What's new

-Inne Pokemon Infinity

Status
Not open for further replies.

Lucaseq

Active User
Joined
Dec 19, 2009
Messages
62
Reaction score
2
Odp: Pokemon Infinity

Mo?e w ko?cu wystartuj? Polskie fajne pokemony na silniku tibii bo Pokemon Unleashed zapowiada? si? fajnie, a okazuje si? ?e serwer to jedno wielkie g.
My?l?, ?e dacie rade dzi? z testami bo ch?tnie wejd? i zobacz? co wykombinowali?cie.
 

Night Wolf

User
Joined
Jun 29, 2010
Messages
19
Reaction score
2
Odp: Pokemon Infinity

Zapomnialem przypomniec ze alpha poki co trwa. Wiecej info na forum
 

xKrysteKx

Advanced User
Joined
Oct 5, 2010
Messages
250
Reaction score
29
Odp: Pokemon Infinity

No wida?, ?e server d??y do startu. Alpha dzisiaj :) Mo?e to nawet b?dzie lepsze ni? PO BR lub nawet PU :) Moim zdaniem powinni?cie zrobi? co? co zaskoczy gracza.

Pozdrawiam xKrysteKx!
 

tomo7999

User
Joined
Jun 19, 2008
Messages
13
Reaction score
1
Odp: Pokemon Infinity

Projekt zamkni?ty, temat do kosza.

@off
Kto przegl?da otsoft wie o co chodzi.
 

dominikms1

Senior User
Joined
Feb 6, 2010
Messages
696
Reaction score
66
Odp: Pokemon Infinity

Przejrza?em otsoft i nadal nie wiem, m?g?by? poda? te informacje??
 

dusieqq

Active User
Joined
Jul 26, 2010
Messages
112
Reaction score
1
Odp: Pokemon Infinity

ale wy tu macie flamewar, co do tego otsa, kolejna kopia brazoli+ par? innowacji.

PA- te? kopia jednak?e ogarni?ta kopia, nie robi? wszystkiego na odwal si? i nie spinaj? o byle co jak wy.

Pokemon Unleashed- no c?? to ju? odr?bna kwestia, wielu graczy si? zniech?ci?o beta testami poniewa? by?y lagi i bugi, wszak?e od tego s?u?y beta testa, nie b?d? krytykowa? otsa w kt?rego teamie jestem, nie b?d? go te? reklamowa? w waszym temacie, bo po co? I tak nie macie szans zaistnie? po?r?d multumu kopii brazoli. W ka?dym b?d? razie ?ycz? wam powodzenia. :)
 

Lucaseq

Active User
Joined
Dec 19, 2009
Messages
62
Reaction score
2
Odp: Pokemon Infinity

Mnie niestety zawiod?y kolejne "Polskie Pokemony". Tak niedopracowanego serwera nie powinno si? wypuszczac nawet na bete. Kompletna pora?ka i tak jak kto? powiedzia? kopia brazoli do tego strasznie marna.

Co do innych skoro ju? poruszono ten temat to obecnie PA jest zdecydowanie najlepsze obok PO dla mnie nawet lepsze, bardzo fajnie si? gra na becie, nie nudzi si? i z niecierpliwo?ci? czekam na officiala umilaj?c oczywi?cie sobie czas graj?c na open beta.
Na PU szkoda s??w... strasznie szybko si? nudzi do tego te ?a?osne grafiki kt?rymi podniecaj? si? 13 latki -.-
 

warchol103

User
Joined
May 13, 2009
Messages
27
Reaction score
1
Odp: Pokemon Infinity

Fajnie bylo ale sie skonczylo...
Czemu Serv upadl ;/ ??
wszystko bylo fajnie xD nie kapuje ;(
 
Status
Not open for further replies.
Top