? si? starszy? xdxd
Wzi??e? ten post zbyt dos?ownie. Nie nie wypije poniewa? picie, palenie nie robi na mnie wra?enia.
Wtedy by?em pod pewnym przera?eniem emocjonalnym i nie wiedzia?em co robi? wi?c mu dogryz?em. Potem przyszed? dyro i nas wygoni?.
 
Status
Not open for further replies.
Top