What's new

[Matrix] Threard

Status
Not open for further replies.

Matrix

Okres pr?bny
Joined
Jun 24, 2008
Messages
237
Reaction score
19
Zaprezentuj? tutaj poczynania z prac nad Siedzib? guild "Brotherhood Of Bone"
Przejd?my do rzeczy:
Prosz? o powi?kszenie zdj?? w celu uzyskania lepszej JAKO?CI!
1.
rnqreh.jpg

2.
rnqrer.jpg

3.
rnqren.jpg

4.
rnqrew.jpg

04.10.09 - Cz??? Druga "Brotherhood Of Bone"
Made By Matrix and HardCore Kris.
Podzi?kowania Dla Pumby.

1.
rnaeep.jpg

2.
rnaeee.jpg

3.
rnaeer.jpg

4.
rnaeex.jpg

Pozdrawiam, zapraszam do komentowania.
15.11.09 -Praca z MOTM
Tak dla przypomnienia ?e ?yje .
motmcopy.jpg

Prosz? o powi?kszenie zdj?? w celu uzyskania lepszej JAKO?CI!
Min?? rok - Wraca Matrix
16.11.10 - Catacumby
Katakumby_awxqpp.PNG


17.11.10 - Catacumby
Katakumby_awehrr.PNG
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: [Matrix] Threard

Mym zadaniem nie jest skomentowanie Twoich starszych prac, kt?re widzia?em ju? po setki razy i jak ka?dy wie i m?wi s? one robione r?k? Bo??, mo?na powiedzie? jedno s?owo - wyj?tkowe.

Na wstepie chcia?bym spowrotem powita? Ci? po?r?d oddychaj?cych i wiecznie ?ywych mapper?w, kt?rzy marnuj? sw?j okres m?odzie?czy na pieprzenie si? w tibijskich pikselkach.
Katakumby... pierwsze wra?enie jakie nachodzi mi na my?l to Krolm. Nie wiem czemu, ale przypomina mi to jego bagienne depo i takow? drog?, kt?ra by?a w jednej z zapowiedzi Eternal Kingdoms. Nie ma co wykonanie perfekcyjne, ?wietnie dobra?e? po??czenia oraz urozmaicenia co ?amie ten zasrany topos i nadaj? now? idee, pogl?d na tibjskie katakumby - brawo kozaku, to zaszczyt by? Twoim padawanem i dla Ciebie pracowa?.

Pozdrawiam!
 

Quark

Active User
Joined
Oct 11, 2010
Messages
66
Reaction score
10
Odp: [Matrix] Threard

No w ko?cu!

Cho?by? wykona? wielki kwadrat 50x50 to mi si? b?dzie podoba?o. Nie masz normalnie na tym forum sobie r?wnych, a twoje mapy rozpierdal*j? innych na ?opatki. Miejmy nadziej?, ?e tym razem EK nie upadnie po tygodniu.
 

Ulfur

Senior User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
782
Reaction score
106
Age
29
Odp: [Matrix] Threard

Zmie? format zdj??, bo si? rozmazuj? (ostatnie ma chyba tylko odpowiedni format - png). Te mapy ju? chyba ka?dy widzia?, chocia?by w twoim dawnym w?tku z mapami albo, w kt?rej? z zapowiedzi Eternal Kingdoms. Moim zdaniem, to nic specjalnego, overspam i przesadny spam borderami. Pomys?y za to ?wietne, ale co z tego skoro wykonanie jest do bani. Jak na czym? takim b?dziemy gra?, to masakra.
 

Nya

Advanced User
Joined
Sep 23, 2009
Messages
344
Reaction score
80
Odp: [Matrix] Threard

Uh, Matrix, legenda mappingu i wz?r dla wielu, wielu, wielu pocz?tkuj?cych jak i r?wnie? zaawansowanych. Mapy, moim zdaniem oczywi?cie, pomys?owe, nieprzesadnie wydetalowane, posiadaj? swoisty rpg-owy klimat. Jakby ka?dy z element?w umieszczonych na mapie znalaz? si? w?a?nie na swoim miejscu, wszystko idealnie przemy?lane. Nawet jakbym chcia?a si? do czego? przyczepi?, co? skrytykowa?, nie widz? tu takiej rzeczy. Perfekcyjne cude?ka. <3
Tak jak ju? kto? wy?ej wspomnia?, przedstawione tu mapy widzia? chyba ju? ka?dy. Zaprezentuj nam co? nowego!
 

