What's new

Rec-Kay II

Status
Not open for further replies.

Lee Parkour

Advanced User
Joined
Sep 25, 2010
Messages
294
Reaction score
30
Witam czytaj?c temat Czeskiego Strzelayeka pomy?la?em ?e warto go od?wierzy?. Mianowicie chodzi o Rec-Keya, ja cz?sto zapominam has?a do e-maila a by si? przyda? owaki kod.

Do Admin?w: Udowodnijcie, ?e zale?y wam na u?ytkownikach, zr?bcie rec-kaya!
 

Kowol

Senior User
Joined
Apr 9, 2008
Messages
1,250
Reaction score
158
Odp: Rec-Kay II

Ty my?lisz, ?e napisanie wtyczki do vBulletinu jest ?atwe? Niestety si? mylisz.
Jest to bynajmniej zb?dne, je?li zdo?a?e? zgubi? has?o do maila, to r?wnie dobrze mo?esz zgubi? klucz potrzebny do odzyskania konta.
 

Lee Parkour

Advanced User
Joined
Sep 25, 2010
Messages
294
Reaction score
30
Odp: Rec-Kay II

E-maila nie zgubi?em, rec-kaya pilnuj? jak oka w g?owie :]
A wiem, ?e napisanie owej wtyczki mo?e nie by? ?atwe ale w ka?dym b?d? razie jest to wykonalne. Administracja powinna zadba? o bezpiecze?stwo i o zmniejszenie ilo?ci z?odziei. Jestem pewien, ?e paru by si? znalaz?o :]

Pozdrawiam,
Lee
 

Kowol

Senior User
Joined
Apr 9, 2008
Messages
1,250
Reaction score
158
Odp: Rec-Kay II

Nie spotka?em si? z ani jednym takim przypadkiem na tym forum, tak czy inaczej - znasz jakiego? programist? znaj?cego ?rodowisko vbulletina?
A skoro nie zgubi?e? emaila, to z niego skorzystaj.
 

Lee Parkour

Advanced User
Joined
Sep 25, 2010
Messages
294
Reaction score
30
Odp: Rec-Kay II

Mia?em ju? spoooro e-mail'?w i z tych 6 albo 7 zosta?o mi jedno (nie robi?em ich na raz) konto e-mail i od tamtej pory boj? si?, ?e zapomn? has?o ... Rec-Kaya nigdy nie zgubi?em :]
Tak wg. to po co mam u?ywa? teraz E-maila?
Skryptera ?adnego nie znam (takiego kt?ry ma a? takie umiej?tno?ci) ale mo?na przecie? zawsze zrobi? nab?r :]
 

Kowol

Senior User
Joined
Apr 9, 2008
Messages
1,250
Reaction score
158
Odp: Rec-Kay II

Uwa?asz, ?e kto? z grona tibijczyk?w zna si? na systemie vBulletinu? W?tpi?.

Patrz?c na Twoje umiej?tno?ci (tak te) mog? ?mia?o stwierdzi?, ?e nie masz poj?cia o czym m?wisz, tak wi?c ta rozmowa nie ma sensu.
 

Lee Parkour

Advanced User
Joined
Sep 25, 2010
Messages
294
Reaction score
30
Odp: Rec-Kay II

To, ?e ja nie mam poj?cia o tym my?lisz od razu, ?e to nie ma sensu? Je?li b?dzie trzeba to niech tnetpl zainwestuje, w ko?cu zarabia na reklamach grub?, stabiln? kas?, nie powinno to mie? najmniejszego znaczenia.

Pozdrawiam,
Lee
 

Kowol

Senior User
Joined
Apr 9, 2008
Messages
1,250
Reaction score
158
Odp: Rec-Kay II

Powtarzam Ci to po raz enty - od tego jest mail, strze? go jak oka w g?owie, to nigdy nie b?dziesz mia? problem?w z odzyskaniem dost?pu do konta.

@Down
Cz?owieku popatrz co Ty piszesz, ten serwis, to nie pierwsze lepsze forum w przeciwie?stwie do tego w Twoim opisie.
 
Last edited:

Lee Parkour

Advanced User
Joined
Sep 25, 2010
Messages
294
Reaction score
30
Odp: Rec-Kay II

OMG ... Warto wprowadzi? dodatkowe zabezpieczenie, te? powtarzam Ci to poraz etny ... Na nie kt?rych ots'ach i forach jest to wprowadzone :] B?d?my na topie XD
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Rec-Kay II

Ja mam zrobiony jeden mail i na nim mam wszystkie wa?ne wiadomo?ci, ale skoro Ty jeste? dzieckiem i nie potrafisz zapami?ta? 2 wyraz?w to przykro mi, ale polecam wi?cej ksi??ek i nauki.
R?wnie dobrze mo?esz zapisac sobie passy na komputerze czy w telefonie lub przyklei? na lod?wk?.

Pomys? zb?dny.
 

Krecioo

Colorful!
Joined
Sep 6, 2010
Messages
416
Reaction score
67
Odp: Rec-Kay II

Wed?ug mnie niepotrzebne... Jest mail i to powinno w zupe?no?ci wystarczy, recovery key by?by kolejnym niepotrzebnym dodatkiem, z kt?rego skorzysta?oby raptem kilku u?ytkownik?w.

Je?li masz problemy z pami?ci? to zapisuj sobie wszystko na karteczce albo co...
 

One

My?l?cy
Joined
Apr 6, 2008
Messages
445
Reaction score
217
Age
29
Odp: Rec-Kay II

Skoro gubisz jedno, zgubisz i drugie.

Rec-kay(!) nie by?by ?adnym zabezpieczeniem, nigdy jeszcze nie straci?em konta na forum. Pomys? kompletnie bezsensowny, masz nawet przypomnienie has?a na e-mail poprzez pytanie (i problem rozwi?zany, potraktuj to jako "rec-kay").

Zadanie na dzi?:

Przeczytaj to co napisa?e? kilka razy i pomy?l nad og?lnym sensem swoich wypowiedzi.
 

mertv

meretve
Joined
Sep 18, 2009
Messages
834
Reaction score
99
Odp: Rec-Kay II

Kolejna osoba przeciw - ja. Pomys? zb?dny, je?li r-keya potrafisz upilnowa? to co z tob? jest, ?e emaila nie potrafisz?
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Rec-Kay II

Wy sami musicie zadba? o Wasze konta, o to, by Wasze has?o nie trafi?o w niepowo?ane r?ce, my nie jeste?my od tego. ?adnych dodatkowych zabezpiecze? nikt nie b?dzie dodawa?, bo nikt nie b?dzie tego pr?bowa? pisa?, od Was zalezy, czy konto b?dzie w nale?ytym porz?dku - ja si? z tego typu spraw? nie spotka?em, a jestem tu od ponad 2 lat.
 
Status
Not open for further replies.
Top