What's new

Madness Combat Monsters

Status
Not open for further replies.

Seylock

Active User
Joined
Oct 21, 2010
Messages
147
Reaction score
5
Siema!
Dopiero zaczynam swoj? zabaw? z grafik?, i wi?kszo?? moich grafik mo?e nie by? arcydzie?em. Zacz??em robi? wszystko sam, gdy? kiedy trzeba co? zrobi?, najlepiej zrobi? to samemu... Jest to m?j 1 post na tym forum, i prosz? o ?agodne komentarze :lol:
Mam wam do zaprezentowania kilka potwor?w z mojego nowo powstaj?cego rpg ots. Ma on si? opiera? na Madness Combat (Jak kto? nie zna to takie fajne ludki). Oczywi?cie s? ju? one gotowe jako monsters, lecz ze wzgl?du na to ?e ots ma powsta?, udost?pniam tylko prz?d postaci:
hardcore.png

Pozdrawiam

Notka moderatorska:
Nazwa tematu powinna zawiera? nazw? autora tematu.
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Madness Combat Monsters

Moim zdaniem te prace s? s?abe, nie dostrzegam tu ?adnego cieniowania, lineart jest taki sobie, poniewa? miejscami jest krzywo.
Widac, ?e zadba?e? o szczeg??y, lecz postacie s? p?askie, a takie znacznie lepiej jest wykonac, polecam Ci poczytac poradniki.
 

Seylock

Active User
Joined
Oct 21, 2010
Messages
147
Reaction score
5
Odp: Madness Combat Monsters

@up Dzi?kuj? za krytyk? na prawd?. Je?li chodzi o p?asko?? - na tym w?a?nie madness polega. Na prosto w?a?nie takie p?askie jest, a z boku inaczej:
13481121.png
:lol:
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Madness Combat Monsters

Spiryty bardzo pasuj? do madness kto gra? na pewno wie o co be. Grafiki nie s? szokuj?ce, bo maj? takie by?;d Gratuluj? i ?ycz? du?o cierpliwo?ci i wytrwa?o?ci w tworzeniu ots'a.
 

Seylock

Active User
Joined
Oct 21, 2010
Messages
147
Reaction score
5
Odp: Madness Combat Monsters

Refresh! Ocenia?, bardzo mi zale?y :)
 

Zetsu15

Advanced User
Joined
Apr 9, 2009
Messages
232
Reaction score
13
Odp: Madness Combat Monsters

Jest naprawd? super,grafiki w sam raz do madness 8,5/10 gratki
 

asol10

Advanced User
Joined
Jul 19, 2008
Messages
322
Reaction score
13
Odp: Madness Combat Monsters

Jak na pierwszy raz jest dosy? ciekawie :D
Ale trzeba zrozumie? ?e to pocz?tek i prace nie s? wystrza?owe, ale z czasem b?dzie lepiej:)
Pozdrawiam;)
 

Gareth

Active User
Joined
Oct 25, 2010
Messages
60
Reaction score
2
Odp: Madness Combat Monsters

Moim zdaniem kiepskie grafiki. Kontury jak i cieniowanie z?e. Nawet pomys? na to ?ci?gni?ty z jakie? mini gry na necie ;D
Tyle ode mnie.
Pr?buj dalej.

Pozdrawiam.!
 
Status
Not open for further replies.
Top