What's new

ExTrA ExP 7.6 [PRO] !!

Status
Not open for further replies.

OldAreal

User
Joined
Oct 2, 2010
Messages
36
Reaction score
9
Siema ; )

Tutaj Areal, stary u?ytkownik (120pkt reputacji, 620 post?w~).
Na tym forum mo?ecie znale?? w downloadzie oko?o 6-7 ots?w moich roboty. Ka?dy z nich jest zrobiony BARDZO ?ADNIE I SOLIDNIE, jednak?e te otsy w downloadzie s? niczym, w por?wnaniu z tym, co wam zaraz poka?e...
Dzisiaj mam wam do zaoferowania m?j ots : ExTrA ExP PRO [LAST EDITION]

Na tym otsie, ale na pierwszych wersjach by?o wzorowane MegaEnfo. Gra?o tam 60 os?b~.... Problem w tym, ?e MEGA ENFO POSIADA?O POCZ?TKOWE WERSJE! Ta, kt?r? ja wam oferuj?, jest o 500 lat do przodu! Posiada ponad 3x wi?ksza mapk?, 2x wi?cej potwor?w, czar?w, itemk?w, npc, quest?w...
Tak wi?c... wystarczy tylko go w??czy?! A od razu przyb?d? do was gracze bez ?adnych stara?.

A teraz kilka informacji :​
ExTrA ExP by? hostowany 4-krotnie. Na ka?dej edycji gra?o ci?gle po 45 os?b~. Posiadali?my s?aby komp, dlatego tylko tak ma?o... Jakby nie to, liczba os?b online wynosi?aby wtedy po 80+!!
Nasz wyczyn, to REKORD OS?B ONLINE : 45 w 1 dzie?, na samym 1/1 !!

Extra Exp to OTS pod EXP - 45 000 - 6 000 (ustawiony 8000x)
OTS mimo ze posiada tak duzy exp, nie oznacza, ze jest tzw. "noob otsem". Na ka?dym LVLu masz wyznaczone EXPy oraz QUESTy do wykonania. Nie zdobywasz best EQ w 1 dzien. Musisz zbiera? kase i loota z potwor?w, poniewa? KASA Na tym otsie jest bardzo wa?na. Bez niej nie ma gry.
- 30 nowych czarow (exevo gran mas mort, exevo gran mas bubble, exori max tiny, exori max, exorano, exora, exori max blood, exevo gran mas life)
- 20 nowych NPC (w tym helper - pomoze kazdemu nowemu graczu)
- 30 nowych run :
a) Killer, Bomba Atomowa, Manarune, Super Manarune, Magic Trap, Hay Long Trap, Stone Trap, UE RUNE, Sonar RUNE, Utamo Vita Rune, Haloween RUne, Ultra FB)
- 40 nowych potwor?w (W tym bossy)
- NAJWIEKSZ? ILO?? QUESTOW Z OTSow 7.6 (na ka?dy item jest quest) w tym :
a) areny DARASHIA (musisz pokonac potwora, by przejsc do nast. roomu)
b) The Demon Oak (zdobywasz scrolla w The Demon Castle, ktory teleportuje Cie na Oak Land. Na nim toczysz walke z The Demon Oakiem)
c) Pits of Inferno (1.5 godzinny QUEST z ekipa 4-5 osob. Ka?dy gracz musi mie? level 300k+. BOSS na koncu.)
d) 5 ANHI! Kazdy na osobny przedzia? i z inna liczba wymaganych osob.
e) 2 stadiony! W tym [ATLAS ARENA] na fina?y organizowane przez hostera!

