What's new

Pogromca Budyniu vs Xylfire.pl

Status
Not open for further replies.

Pogromca Budyniu

Advanced User
Joined
Sep 30, 2010
Messages
255
Reaction score
19
73859944572514882953.png


A wi?c nadszed? ten dzie?, kiedy to nasze prace ujrz? ?wiat?o dzienne

Temat pracy: Ob?z ork?w​

Praca numer 1:

11jr7g4.png



Praca numer 2:

napojedynek.png


Zapraszam do g?osowania. B?dzie ono trwa?o przez 3 dni.
 

Eztaz

Active User
Joined
Apr 14, 2009
Messages
120
Reaction score
1
Odp: Pogromca Budyniu vs Xylfire.pl

Wyb?r bardzo ci??ki poniewa? obie prace na prawd? s? bardzo dobrze zrobione i m?j g?os wymaga? d?u?szego zastanowienia i to mi si? podoba gdy dwie mapy s? zrobione na podobnym poziomie wtedy jest bardziej ciekawie xD

M?j wyb?r jednak musi pa?? na jak?? prace i wybieram prace nr 2 bardziej podoba mi si? ob?z i rozmieszczenie wie? oraz ork?w...

Pozdrawiam Eztaz
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Pogromca Budyniu vs Xylfire.pl

G?os na prac? numer dwa. Mimo, ?e jest gorsza, to ma sw?j urok i klimat, a praca numer jeden dodatkowo jest zgapiona z mojej wioski gal?w.

motm9999.png


Pozdrawiam!
 

ziom303

Advanced User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
432
Reaction score
17
Odp: Pogromca Budyniu vs Xylfire.pl

Ja osobi?cie g?osuj? na prac? numer 2 , jest o wiele ?adniejsza , nie ma jaki? wolnych przestrzeni , wszystko ?adnie wyko?czone , wi?cej szceg???w i urozmaice? mapki.
 

Curtiis

User
Joined
Nov 8, 2008
Messages
21
Reaction score
5
Odp: Pogromca Budyniu vs Xylfire.pl

Dziekuje za zaproszenie:DD

To tak praca nr "?an" xd podoba mi sie wedzak rybny xDale za to jest pusta taka;d pasowa?a by do mapy funotsa~ Dlatego glosuje na prace nr "Tu"xD poniewa? nie jest pusta i podobaj? mi si? te wie?e:)hehe a tak pzoatym to na bramie jest tyle krwi jak w filmie "Pirania"xDD


Poz~!:)
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Pogromca Budyniu vs Xylfire.pl

Oddaj? g?os na prac? z numerem dwa, mimo i? jest zgapiona od pracy z motmu, to i tak na ni? pada m?j g?os.
Podobaj? mi si? szczeg??y, no i ?adnie dobrane elementy.
 

Quark

Active User
Joined
Oct 11, 2010
Messages
66
Reaction score
10
Odp: Pogromca Budyniu vs Xylfire.pl

a praca numer jeden dodatkowo jest zgapiona z mojej wioski gal?w.
@Za to praca numer dwa to kopia budowli z mojej wioski goblin?w, ale nie udana -.-
15gb8yo.png


Obydwie mapy to kopie, wi?c ten pojedynek w og?le wygl?da jak bym ja walczy? przeciwko fluosowi ^.- Tak wi?c g?osuje na siebie czyli prace nr. 2
 

xKrysteKx

Advanced User
Joined
Oct 5, 2010
Messages
250
Reaction score
29
Odp: Pogromca Budyniu vs Xylfire.pl

@up niestety trzeba odda? g?os :p

Wi?c obydwie prace s? mniej wi?cej na takim samym poziomie.
Ostatecznie oddaje g?os na prace numer 2, poniewa? jest tam wi?cej detali co urozmaica prace :)

Pozdrawiam xKrysteKx!
 

