What's new

Wy?wietlanie wielu grup

Status
Not open for further replies.

Ksiądz Szatanek

Wiedz, że coś się dzieje...
Joined
Apr 29, 2009
Messages
273
Reaction score
50
Niekt?rzy z nas piastuj? na forum wi?cej ni? jedn? funkcj?. Niekt?rzy s? np. jednocze?nie moderatorami i redaktorami, inni technikami oraz administratorami. Dlatego te?, proponuj? doda? wy?wietlanie obrazk?w rang wszystkich grup do kt?rych nale?y u?ytkownik.
Jak to wygl?da? O tak:
beztytuuoho.png


Pozdrawiam!
 

Racket

Active User
Joined
Sep 3, 2010
Messages
120
Reaction score
15
Odp: Wy?wietlanie wielu grup

Moim zdaniem to dobry pomys? jestem na tak.
7MS zawsze ma dobre pomys?y. ;>
 

Xanosta

Kum kumowi kumem.
Joined
Jun 23, 2010
Messages
362
Reaction score
46
Odp: Wy?wietlanie wielu grup

Wg. mnie jest to zb?dne.
Estetycznie by to wygl?da?o strasznie.
Wy?wietlana jest ranga wy?sza i niech tak
ju? pozostanie.


A je?eli kto? chce sprawdzi? czym zajmuje si? dana osoba
wystarczy wej?? tutaj : Tibia.net.pl - Poka? grupy



Regards,
Xanosta
 
Last edited:

Dother

Advanced User
Joined
Dec 12, 2009
Messages
416
Reaction score
32
Odp: Wy?wietlanie wielu grup

Jest to zb?dne, zauwa? ?e na tym rysunku s? rozmiary rangi s? ma?e, a nasze s? do?? spore. Moim zdaniem wygl?da?o by to nie estetycznie.
 

Krecioo

Colorful!
Joined
Sep 6, 2010
Messages
416
Reaction score
67
Odp: Wy?wietlanie wielu grup

Wed?ug mnie bezsensu, na forum nie zbyt wielu os?b, kt?re posiada?yby wi?cej ni? jedn? rang?. Poza tym tak jak pisali ju? koledzy wy?ej b?dzie to wygl?da? nieestetycznie.
 

One

My?l?cy
Joined
Apr 6, 2008
Messages
445
Reaction score
217
Age
29
Odp: Wy?wietlanie wielu grup

Wy?wietlana jest ranga wy?sza i niech tak
ju? pozostanie.

Z tym si? akurat nie zgodz?, bo nie zawsze tak jest.

#topic

W sumie, ka?dy kto b?dzie chcia? sprawdzi? funkcje kt?re piastuje pan XYZ, wejdzie do grup, zobaczy, napisze PW. Dodatkowo w profilu wy?wietla?y by si? u niekt?rych po dwie rangi (nawet wi?cej) i strasznie chujowo wtedy to wygl?da.

Tutaj przyk?ad:

2rangi.png


Jestem na nie.

#down

Nikt obecnie nie ma VIP'a i u?ytkownika jednocze?nie - przytoczy?em jedynie to jako przyk?ad, screen pochodzi bodaj?e sprzed miesi?ca. Co do drugiego - ja wtedy mia?bym 3 rangi do wy?wietlenia, kilka os?b dwie, jak napisa?em wy?ej, nie jest to ani niezb?dne, ani potrzebne. Chyba, ?e w samym profilu, to ok.
 
Last edited:

Mephisto

?asic
Joined
Apr 28, 2008
Messages
698
Reaction score
102
Age
30
Odp: Wy?wietlanie wielu grup

#ap
warto wtedy dopracowa? wy?wietlanie obrazk?w rang. Gdyby by?y r?wno u?o?one, wygl?da?yby o wiele lepiej. Poza tym - jaki inteligent ma naraz VIP-a i u?ytkownika? Ju? pr?dzej dwie wy?wietlane rangi to moderator i redaktor albo co? w ten dese?. W?wczas nie wygl?da to tak ?le.

#Krecioo
i w?a?nie dlatego, ?e nie ma ich zbyt wiele, warto by tak? opcj? wprowadzi?. Co innego, gdyby ka?dy kadrowicz mia? po trzy-cztery rangi do wy?wietlenia, wtedy mogliby?cie si? martwi? ba?aganem.
 

SZaKaLkiller

Active User
Joined
May 10, 2008
Messages
136
Reaction score
18
Odp: Wy?wietlanie wielu grup

Jak by tak patrzec mozna by bylo wprowadzic to ale tylko wtedy gdyby usunelo sie ludzikow z tibii z obrazkow bo tak to bedzie to brzydko wygladalo
 

Raliyen

Active User
Joined
Apr 24, 2010
Messages
117
Reaction score
13
Odp: Wy?wietlanie wielu grup

Ta opcja jest jak najbardziej zb?dna. Pomijaj?c fakt i? wygl?da?o by to zajebi?cie nie.estetycznie istnieje ju? - /showgroups.php. Wiem ?e to mo?e wyda? si? ma?ostkowe ale du?o os?b jest kojarzone w?a?nie ze wzgl?du na swoj? rang? a na dodatek niekt?rzy pod kolor swojej rangi robi? sobie avatary czy podpisy.

No i skoro dosz?o ju? do tego ?e support wype?nia obowi?zki moderatora albo na odwr?t to mo?e zrobi? jedn? rang?, wyeliminowa? drug? albo zostawi? pod nickiem t? w?a?ciw? wraz z w?a?ciwymi obowi?zkami, a je?li brakuje do tego os?b to za?o?y? jak?? rekrutacj? bo to jest ?mieszne jak dla mnie ?e na forum mamy kilka uniwersalnych jednostek do pracy na ka?dym poziomie forum podczas gdy istnieje podzia? pocz?wszy od tych od usuwania temat?w do tych od ustawie? i panelu.
 

Quper

Advanced User
Joined
May 28, 2009
Messages
269
Reaction score
46
Age
30
Odp: Wy?wietlanie wielu grup

Jak wyobra?acie sobie jednego ludzika o kilku strojach?
 

Time

Banned
Joined
Oct 2, 2010
Messages
267
Reaction score
88
Odp: Wy?wietlanie wielu grup

Wed?ug mnie ten pomys? jest bez sensu, dobrze jest jak jest - nie kombinujmy lepiej bo mo?e si? okaza? jeszcze gorzej. Po co w profilu maj? by? 3-4 obrazki. Dla mnie jest wa?niejsza g??wna ranga ( o najwi?kszej warto?ci). Je?eli b?dziecie chcieli sprawdzi? za co odpowiada dana osoba z kadry wystarczy wej?? w "Poka? g??wne grupy i kadr? forum", tam wszystko jest wi?c nie czytaj?c szczeg???w w mojej wypowiedzi jestem na nie


Pozdrawiam,
Time
 
Status
Not open for further replies.
Top