Matrix

Okres pr?bny
Joined
Jun 24, 2008
Messages
237
Reaction score
19
Odp: [Matrix] Threard

Prosz? o powi?kszenie zdj?? w celu uzyskania lepszej JAKO?CI!

17.11.10 - Catacumby
Katakumby_awehrr.PNG
 

Vergil93

Advanced User
Joined
Jun 19, 2010
Messages
263
Reaction score
6
Odp: [Matrix] Threard

Oczywiscie wszysko perfekcyjnie zrobione, nic nie mozna zarzucic tym mapom. Idealny klimat, juz pozostaje mi tylko czekac do startu zeby zwiedzic wasza przecudna mape!
Pozdrawiam!
 

Maciek-ChEsTeR

Active User
Joined
Apr 8, 2008
Messages
89
Reaction score
2
Odp: [Matrix] Threard

Ruch, kt?rego nigdy po tobie bym si? nie spodziewa?. ;D
No c??, nic nowego. Musisz po?wiczy?, bo po roku lenistwa wyszed?e? z formy.
Przedstawi?e? tutaj jedynie ciekawy bordering, z zastosowanie 2 pi?ter. Sypn??e? te? za du?o detali, co daje niemi?y efekt kt?ry przypomina mi jak gra?em na moich ulubionych Fun otsach z map? RPG. W 80% mojego mappingu inspirowa?em si? twoimi mapami ale aktualnie, wol? poczeka? a? wr?cisz do dawnej formy przyjacielu. :D

Pozdr :D
 

jeztPolak

Active User
Joined
Oct 11, 2010
Messages
132
Reaction score
18
Odp: [Matrix] Threard

No widz?, ?e wr?ci?e?, zawsze mia?em ciebie za bardzo dobrego mapera, nawet gdy opu?ci?em grono Tibii.NET - jak to brzmi. Og?lnie mapy pi?kne, widz? ?e ju? przyzwyczai?e? si? do niekt?rych nowych przedmiot?w (protoko?u 8.4 i wy?ej). Bardzo mi si? podoba, i oczywi?cie poleci punkt reputacji.​
 

Mayit

Advanced User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
295
Reaction score
32
Age
30
Odp: [Matrix] Threard

No wida? ,?e jeste? zaawansowany w dziedzinie mappingu.Mapy s? po prostu pi?kne:).?wietnie dopierasz elementy co daje mapka swoisty klimat.. Mam ma?e pytanko czy praca nr 1 nie jest czasem inspirowana Japoni? Chauz'a?:p

Regards,May'it
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: [Matrix] Threard

Mi si? bardzo podobaj? Twoje prace, bo s? niezwykle pieczo?owicie wykonane i wida? dopracowanie szczeg???w. Te nowe katakumby baardzo przypad?y mi do gustu, s? ca?kiem realistyczne i cho? nie zajmuj? du?o miejsca wida?, ?e si? nad nimi napracowa?e?.


#Matrix 22.11.10r.
Dzi?kuj? robaczku ; *
 
Last edited by a moderator:

Snoopie

Senior User
Joined
Feb 4, 2009
Messages
572
Reaction score
39
Odp: [Matrix] Threard

Ty Matrix to masz przer?bane...

Ka?dy pisze ci dobre komentarze, aby sie podliza?, bo ja nic wyj?tkowego nie widze w tych obrazkach. Jest tutaj Wielu super dobrych maper?w i innych krytykuj? mimo lepszych prac por?wna?em sobie twoje prace i kometarze z kilkoma innymi i moge stwierdzi? ?e ty nigdy nie dowiesz sie prawdziwej opinii o swoim mappingu.
 

Rinth

Active User
Joined
Jul 9, 2010
Messages
92
Reaction score
12
Odp: [Matrix] Threard

@UP
Pierdoli** g?upoty bo nie potrafisz zrobi? tak. I najprawdopodobniej nie zd??y?e? na zapisanie si? do szk??ki.

#Top
Te prace s? ekstra, mimo ?e tyle nie mappowa?e? dalej to czujesz. Wydaje mi si? jakby ka?dy piksel le?y w idealnym miejscu. Nie jestem w stanie wyobrazi? sobie twoich map, jak si? rozgrzejesz. Pozostaje mi tylko czeka?. Catacumby <3. To zaszczyt by? twoim uczniem.
 

