What's new

Problem z otsem.

Status
Not open for further replies.

szajbas

User
Joined
Mar 10, 2010
Messages
25
Reaction score
0
Wiec tak odpalam silnik wchodzi mi do gry:



Lecz gdy wlanczam postac:



Dodam ze gdy wchodze sam sobie przez localhost laczy mnie z gra i smigam lecz gdy zmieniam na ip zewnetrzne zeby ktos mogl wejsc przez nO-iP juz do gry nie wchodzi i nikt inny tez nie moze wejsc jak i ja. Wysztkie porty itd mam odblokowane na bank wczesniej wszytko smigalo tylko ze bylo to 8.1 XML teraz natomiast teraz nie mam pojecia (dodam ze mam Livebox tp;/).
 

keal1

Advanced User
Joined
Dec 8, 2009
Messages
339
Reaction score
21
Odp: Problem z otsem.

Je?eli chcesz aby kto? m?gl gra? , musisz oblokowa? silnik poniewa? zapora systemu windows Ci blokuje, wylacz ja albo poprostu w wyjatkach odznacz tw?j silnik .

Sprawdz czy w config.lua masz
PHP:
url = "DOMENA TWOJEGO OTS ,np nazwa.no-ip.org"
 

ziom303

Advanced User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
432
Reaction score
17
Odp: Problem z otsem.

Mo?e to chodzi o Twoje ip . Je?li chcesz mie? serwer musisz mie? ip serwerowe . Zadzwo? do swojej firmy internetowej np.neostrada itd. I powiedz , ?e chcialby? zamieni? swoje ip na serwerowe . Zrobi? ci to w jakie? 10-15 minut . Aha . Nie zapomnij zapyta? si? o ewentualne koszty tego . W moim przypadku by?o to darmowe . Mysl? , ?e pomog?em . Je?li tak to repucik . Heh . Pozdrawiam !
 

szajbas

User
Joined
Mar 10, 2010
Messages
25
Reaction score
0
Odp: Problem z otsem.

wysztko mam okey to co napisaliscie.Maice jakies inne pomysly.. Bo na bank da sie to zrobic.
 
Status
Not open for further replies.
Top