ExTrA ExP jest to OTS samo wystarczalny. Wystarczy go tylko uruchomic, by w 1 dzien cieszyc sie 40 osobami:
- Posiada wbudowany system 1/1, ktory potrafi obsluzyc 10 osob naraz.
- GM SHOP, w ktorym kazdy gracz moze zadecydowac czy ma byc PVP czy NON-PVP. Nie trzeba wchodzic i sie klocic z graczami. To oni decyduja kiedy i jak ma byc PVP.
- Game-Chat pelniacy role wielkiego TRADE oraz wielkiego CHATu. Wiecej niz 3/4 graczy ma zawsze wlaczony Game-Chat i na nim pisze = (jeden z niewielu otsow, na ktorym gracze musza kupowac/sprzedawac by latwiej bic lvl, expic, pkowac)
- NAJLEPSZY OTS POD EXP 99999x, NAJLEPSZY 4FUN OTS, NAJWIECEJ SCIAGAJACY OSOB OTS , NAJPRZYJEMNIEJSZY OTS (potwierdzone przez graczy, ktorzy grali na Apo, Mazurku, Lubelskim)
- Mimo ze OTS jest pod 7.6 oraz 9999x nie oznacza to, ze PVP na nim jest powalone! Czary exiva wal?ce (exeta largerocke "nick itp.), HP FULLE, MANA FULLE, ULTRA FULLE, Wiele run trapujacych, super f bomby, killery oraz bomby atomowe + POTY i 2 rodzaje stolow =
TO WSZYSTKO PO TO, BY PODCZAS PVP NIE BYLO TYLKO SPAMEM! TUTAJ LICZY SIE GILDIA, ZNAJOMOSCI, SKILL ORAZ TAKTYKA!
- ToTo LoTeK (zaryzykuj by sie wzbogacic), Najazdy, NPC WALKA (zaplac mu, by stoczyc ustawke z wyznaczonym potworem)

PRZYPOMINAM! :
EXTRA EXP posiada 2/3 mapki przeznaczone dla PACCa! Dlatego mozna sie na nim niezle wzbogacic, sprzedajac PACC ! jednakze, mimo ze tak wielka czesc mapki jest dla pacca, nie oznacza to, ze osoby z FREE ACC przestana grac! PACC TYLKO PRZYSPIESZA GRE! WCALE JEJ NIE ULATWIA!

Tutaj kilka podst. screenow by zach?ci? was do kupna :








Reszta screenow (ponad 30) jest w paczce zapakowanej poni?ej wazy 8mb - wystarczy sciagnac :




OTSa wyceniam na : /// !! PROMOCJA! TYLKO 20 Z? !- DO?ADOWANIE HEYAH.
Nie mam zamiaru si? z nikim targowa?. OTSa i tak tanio sprzedaje, jak na jego mapke, questy, rekordy oraz pochwaly.
Po zakupie doladowania, piszesz mi KOD doladowania do HEYAH (na gg : 13831697) oraz jak mam ci wyslac OTSa : e-mail, gg, speedyshare/rapidshare.

Mini regulamin :
1) Pozwalam odswiezac temat innym osobom.
2) Kupujac OTSa nabywasz do niego tylko prawa do HOSTOWANIA nie mozesz :
a) udostepniac go kolegom, znajomym
b) dawac do downloadu.
3) Po dostaniu OTSa na swoj komputer, musisz natychmiastowo napisac o tym w tym temacie :
"Zakupilem OTSa od uzytkownika Areala, wszystko poszlo milo, sprawnie. Polecam." - mniej wiecej w taki sposob.
/\ (jezeli jestes gosciem, ktory przeglada Tibia.net.pl i sie natknoles na ten temat i kupiles OTSa = nie musisz pisac. Tylko uzytkownicy musz?.)

Kupujac OTSa zatwierdasz zapoznanie sie z tym regulaminem.
Jezeli go zlamiesz, natychmiast podejmuje dzialania, ktore maja na celu :
a) napisanie Cie na Black Liscie (nie warto Ci ufac, mniej osob bedzie chcialo czegos od ciebie)
b) postara? si? jak najbardziej Ci? zwarnowa? (warn za zlamanie tego regulaminu, lamanie praw autorskich, oszustwo)
c) podanie twojego GG, e-maila innym. Jakbys chcial cos od nich, beda mialy info ze nie warto Ci ufac.
MAM POSTACIE NA WSZYSTKICH POLSKICH FORACH PO?WI?CONYCH TIBI/OTS. NA KA?DYM JESTEM ZNANY. NIC PRZEDEMN? NIE UCIEKNIE.

..=Jezeli nie zlamiesz mojego regulaminu, nie martw si?. Rozreklamuje Ci?, ?e inni b?d? Ci bardziej ufa?. Napisze tw?j nick w li?cie zadowolonych oraz wartych uwagi u?ytkownik?w=..

