What's new

NeoBot - czy koniec z banami?

Status
Not open for further replies.

Mefiks

Advanced User
Joined
Aug 30, 2010
Messages
190
Reaction score
34
Dzisiaj patrz?c na tib**.pl zobaczy?em co? dziwnego. Czyli to :
zn4nom7soghyu4pq7fe.png

Jakie? 2-3 miesi?ce temu pami?tam, ?e liczba ban?w przekracza?a 2tysi?ce a teraz marn? 889 ban?w?
Czy wed?ug was Cipsoft nie zauwa?y? bardzo du?ego spadku ban?w?
Czy teraz koniec z banami?
Czekam na wasze opinie.
[do moda] je?eli temat ?amie jakikolwiek pkt. regulaminu poprosz? o zamkni?cie bez warna ;)
 

Xayan

Senior User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
2,608
Reaction score
390
Age
28
Odp: NeoBot - czy koniec z banami?

Teraz gra oraz boci du?o mniej graczy, Tibia traci na popularno?ci. NeoBot jest za drogi, ?eby kupowa?. Nigdy go na oczy nie widzia?em, ale wed?ug mnie to jaki? badziew.
 

Mozis

User
Joined
Oct 4, 2010
Messages
26
Reaction score
11
Odp: NeoBot - czy koniec z banami?

Nigdy go na oczy nie widzia?em, ale wed?ug mnie to jaki? badziew.
oj kolego Przepraszam. Ale musz? z tob? si? nie zgodzi? :] M?j brat u?ywa Neobota i moim zdaniem jest lepszy od Elfbota :] ~~~ Ostatnio widzia?em ze tylko 900 kont zosta?o zbanowane . Lecz wydaje mi si? ze nie przez Neobota :] Pozdrawiam Mozis
 

Robtoc

Active User
Joined
Nov 28, 2009
Messages
95
Reaction score
3
Odp: NeoBot - czy koniec z banami?

ja u?ywam neobota i nie jest to ?aden badziew jest to jeden z najbardziej zaawansowanych botow do tibi na razie uniknolem dzieki niemu wszystkie fale banow fakt ze jest troche drogi bo az 38 gr na dzien przez 6 miesiecy kosztuje licencja ^^ i w miare trudny do ogarniecia ale wedlug mnie to najlepszy bot a uzywalem wielu od 7.9
 

Navixx

User
Joined
Jul 22, 2010
Messages
26
Reaction score
0
Odp: NeoBot - czy koniec z banami?

Wed?ug mnie NeoBot jest bardzo dobrym botem, a tak ma?a liczba ban?w jest tylko potwierdzeniem jego niewykrywalno?ci. ;)
 

Raziol

New User
Joined
Mar 20, 2009
Messages
2
Reaction score
0
Odp: NeoBot - czy koniec z banami?

noobki to nie zale?y jaki bot jest najlepszy tylko jak takie czlowieki jak wy go ustawiacie. Ka?dy bot jest niewykrywalny(opr?cz tych kt?re wysy?aja pakiety do serwer?w tibii zamiast kozystac z hotkeyow badz symulowanej klawiatury czy myszki i nie ingeruja w klienta) je?eli potrafisz go dobrze ustawi?, czyli zeby sie zachowywal jak normalny cz?owiek a nie robil 10tys. rzeczy w 0.0001s.

PS: Przepraszam mod?w ?e pisz? w tak starym temacie ale ta strona wyskakuje na pierwszej stronie w google jezeli chodzi o bany od neobota, a ja chce zeby ludzie byli poinformowani.
 

Meksykan

Advanced User
Joined
Mar 30, 2010
Messages
243
Reaction score
11
Odp: NeoBot - czy koniec z banami?

Gadanie. Jak by was ostro za dupe z?apali to by?cie wyli. Xayana potwierdzam. Drogi w cholere. Boce na tibi auto dobre 4 miesi?ce bez bana za free. Mam tak jakby neobota. OMG
 

Zenta

User
Joined
Jan 8, 2011
Messages
16
Reaction score
0
Odp: NeoBot - czy koniec z banami?

ja dosta?em bana za neobota podobno 100% nie wykrywalny
 

mateusz2277

Advanced User
Joined
Feb 21, 2010
Messages
402
Reaction score
22
Odp: NeoBot - czy koniec z banami?

@UP
Nie dziwie si? jak ?e dosta?e? bana, pewnie chodzi?e? i chwali?e? si? nim na prawo i lewo
 
Status
Not open for further replies.
Top