Mayit

Advanced User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
295
Reaction score
32
Age
29
Odp: Pogromca Budyniu vs Xylfire.pl

W takim wypadku ja proponuje ?eby pojedynek odby? si? jeszcze raz o innym temacie np: Las druid?w.
Regards,May'it
 

Pogromca Budyniu

Advanced User
Joined
Sep 30, 2010
Messages
255
Reaction score
19
Odp: Pogromca Budyniu vs Xylfire.pl

Ja si? nie zgadzam na przerwanie pojedynku.. Chyba, ?e moderator tak zas?dzi. Je?li pojedynek b?dzie kontynuowany, chcia?bym co? wyja?ni? na zako?czenie, a je?eli nie to przed zamkni?ciem tematu, prosz? aby moderator powiadomi? mnie o tym na pw. Chcia?bym co? wyja?ni?...
 

Mayit

Advanced User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
295
Reaction score
32
Age
29
Odp: Pogromca Budyniu vs Xylfire.pl

Ok wiec pojedynek trwa dalej.
 

Rews

Senior User
Joined
Aug 19, 2010
Messages
949
Reaction score
64
Odp: Pogromca Budyniu vs Xylfire.pl

G?os na prac? numer 1. Poniewa? bardziej ona przypad?a mi do gustu, jest troch? wolnego miejsca, co bardzo pasuj? pod gr?, oczywi?cie, te? pasuj? te detale, og?lnie praca mi si? podoba, i dlatego na ni? oddaje sw?j g?os.
 

Foesh

User
Joined
Oct 10, 2010
Messages
31
Reaction score
3
Odp: Pogromca Budyniu vs Xylfire.pl

Obydwie prace s? ?adne ale oddaje g?os na prac? nr.1,poniewa? jest bardziej pomys??wa i pod gre te? sie w miare nadaje.W pracy nr.2 niepodoba mi si? ta brama , za du?o detali tam nasrane. ;p

Pozdro!
 

jeztPolak

Active User
Joined
Oct 11, 2010
Messages
132
Reaction score
18
Odp: Pogromca Budyniu vs Xylfire.pl

Obydwie prace na tym samym poziomie, wygl?da to nawet jakby tworzy? je jeden autor. Da?bym remis, ale musz? jako? rozstrzygn?? ten sp?r. Wydaj? mi si?, ?e pierwsza praca posiada du?o wi?cej detali, co pozytywnie wchodzi w moj? opinie.
Oddaj? sw?j g?os na prac? numer 1.
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Pogromca Budyniu vs Xylfire.pl

Oh tak wielcy maperzy kto? zrobi podobnie do was co? i ju? kopia? Panowie na pewno si? nie zrozumiemy, dlatego te? nie mam zamiaru za bardzo t?umaczy? wam niczego na temat praw autorskich, je?eli chodzi o takie rzeczy jak mapa do tibii, dlatego te? podsumuj? wasz? inteligencj? tak - jebnijcie si? w g??wk?. Elo!
#topic
G?osuj? na 1 jako? i tak ?adna praca nie jest fascynuj?ca na ten temat naprawd? mo?na by?oby majstersztyk stworzy?, a tutaj takie s?abe prace na poziomie przeci?tniak?w? (hueh tutaj jest podtekst) szkoda napraw?, ze tak s?abo na taki wspania?y temat. elo
 

Mr Kacper

Active User
Joined
Oct 24, 2010
Messages
82
Reaction score
8
Odp: Pogromca Budyniu vs Xylfire.pl

Oddaj? g?os na prac? numer 2, poniewa? podoba mi si? ta brama, ale ma tylko par? k?pek trawy-.-
Praca #1 skopiowana, zapewne przegra...
 

Mayit

Advanced User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
295
Reaction score
32
Age
29
Odp: Pogromca Budyniu vs Xylfire.pl

Podaje si? ju? nie mog? d?u?ej s?ucha? tego.
Przepraszam Fluos,?e zapo?yczy?em t? bram? z twojej pracy..
Pocieszaj?ce jest to,?e ten pojedynek jest dla mnie lekcj? ,kt?rej tematem jest "Zr?b co? sam nie kopiuj od innych"
Na pewno nie pope?ni? ju? tego b??du..
Dzi?kuj? za pojedynek
Pojedynek wygrywa: Pogromca Budyniu
Wynik:8:4
Regards,May'it
Notka moderatorska:
Nie ma sprawy, zamykam.
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top