MOJE GG : 13831697 (pisac nawet jak na nwdk. - zaczynac pisac od "Siema, chce kupic ExTrA ExP")
CENA OTS'a : PROMOCJA***!! Tylko 20z? !! (DO?ADOWANIE HEYAH) lub :
SMS 30.50z? !!


[DO OTS'a do??czam : Item Editor, Map Editor oraz ACC MAKER'a]

[UWAGA !!] :
- Mog? zamieni? OTS za konto lub itemki na Real Tibi.



Lista zadowolonych os?b, kt?re kupi?y OTSa :

prayerO - za cen? 20z? !!! - do?adowanie.

BaniaczeQ - za cen? 20z? !!! - do?adowanie.
(Hostuje on OTSa pod adresem IP : megaenfo.no-ip.biz !!

Mr. David - za promocyjn? cen? dla 3 kupca - 10z? !​
Suchar - 20z? - do?adowanie​


Pozdrawiam Areal.

[MASZ JAKIE? PYTANIA?]
Pisz pod tematem, postaram si? jak najszybciej odpowiedzie?.
 

OldAreal

User
Joined
Oct 2, 2010
Messages
36
Reaction score
9
Odp: ExTrA ExP 7.6 [PRO] !!

Od?wie?am i zapraszam do kupna bo warto...
Nie zdajecie sobie powagi z tego, jaki ten silnik jest za*****ty !! xD
 

menfise

User
Joined
Mar 29, 2009
Messages
45
Reaction score
1
Odp: ExTrA ExP 7.6 [PRO] !!

Mam kilka pyta?. Jaki silnik w?asny czy z silnika by mazurski etc? Mapa w?asna czy przerobiona jak tak to w ilu proc ? i Acc takie co mo?na z pierwszego lepszego linka znale?? czy w?asne?
 
Last edited:

OldAreal

User
Joined
Oct 2, 2010
Messages
36
Reaction score
9
Odp: ExTrA ExP 7.6 [PRO] !!

Acc normalny [by otfans] - ten zieloniutki s?odziutki! <hah> xD
Co do silnika : Mazurski 6.6.7 [jeden z najlepszych silnik?w. Chocia?by sam si? nie buguje jak wi?kszo??...]

Mapa :
Jest to przerobiony w 99.99% yurots (SERIO!) wi?c mo?emy powiedzie?, ?e w?asna...

Ogromna ilo?? dodanego terenu wok?? miasta... Poza tym, city nie by?o wzorowane na ?ADNYM INNYM OTSie! Wi?c jego klimat na pewno zaciekawi nowych graczy. Jest bardzo przyjemne dla oka, idealne do pk oraz ORYGINALNE!

Co do expowisk : MN?STWO
Jakbym mia? opisywa? - zabrak?o by miejsca. Naprawd?.
Z Questami, Czarami, NPC, New Itemami - to samo...

To jest jeden z tych ots?w, gdzie nie liczy si? tylko LVL - tak jak na wszystkich 9999x. Tutaj liczy si? TEAM, Pieni?dze oraz Itemki. W tym celu trzeba wykonywa? QUESTY, z czego 80% jest teamowa.. Dlatego trzeba si? wysili? by znale?? kogo? kto pomo?e wyczy?ci? POI, Best Anhi czy mo?e ferumbras tower lub The Master Cave...

OTS oferuj? wam naprawd? du?o.
To nie jest nast. noob - OTS.
Tego OTSa stworzy?em pierwszy raz rok temu. Ulepsza?em go co tydzie?.
Jestem osob?, co jak widzi cho? 1 debuga, b??d na mapie lub co?, co nie znajduj? si? na swoim miejscu - OD RAZU TO USUWAM, ZMIENIAM !!
Dlatego gwarantuj? wam, ?e server jaki dostajecie ode mnie - nie zawiera ani jednego b??du... Jestem tego pewien!

