What's new

Prace Rinth'a

Status
Not open for further replies.

seab

Advanced User
Joined
Jun 5, 2008
Messages
209
Reaction score
12
Odp: Prace Rinth'a

?rednie

1.Tama ssie
2.Przechodzony styl doch?w
3.Te jasne drewna (m?wie o tych jakby mi?dzy pi?trami) nie pasuj? do tych ?cian
4.Niedorobione bordery
5.Pomys? fajny
6.Trawa na niekt?rych ro?linkach
7.Og?lnie to jak powiedzia?em fajnie, ale wida? niedoci?gni?cia co robi z pracy z potencja?em ?rednie byle co
 

Rinth

Active User
Joined
Jul 9, 2010
Messages
92
Reaction score
12
Odp: Prace Rinth'a

@seab to nie jest tama xd
Chcia?em zrobi? co? typu, bramy ;)

Pozdrawiam!

@Down

Czy ja m?wi?, ?e to jest tama z funkcj? otwierana?

Jest to brama, taka jak np. w Wenecji ; p

Ni? b?d? si? k??ci?, twoja ocena tw?j gust, ty to widzisz tak ja widz? tak ;D
 
Last edited:

seab

Advanced User
Joined
Jun 5, 2008
Messages
209
Reaction score
12
Odp: Prace Rinth'a

@up

Brama na wodzie - lol?
Kto to widzia? tak? jakby tam? z funkcj? otwierania ? :D
 
Joined
Sep 19, 2010
Messages
38
Reaction score
4
Odp: Prace Rinth'a

Ale Rinth pieprzysz o otwieranej tamie. Je?li ju? co? to mo?e by? system zap?r podnosz?ce i obni?aj?ce statki do poziomu na jakim znajduje si? woda w zbiorniku sztucznym i poziom morza. Nie pami?tam jak to si? nazywa?o, ale dzia?a to na zasadzie 3 basen?w wielko?ci takiej, ?e pomieszcz? nawet tankowce. To chyba by?o gdzie? na jakim? przesmyku :D Nie pami?tam. Ale o czym? takim jak otwierana tama to nie s?ysza?em

Ten most lata? bo wygl?da to tak, ?e te podpory co powinny by? w wodzie s? nad t? ??dk? hmm... jak to mo?liwe? Woda wyp?ywaj?ca z domku i to jeszcze w postaci wodospadu nie s?ysza?em o czym? takim :D Cz?owieku zastan?w si? co ty na tym edytorze robisz :D Og??em mapa ssie i to ca?kowicie.
 
Last edited:

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Prace Rinth'a

#up
Nikt, bo poprostu nie da?o by si? otwiera? bramy, bo by?by za du?y op?r wody.

Mapa jak najbardziej wporz?dku, zdecydowanie najlepsza w tej galerii. Szkoda tylko, ?e nie da?e? tej pracy jako mapa na MOTM.
Pozdrawiam!
 

Batis

Zagramy w gr??
Joined
Sep 11, 2009
Messages
829
Reaction score
144
Age
29
Odp: Prace Rinth'a

No ja Ci? chyba zabije, ta praca by pasowa?a na MOTM, ludzie czytajcie to co si? dzieje w dziale.
Co do pracy to jest bardzo fajna, wszystko ze sob? wsp??gra mi si? bardzo podoba.
 

Pogromca Budyniu

Advanced User
Joined
Sep 30, 2010
Messages
255
Reaction score
19
Odp: Prace Rinth'a

Zajebiste prace, na prawd? masz talent. Dla mnie najlepsza to ta ostania praca - miasto nad wod?, przypomina mi to Wenecje, kana?y, ??dki. Cudowna praca.

Tylko, nie wiem czy to b??d, ale co? z tym mostem jest nie tak, na ostatniej pracy, ?le s? ze sob? po??czone elementy w tym mo?cie. Innych b??d?w nie znalaz?em, ?wietnie!
 

Rinth

Active User
Joined
Jul 9, 2010
Messages
92
Reaction score
12
Odp: Prace Rinth'a

78438723.png
 

Edwand

Advanced User
Joined
Jul 16, 2010
Messages
260
Reaction score
28
Age
27
Odp: Prace Rinth'a

Praca troch? ssie, ta czerwie? xDD, jest te? pusta ; /, nic si? nie trzyma kupy... jako? mi si? ta praca przypad?a do gustu, my?la?em ?e mnie zaskoczysz ; D. Wog?le nie widz? jaki? ciekawych urozmaice?, to chyba brak kondycji..
Pozdrawiam !

