What's new

Szansa na unbana?

Status
Not open for further replies.

Calista

User
Joined
Feb 11, 2010
Messages
28
Reaction score
0
Przedstawie cala sprawe jasno , koles napisal do mnie "new owner" ja odpisalem ze zdziwienia "y".
Otoz on to zaraportowal i dostalem bana czy jest szansa na unbana? Jesli bym napisal mejla do cipsoftu z wytlumaczeniem ze to pomylka i z prosba o unbana, mialbym szanse zeby odbanowali mi postac?
 

God manio

Advanced User
Joined
Jan 8, 2010
Messages
315
Reaction score
5
Odp: Szansa na unbana?

Pewnie sprawdzili ze postac byla logowana z innego IP. Dlatego mogles dostac bana ; ) Przykro mi
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Szansa na unbana?

Najprawdopodobniej to "Y" zrozumieli jako "yes" czyli - tak.
Sznasa na unbana oczywi?cie jest, je?li w tym mailu wyt?umaczy?e? wszystko dok?adnie i napisa?e?, ?e to "y" nie oznacza?a tak, teraz czekaj na odpowied? cipsoftu, co do sprawdzania IP, to bardzo mo?liwe, czy jeste? nowym w?a?cicielem postaci?
 

Gwel Lyco

Active User
Joined
Sep 22, 2008
Messages
123
Reaction score
4
Odp: Szansa na unbana?

Tak ludzie co z was za debile czasami po ip a czy je?li mam tp i co 24h mi si? zmienia ip to dostane bana ludzie MY?LCIE
Tak napisz im w mailu ?e chodzi?o o zdziwienie i mnie to dziwi poniewa? nie mo?na zaraportowa? 2 zda? tylko 1 wi?c... nie m?g? zaraportowa? w 1 raporcie "you are new owner" i "y" wi?c a w email napisz im ?e tutaj chodzi?o o ?dziwienie y... -.-?
 

Smeerf

Active User
Joined
Sep 27, 2010
Messages
125
Reaction score
8
Odp: Szansa na unbana?

Tak ludzie co z was za debile czasami po ip a czy je?li mam tp i co 24h mi si? zmienia ip to dostane bana ludzie MY?LCIE
Tak napisz im w mailu ?e chodzi?o o zdziwienie i mnie to dziwi poniewa? nie mo?na zaraportowa? 2 zda? tylko 1 wi?c... nie m?g? zaraportowa? w 1 raporcie "you are new owner" i "y" wi?c a w email napisz im ?e tutaj chodzi?o o ?dziwienie y... -.-?

Mylisz si?. Bramka podsieci pozostaje ta sama (lub ISP).
 

baambaam

Active User
Joined
Apr 10, 2008
Messages
106
Reaction score
9
Odp: Szansa na unbana?

na pewno nie sprawdzaj? tego po ip'ie
np. koles kupil chara na allegro... wczesniej logowal sie na niego ciagle pierwszy owner a teraz ciagle drugi... kto mu udowodni ze to inny cz?owiek ? przecie? m?g? si? pzeprowadzi?
 

God manio

Advanced User
Joined
Jan 8, 2010
Messages
315
Reaction score
5
Odp: Szansa na unbana?

Przedewszystkim by napisac do cipsoftu to trzeba znac Niemiecki :) A tak pozatym to szczerze watpie ze cos z tego wyniknie poniewaz moja postac np zostala bez podstawnie usunieta i gdy napisalem do nich to nawet nie odp.
Pozdrawiam .
 

Calista

User
Joined
Feb 11, 2010
Messages
28
Reaction score
0
Odp: Szansa na unbana?

Ok napisalem , dostalem odpowiedz :> ze rozwarzaja to
@up
nie trzeba znac neimieckiego -.- hahaha
 

magiel77

Senior User
Joined
Dec 13, 2009
Messages
518
Reaction score
38
Age
31
Odp: Szansa na unbana?

Zawsze masz szans? na unbana je?li nie dosta?e? go za bocenie lub za pk.

Wystarczy tylko wyja?ni? ca?? spraw? i udowodni? ?e nie nic nie zrobi?e? ;)

@God Manio
Skoro ?eby napisa? do CipSoftu to trza zna? niemiecki ? To czemu tibia jest po angielsku i wszystkie eventy s? po angielsku ? To ?e kto? jest narodowo?ci innej ni? brytol, jankes czy australijczyk to nie znaczy ?e nie zna angielskiego ;d
 

Rotni

Advanced User
Joined
Nov 20, 2009
Messages
458
Reaction score
36
Age
28
Odp: Szansa na unbana?

Jak sam autor tematu napisa?, ju? napisa? do CipSoftu, temat zamykam.
 
Status
Not open for further replies.
Top