Pozdrawiam.
[masz wi?cej pyta?? Pisz. Z ch?ci? odpowiem]
 

menfise

User
Joined
Mar 29, 2009
Messages
45
Reaction score
1
Odp: ExTrA ExP 7.6 [PRO] !!

je?eli by? si? postara? nad acc moge go kupi? poniewa? nie interesuje mnie takie acc.
Poza tym jak hostowa?em silniki mazurskiego by?o du?o b??d?w niespodziewane Awarie jak brak czr?w i chcia?bym go zobaczy? loguj?c si? na niego
 
Last edited:

OldAreal

User
Joined
Oct 2, 2010
Messages
36
Reaction score
9
Odp: ExTrA ExP 7.6 [PRO] !!

Dzisiaj po szkole lub jutro napisz do mnie na gg [13831697].
W??cz? OTSa na Hamachi.
Pozdrawiam.
 
Last edited:

OldAreal

User
Joined
Oct 2, 2010
Messages
36
Reaction score
9
Odp: ExTrA ExP 7.6 [PRO] !!

Od?wie?am!
Zapraszam do kupna!
-------------------------
OTS codziennie w??czony na hamachi - od 15/16 do 18~
Jeste? zainteresowany kupnem? Nie ufasz zdj?ciom? Wbij! Zobacz OTS na w?asnych oczach.

IP : 5.87.48.200
Nazwa sieci : extra exp
Has?o sieci : extra exp

Konta robimy na 1/1
Zapraszam.
 
Last edited:

Pruchacz

New User
Joined
Jun 20, 2010
Messages
9
Reaction score
0
Odp: ExTrA ExP 7.6 [PRO] !!

czy s? tutaj komendy typu:
Aleta sio
Aleta som [Wspolwasciciel]
Aleta gom [GM Haty. co mo?e doda? kogo? co mo?e robi? all to samo i mo?e jego usun??]
!buyhouse
!leavehouse
 

OldAreal

User
Joined
Oct 2, 2010
Messages
36
Reaction score
9
Odp: ExTrA ExP 7.6 [PRO] !!

S? te 3.
Nie ma !buyhouse, poniewa? wg. mnie jest to nie potrzebna komenda.
Ka?dy OTS, kt?ry jej u?ywa po 3 dniach ma wykupione wszystkie domki - u?ywane przez "niegraj?cych graczy" - czyli... s? brzydkie i puste.

Na ExTrA ExPie GM rozdaje domki. Zawsze si? ta metoda sprawdza?a.
Ka?dy gracz dba? o domek by go nie utraci?. Kupowa? kolekcjonerskie itemy, kt?re zdobywa? w Wiosce Smerf?w, Ice Island, Ferumbras Tower, Yalahar.

Pozdrawiam.
 

OldAreal

User
Joined
Oct 2, 2010
Messages
36
Reaction score
9
Odp: ExTrA ExP 7.6 [PRO] !!

Uwaga! PROMOCJA!
Cena OTSa -33% !!!!
Do ko?ca pa?dziernika cena OTSa wynosi tylko 20z?, zamiast starego "30" !

-------------------------------------
Oferta aktualna do ko?ca pa?dziernika, lub dla pierwszych 2 kupc?w silnika.
Potem cena wr?ci spowrotem na 30z? !
 

OldAreal

User
Joined
Oct 2, 2010
Messages
36
Reaction score
9
Odp: ExTrA ExP 7.6 [PRO] !!

Od?wie?am!
PRZYPOMINAM! DO 30 PA?DZIERNIKA PROMOCJA! -33% !!!
ZAPRASZAM DO KUPNA!
 

OldAreal

User
Joined
Oct 2, 2010
Messages
36
Reaction score
9
Odp: ExTrA ExP 7.6 [PRO] !!

oferta nadal aktualna!
Zapraszam do kupna!
 

OldAreal

User
Joined
Oct 2, 2010
Messages
36
Reaction score
9
Odp: ExTrA ExP 7.6 [PRO] !!

Nie, nie dodawa?em.
Napisa?em, ?e OTS bazuj? na Mazurskim 6.6.7 - wg. mnie - najstabilniejszym silniku z mo?liwych (poza yurotsem, ale jest on bardzo ubogi).

Ten silnik idealnie pasuj? do mapy ExTrA ExPu oraz itemk?w, czar?w itp... Silnik idealnie wsp??gra z tym wszystkim tworz?c idealn? harmoni?.

