What's new

Problem z GTA 4

Status
Not open for further replies.

Lord Bborek

Advanced User
Joined
Jul 8, 2009
Messages
485
Reaction score
22
Siema, po?yczy?em od kumpla GTA 4 zainstalowa?em wlaczy?em wszystko elegancko ale jak gram to mam spore lagi ustawi?em na najni?sze wymagania ale nic to nie da?o jest tak samo jak na wysokich czy bardzo wysokich.
Dodam, ?e wymagania spe?niam ale podam parametry kompa

System operacyjny: Windows 7 64x
Procek: Phenom 4x 2.3
Karta graf.: Nvidia 9800 Galaxy 1GB
Ram: 4GB

Dlaczego to si? zacina? Czy to wina Windowsa 7?

Prosz? o szybka odpowiedz
 

Xanosta

Kum kumowi kumem.
Joined
Jun 23, 2010
Messages
362
Reaction score
46
Odp: Problem z GTA 4

Sprawd? zgodno?? pomi?dzy GTA 4 a W7.
Je?eli to nic nie da, to upewnij si? czy tw?j komputer nie jest ca?y zamulony po przez jakie? wirusy.
Mo?e to by? wina twojego internetu; je?eli za? internet jest w porz?dku to sprawd? po??czenie. (po prostu wy??cz programy kt?re z?eraj? Ci "neta").
 

Import

Active User
Joined
Jun 5, 2010
Messages
56
Reaction score
15
Odp: Problem z GTA 4

Powiedz mamie, ?e jak nie kupi Ci nowego komputera to si? powiesisz, a my b?dziemy robi? zak?ady co wybierze.
 
Last edited:

Kamcio003

Senior User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
700
Reaction score
85
Age
27
Odp: Problem z GTA 4

Z tego co wiem, to ?aden komputer nie ud?wignie GTA 4, bez odpowiedniego patcha/?atki. Mam komputer podobny do twojego tyle, ?e 2rdzeniowy i 2,8GhZ i te? mi si? lagguje. Nie radz? patchowa?, je?eli grasz z crackiem poniewa? nie b?dziesz m?g? p??niej gra?. Ja mia?em tak: Po?yczy?em od kumpla gta 4, gram wszystko ?adnie tylko laggi. Spatchowa?em i po tym nie mog?em ju? gra? dlatego, ?e mam cracka. Oczywi?cie je?eli masz p?yt? to patchuj jak najbardziej.
 

Lord Bborek

Advanced User
Joined
Jul 8, 2009
Messages
485
Reaction score
22
Odp: Problem z GTA 4

@UP
Dzi?ki, ale jestem w podobnej sytuacji jak ty. Tak samo od kolegi po?yczy?em ;/ Tylko, ?e jemu w og?le nie chodzi.
 

Dolmet

Senior User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
757
Reaction score
55
Age
30
Odp: Problem z GTA 4

Powiedz mamie, ?e jak nie kupi Ci nowego komputera to si? powiesisz, a my b?dziemy robi? zak?ady co wybierze.
hah dobre :]

A powiedz mi jedno kolega ma te gta 4 oryginalne ? bo nie wiem jak to jest ale ja co? kiedy? s?ysza?em ?e przy oryginale si? jako? da obni?y? wymagania..
Je?eli crackowane to znajd? innego cracka bo ten mo?e by? ciulaty tak ju? by?o z gta 4
s? te? patche obni?aj?ce wymagania ale nie testowa?em ich na sobie...
 

Lord Bborek

Advanced User
Joined
Jul 8, 2009
Messages
485
Reaction score
22
Odp: Problem z GTA 4

Oryginalne, tylko ja bym to chcia? zcrakowa? ?eby sobie moc grac, jak mu oddam p?ytk?
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Odp: Problem z GTA 4

Przyczyn mo?e by? wiele, komputer Tw?j jak najbardziej spe?nia wymagania. Sam mam podobne parametry i dzia?a na pe?nych detalach bez instalacji ?adnych dodatkowych ?atek. Na dyskach jest wolne przynajmniej 10-20 GB? Jakie masz zu?ycie procesora? Masz antywirusa? Je?li tak to jakiego, czy jest aktualizowany a komputer regularnie skanowany. Mo?esz pobra? dodatkowo Ad-Aware i nie zaszkodzi wykona? skanowanie programem ComboFix. Jak jest z reszt? gier o podobnych wymaganiach?
 

Kurtis1

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
319
Reaction score
128
Odp: Problem z GTA 4

S?uchaj, wyja?ni? Ci to najpro?ciej jak si? da ;).

Windows 7 dzia?a jak p?achta na byka w stosunku do GTA IV - nienawidz? siebie ze wzajemno?ci? ;)). Te wszystkie bajki o patchach, ?atkach i innych bezdetach mo?e i s? prawdziwe... Ale zainstalowa?em wszystkie z nich i jako? ?aden nie pom?g? na sprz?cie prawie identycznym jak Tw?j. Zatem je?eli Ci bardzo zale?y, to go WinaXP.


Take care =).
 

Lord Bborek

Advanced User
Joined
Jul 8, 2009
Messages
485
Reaction score
22
Odp: Problem z GTA 4

To tak wolnego miejsca jest ponad 200gb. Przy w??czonej grze to tak z 35-40%. Tak avasta (mo?e nie najlepszy ale si? nie buntuje) tak aktualizuje go jak tylko wyjdzie aktualizacja. Z tym skanowaniem to tak staram si? ale nie chce mi si? czeka? kilku nastu godzin a? si? przeskanuje 1TB dysku :/.
Z reszta gier normalnie bez lag?w na najwy?szych wymaganiach chodz? np. Battlefield bad Company 2
 

Lord Bborek

Advanced User
Joined
Jul 8, 2009
Messages
485
Reaction score
22
Odp: Problem z GTA 4

~~~~~~~~~~~~~~OD?WIE?AM!!!~~~~~~~~~~~~~~~~~~

PLIX HELP:eek:ps:
 

Tfoja Obsuga

Advanced User
Joined
Oct 10, 2010
Messages
151
Reaction score
8
Odp: Problem z GTA 4

Albo s?aby sprz?t albo naci?nij ALT + CTRL + DELETE i powy??czaj zb?dne rzeczy takie jak GG, a szczeg?lnie wy??cz tam Firefoxa, mo?e wy??czy?e? go X ale on w tle ca?y czas dzia?a!, powinno ci zadzia?a? a ty spokojnie powiniene? sobie pogra? w GTA IV!
 

Lord Bborek

Advanced User
Joined
Jul 8, 2009
Messages
485
Reaction score
22
Odp: Problem z GTA 4

Dobra temat do zamkni?cia. Problem rozwi?zany wystarczy?o patcha ?ci?ga?.
 
Status
Not open for further replies.
Top