What's new

Majster 1 praca...

Status
Not open for further replies.

TheMajster

User
Joined
Oct 22, 2010
Messages
20
Reaction score
0
Witajcie.
Chcia?bym si? podzieli? z moj? 1 prac? w RME. Zanim skomentujecie wiedzcie, ?e nie mam poj?cia o mappowaniu, to moja 1 praca...
To temple : d
skinn.jpg

To jaka? jaskinia czy hoy wie co...
skinf.jpg

A to reszta:
ssssskin.jpg

sssssssskin.jpg

Mam nadziej?, ?e co? z tego wysz?o.. Nie oceniajcie za ostro ale powiedzcie co robi? dobrze, co ?le, co powinienem zmieni? itp.. Za szczere komentarze z g?ry dzi?kuj?...
 

Ertor

User
Joined
Oct 21, 2010
Messages
45
Reaction score
1
Odp: Majster 1 praca...

nie widz? obrazk?w wgraj jako jpg na imageshack
 

Ertor

User
Joined
Oct 21, 2010
Messages
45
Reaction score
1
Odp: Majster 1 praca...

nie jest a? tak tragicznie jak na pierwsza prace lecz polecam Ci poczyta? poradniki i zmieni? map edytor z rme na inny np simone tam du?o ?atwiej si? pracuje i du?o wi?cej szczeg???w mo?na doda?.

ps.Zapraszam do mojej galerii na pewno nauczysz si? czego? nowego
 
Last edited:

Zeksio

Senior User
Joined
May 28, 2009
Messages
590
Reaction score
10
Age
30
Odp: Majster 1 praca...

hmm no ?adnie,ale np w 1 ss pod?oge w tym budynku zrob inna:)
 

Quark

Active User
Joined
Oct 11, 2010
Messages
66
Reaction score
10
Odp: Majster 1 praca...

zmieni? map edytor z rme na inny np simone tam du?o ?atwiej si? pracuje i du?o wi?cej szczeg???w mo?na doda?.
***I tutaj zapewne wiele os?b si? podpisze pod t? wypowiedzi?. Po pierwsze nie ma ?atwiejszego ani trudniejszego edytora. To zale?y od przyzwyczajenia do interfejsu. Ja osobi?cie wol? RME, bo to tam jest wszystko ?adnie pouk?adane, a w SME po?owa rzeczy jest w 'Other'. Po drugie co do ilo?ci dodawania szczeg???w w obydwu edytorach jest ich tyle samo i tyle samo ich mo?na nawala?, tak wi?c nie widz? r??nicy. A po trzecie RME skraca czas pracy, gdy? nie trzeba si? pierdzieli? w randomizowanie ground?w.


<>Tak wi?c mapa jak na pierwsz? rz?dzi xD. Moja pierwsza oczywi?cie nadawa?a si? jedynie do exp x99999, ale ty ju? widz? wyje?d?asz z RPG.
 

Ertor

User
Joined
Oct 21, 2010
Messages
45
Reaction score
1
Odp: Majster 1 praca...

Quark ka?dy ma swoje zdanie.Robi?em w RME i wiem ?e trudniej tam dobra? dla mnie szczeg??y w Simone bawi? si? z 2 dni i dobrze mi idzie.Masz racje po?owa rzeczy jest w others i to mnie wkurza bo ca?y czas czego? szukam i szukam,a to naprawd? trwa,ale i tak ju? przyzwyczai?em si? prawie do Simonie i w nim pozostan?,tylko kijowo si? robi w Simonie
g?ry,to jest starsze :d.

Pozdrawiam
 

tracymc

User
Joined
Oct 19, 2010
Messages
22
Reaction score
1
Odp: Majster 1 praca...

Ja te? wol? SimOne Ertor ma racje najgorzej robi si? g?ry. Co do pracy je?eli jest to Tw?j pierwszy raz to b?dzie z Ciebie wielki mapper. Jest jeszcze sporo b??d?w ale z czasem je wyeliminujesz. Trening czyni mistrza!
 

ziom303

Advanced User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
432
Reaction score
17
Odp: Majster 1 praca...

No powiem Ci , ?e nie jest a? tak ?le. Wed?ug mnie co musisz w 100% poprawi? to rozmieszczenie szczego??w, detali. S? ona za bardzo blisko siebie. Wygl?da to w ten spos?b, ?e w jednym mienjscu stoi to "co?" jedno obok drugiego, a troszk? dalej jest pustka. Tak pozatym to jak na pocz?tkuj?cego mappera wychodzi Ci naprawd? ca?kiem nie?le! Powodzenia!
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Majster 1 praca...

Praca bardzo s?aba, pojecha?e? autoborderem, o czym ?wiadcz? kwadraty i du?o ?le dobranych border?w.
Nie podobaj? mi si? te porozwalane na ziemi rzeczy, poniewa? nic do siebie nie pasuje, og?lnie rzecz bior?c jest s?abo.
 

Kruczeq

Senior User
Joined
May 31, 2009
Messages
637
Reaction score
135
Odp: Majster 1 praca...