------------------------------------
Zapraszam do kupna.
Naprawd? wspania?a mapa. Wiele nowych npc, potwor?w, itemk?w, czar?w.
Czego wi?cej chcie?? Ten silnik przyci?ga przecie? 60 os?b 3 dni.
To nie jest chwyt marketingowy. Taka jest prawda. To jest jeden z najlepszych ots?w pod 7.6
 
Joined
Dec 29, 2009
Messages
16
Reaction score
0
Odp: ExTrA ExP 7.6 [PRO] !!

Nie, nie dodawa?em.
Napisa?em, ?e OTS bazuj? na Mazurskim 6.6.7 - wg. mnie - najstabilniejszym silniku z mo?liwych (poza yurotsem, ale jest on bardzo ubogi).
Ten silnik idealnie pasuj? do mapy ExTrA ExPu oraz itemk?w, czar?w itp... Silnik idealnie wsp??gra z tym wszystkim tworz?c idealn? harmoni?.
------------------------------------
Zapraszam do kupna.
Naprawd? wspania?a mapa. Wiele nowych npc, potwor?w, itemk?w, czar?w.
Czego wi?cej chcie?? Ten silnik przyci?ga przecie? 60 os?b 3 dni.
To nie jest chwyt marketingowy. Taka jest prawda. To jest jeden z najlepszych ots?w pod 7.6


Mialem ots na tym silniku i sa dwa crashe minimum na dzien ,wiec silnik nie jest stabilny.
Masz dobra mape ,ale kazdy moze zrobic mape.
Masz dobre potwory ,ale co z tego ,kazdy to moze zrobic.
Masz dobre czary,ale da sie grac bez nich.
Napisales:
-Czego wi?cej chcie??
-To jest jeden z najlepszych ots?w pod 7.6

Zmien silnik na lepszy to bedzie git ,oraz fajny wlasne acc maker (dales ten acc maker zielony bo sam nie umiesz zrobic nowego.
 

OldAreal

User
Joined
Oct 2, 2010
Messages
36
Reaction score
9
Odp: ExTrA ExP 7.6 [PRO] !!

To jest takie powiedzenie... "Silnik si? crashuje, bo jest powalony..."
Owszem, noobskie silniki takie s?... Al? wi?kszo?? z nich nie crashuj? si? sam?. Trzeba zrobi? powalon? mapk?, skrypty chore podorabia? - kt?re skarszuj? owy silnik. To, ?e tobie si? to nie uda?o, nie oznacza - ?e m?j silnik bd. si? debugowa? jak tw?j.

Mazurski 6.6.7 pasuj? idealnie do mojego OTSa.
Nikt lepszej mapki sam nie zrobi? wg. mnie.
Jest superowa i doceniania przez graczy. To samo potwory.
Zrobi? potwora w 3 minuty to nie sukces i osi?gni?cie.
Ale zbalansowa? go do mapki, graczy, expienia, wymg?w oraz loota - to jest co?. ExTrA ExP jest w?a?nie idealnie zbalansowany. To w?a?nie czyni go jednym z tych lepszych OTS?w.

Zapraszam do kupna.
Pozdrawiam.
 
Joined
Dec 29, 2009
Messages
16
Reaction score
0
Odp: ExTrA ExP 7.6 [PRO] !!

No to jak twoj silnik i mapa jest taka idealana to czemu nie wystawisz na allegro ?/ czemu nikt jeszcze go nie kupil ?? wez pomysl troche ,zmien silnik to pogadamy
 

OldAreal

User
Joined
Oct 2, 2010
Messages
36
Reaction score
9
Odp: ExTrA ExP 7.6 [PRO] !!

Mam 4 ch?tnych. Temat jest do kupowania, a nie do komentowania ; )
Sry kapiszon xd

Ale.. Taka prawda. Ten OTS przyci?ga? wi?cej os?b, ni? inne otsy. I to mi wszyscy potwierdz? graj?cy na tym OTSie. Na dedyku i .pl by gra?o na nim 100+ os?b. Taka prawda. Mi si? go hostowa? nie uda?o, ale to nie oznacza, ?e wy nie mo?ecie.
Silnik czeka na dobr? osob?, kt?ra si? nim zaopiekuj?. Jest niczym skarb, czekaj?cy na podr??nika, kt?ry go otworzy.

Pozdrawiam.
 
Status
Not open for further replies.
Top