Matrix

Okres pr?bny
Joined
Jun 24, 2008
Messages
237
Reaction score
19
Odp: [Matrix] Threard

Ty Matrix to masz przer?bane...
Ka?dy pisze ci dobre komentarze, aby sie podliza?, bo ja nic wyj?tkowego nie widze w tych obrazkach. Jest tutaj Wielu super dobrych maper?w i innych krytykuj? mimo lepszych prac por?wna?em sobie twoje prace i kometarze z kilkoma innymi i moge stwierdzi? ?e ty nigdy nie dowiesz sie prawdziwej opinii o swoim mappingu.


Zdaje sobie z tego spraw?, ?e wykonanie moich prac mo?e nie zadowala? ludzi pokroju ciebie. Sam nie jestem usatysfakcjonowany poziomem jakim w tej chwili operuj?, moja ?wietno?? dawno min??a.

Pozdrawiam
 

Mix Dem

Advanced User
Joined
Nov 23, 2010
Messages
487
Reaction score
33
Odp: [Matrix] Threard

Stanowczo wida? posuni?cia auto-borderem.
Masz fascynuj?ce pomys?y. Mimo ?e to moja 1 galeria jak? ogl?dam jest naprawd? przyjemna. Prace ?adne i na poziomie.
My?l? ?e b?d? czesciej tu zagl?da?.

Narazie dam Ci ocen? 8/10.
Poczekam na co? nowszego :)

@Edit.
Mo?e nie uzywasz auto bordera ale nie kt?re miejsca wygladaja jakbys poprostu go uzy?.
I to psuje wygl?d <wed?ug mnie>
;-)


Pozdrawiam,
Mix
 
Last edited:

Matrix

Okres pr?bny
Joined
Jun 24, 2008
Messages
237
Reaction score
19
Odp: [Matrix] Threard

Stanowczo wida? posuni?cia auto-borderem.
Masz fascynuj?ce pomys?y. Mimo ?e to moja 1 galeria jak? ogl?dam jest naprawd? przyjemna. Prace ?adne i na poziomie.
My?l? ?e b?d? czesciej tu zagl?da?.
Narazie dam Ci ocen? 8/10.
Poczekam na co? nowszego :)
Pozdrawiam,
Mix

Drogi Mix Dem
Czytaj?c tw?j post, o ma?y w?os nie spad?em z krzese?ka. U?ywaj?c auto-bordera w SME (SimoneMapEdytor) graniczy z cudem.
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: [Matrix] Threard

U?ywaj?c auto-bordera w SME (SimoneMapEdytor) graniczy z cudem.
Przecie? w Simone MapEdytorze r?wnie? istnieje autoborder, cho? i tak Mix Dem'a troszk? porypa?o. Czekam na jakie? nowsze pracy, bo mam na Ciebie chcice.
Pozdrawiam!
 

Cyanmon

Advanced User
Joined
Jul 7, 2008
Messages
180
Reaction score
10
Odp: [Matrix] Threard

Mapy ogl?da?em z otwart? buzi? a ?lina ciek?a na klawiatur?, w ten stan wprowadzi?o mnie jeszcze dw?ch innych mapper?w Fluos i ABC. Mapy s? nie do opisania pomys?y kt?re mo?emy na niej zobaczy? przerastaj? naj?mielsze oczekiwania przed wej?ciem do tego tematu. Co do pana up... Musisz go jak najpr?dzej zaspokoi? :)

Pozdrawiam
 

Juchuss

Advanced User
Joined
Nov 27, 2010
Messages
196
Reaction score
15
Odp: [Matrix] Threard

Twoje prace s? bardzo ?adne. ;) 10/10

Notka moderatorska:
Podpis wi?kszy od posta, no hello!
 
Last edited by a moderator:

xNordik

Advanced User
Joined
Dec 28, 2010
Messages
338
Reaction score
33
Age
24
Odp: [Matrix] Threard

Bardzo fajnie mappujesz, mo?na ci? przyr?wna? do Fluos'a czy Shirako. Wi?kszych zastrze?e? nie mam, screeny robisz wspaniale. Fajnie ?e chcecie ocali? EK... Ocenie ci? na 9/10 bo zawsze mo?e by? lepiej! Pozdrawiam!​
 
Status
Not open for further replies.
Top