Powiedzmy, i? jakby? bardziej dopracowa? t? mapk? tzn. doda? urozmaicenia, przer??ne szczeg??y i tam takie to lepiej by si? prezentowa?a i by?aby lepsza dla oka. Zacznij robi? prac? bardziej staranie, a na pewno lepiej Ci wyjdzie.
 

TheMajster

User
Joined
Oct 22, 2010
Messages
20
Reaction score
0
Odp: Majster 1 praca...

Dzi?ki wszystkim za komentarze :lol: Pami?tajcie, ?e dopiero si? ucz? ! :p
Mam zamiar nied?ugo doda? jakie? temple na wzg?rzu czy co? w tym stylu.
 

Zielony Pixel

Senior User
Joined
Feb 8, 2010
Messages
544
Reaction score
39
Odp: Majster 1 praca...

M?g?by? zrobi? ?cieki i wog?le jakie? podziemia mi sie podoba (mo?e by? jako Rook ;D)
Pozdro Vexoria.net
 

TheMajster

User
Joined
Oct 22, 2010
Messages
20
Reaction score
0
Odp: Majster 1 praca...

!@#$%^&*()_+REFRESZ)(*&^%$#@!~
Komentowa? ludzie ! : D
 

Oem

Ninja
Joined
Jul 20, 2010
Messages
161
Reaction score
28
Odp: Majster 1 praca...

Siema

1. Og?lnie to mega bieda na mapkach pod wzgl?dem natury i szczeg???w. Od pocz?tkuj?cego nie mo?na wymaga? zbyt wiele ale na serio to kaktusy i te wielkie grzyby nie pasuj? tutaj

2. Wszystko jest troch? bez ?adu i sk?adu - np gniazdo ???wi, jaka? latarnia na brzegu

3
To jaka? jaskinia czy hoy wie co...
Nie ma ?e huj wie co, albo wiesz co robisz konkretnego i masz pomys?, albo nie robisz - prosta zasada.. :p

4 Jak wielu nowicjuszom pisa?em spr?buj zrobi? co? dopracowanego na wielko?? okna ME, a nie co? s?abego ale wielkiego..

Regards Oem
 

TheMajster

User
Joined
Oct 22, 2010
Messages
20
Reaction score
0
Odp: Majster 1 praca...

Dobra teraz poka?? wam moj? 2 prac? w ?yciu.. Nie ?miejcie si?..
uhuhauhsauhas.jpg

A to reszta : d
uhauhaha.jpg

Jak chcecie mnie poje?d?a? to lepiej nic nie piszcie.. Powiedzcie co robi? ?le a co dobrze i co zmieni?.. ; )
 

Ertor

User
Joined
Oct 21, 2010
Messages
45
Reaction score
1
Odp: Majster 1 praca...

fajnie kana?y w g?rach te? tak chce. W Wodzie z 5 rekin?w i to jeszcze w jeziorze pzdr.Autoborder nast?pny gz.Poczytaj pradniki i wtedy r?b map,i jak tu si? mo?na nie ?mia? skoro chyba ka?dy wie ?e rekin nie da rady prze?y? w jeziorze,i nie m?w ?e to nie autoborder bo oddam g?ow? ?e to auto..

Wi?c czytaj poradnik i r?b dalej
 

TheMajster

User
Joined
Oct 22, 2010
Messages
20
Reaction score
0
Odp: Majster 1 praca...

?lepy czy niewidomy ? : d
Tam s? 2 rekiny, to po 1, po 2 to moja 2 praca w ?yciu, po 3- TAK AUTOBORDER ! Prykn?? Ci ? ; )
Przeczyta?em wi?kszo?? poradnik?w ale ich nie trawi?.. Pozatym po kiego choyyaa mam "doczepia?" ka?dy kawa?ek ziemi do rzeki jak mo?na szybko mazn?? borderem a r??nica jest minimalna ? Dla was krytyka to jest szczyt.. Czasem ewentualnie wymsknie wam si? do postu jaka? m?dra uwaga ale to rzadko?? ; ) Dzi?kuj?...
To jeszcze z dzisiaj.. (10 minut)
natoora.jpg
 
Last edited:

Vesp3R

Active User
Joined
Aug 31, 2010
Messages
57
Reaction score
6
Odp: Majster 1 praca...

Noo myslalem ze bedzie troche gozej jaak na 1 prace hahaha
Pierwszy blad to jest zle wykonanie mostu . Wylacz autoborder przy wykonywaniu mostow.
Drugie to ground w temple. Daj jakis inny ten mi sie bardziej kojazy z miastem a twoje wykonanie to taka ala wysepka hehe.

Ocena jak na 1 raz to 6/10
Pozdrawiam
 

Ertor

User
Joined
Oct 21, 2010
Messages
45
Reaction score
1
Odp: Majster 1 praca...

TheMajster zatka?o dziecko? naucz to si? ty liczy?,i nie r?b map jak nie trawisz.?a?osny z ciebie tym,i przyjmuj krytyk? zerze.

pojebaniec.jpg
 
Status
Not open for further replies.
Top