@Edit
Tak za****?em ci avatar xDD
 

Rinth

Active User
Joined
Jul 9, 2010
Messages
92
Reaction score
12
Odp: Prace Rinth'a

Miasteczko...
56098698.png

Praca robiona na szybko, wi?c b??dy na 100% s?. ;D
 
Last edited:

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Prace Rinth'a

Bardzo ?adne prace, idealnie wydetalowane i pomys?owe.
Podoba mi si? og?lne wykonanie, a przede wszystkim u?ycie border?w, widac, ?e znasz si? na mapperstwie i jeste? profesjonalist?.
Nie widz? b??d?w i nie mam zastrze?e?.


Tak trzymaj!
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Prace Rinth'a

Mapka stworzona z gracj?. Bardzo podoba mi si? styl, w kt?rym to miasto zosta?o stworzone, mimo tego, ?e detale nie powalaj? wszystko ma sw?j charakterystyczny i unikatowy styl. Bardzo mi si? podoba.
Pozdrawiam!
 

tracymc

User
Joined
Oct 19, 2010
Messages
22
Reaction score
1
Odp: Prace Rinth'a

Pi?kne prace! Naprawd? jestem pod wra?eniem twojego talentu. Niemam do czego si? przyczepi?. 9/10 Wiem, ?e potrafisz wi?cej!
 

jeztPolak

Active User
Joined
Oct 11, 2010
Messages
132
Reaction score
18
Odp: Prace Rinth'a

Notka moderatorska:
Nie cytujemy zdj?? wi?c wypierdzielam, by nie by?o ba?aganu



Ja chcia?bym jeszcze wr?ci? do wcze?niej dodanej mapy. Je?li chodzi o mnie to samo to, ?e jeste? bardzo dobrym mapperem, og?lnie potrafisz stworzy? przepi?kne mapy - detaliczne, profesjonalne i zadbane w drobne szczeg??y. To do tego twoje mapy zawieraj? ?ycie, inspiracje, kt?re potrafi? wzbudzi? du?y podziw. Jestem twoim wiernym fanem :)
 
Last edited by a moderator:

ziom303

Advanced User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
432
Reaction score
17
Odp: Prace Rinth'a

Ja nie mam jakichkolwiek zastrze?. Bardzo ?adnie doka?czas mapki , podoba mi si? to, ?e u?ywasz bardzo du?o szczeg??ow, wiesz gdzie je doda?, aby wszystko ?adnie pi?knie wygl?da?o. Wida, ?e strategia ca?ej mapki jest przemy?lana. Jednym s?owem gratuluje! Wida?, ?e jeste? profesjolanist? w mapperowaniu. Pozdrawiam i oczekuj? na kolejne mapki. Poinformuj mnie jak b?dziesz m?g?.

Ziom303​
 

Kruczeq

Senior User
Joined
May 31, 2009
Messages
637
Reaction score
135
Odp: Prace Rinth'a

R?wnie? podziel? si? swoj? opini? na owy temat, a zatem prac?, kt?re wykona?e? wywar?y na mnie wielkie wra?enie, bardzo ?adne, estetyczne oraz schludnie wykonane. Masz bardzo ciekawy pomys?y, kt?re ?wietnie wykonujesz, dobrane szczeg?lny, du?o urozmaice?- po prostu ?wietnie. Gratulacje, czekam na nast?pne prac?.
 

Rinth

Active User
Joined
Jul 9, 2010
Messages
92
Reaction score
12
Odp: Prace Rinth'a

A tutaj co? z 7.6.

44461990.png


14668801.png

Pozdrawiam,
Rinth!
 

Edwand

Advanced User
Joined
Jul 16, 2010
Messages
260
Reaction score
28
Age
27
Odp: Prace Rinth'a

Lubi? ten protok?? wi?c oceni?. Jest kilka b??d?w kt?rych si? dopatrzy?em, ale wszystko jest w jak najlepszym porz?dku. Te budynki poprostu wymiataj?, jednak nie podoba mi si? ten syf na drodze kt?ry nak?ada si? na mountains. Za du?o grzyb?w, trzeba je jak najbardziej ograniczy?. No i oczywi?cie ma?o szczeg???w na drodze np. mog?e? j? ?adnie przyozdobi?.

Pozdrawiam!
 

Mikkolajek

Active User
Joined
Apr 9, 2010
Messages
78
Reaction score
11
Age
28
Odp: Prace Rinth'a

Ostatnie dwie prace s? bardzo dobre. Tak jak Edwand powiedzia? wcze?niej faktycznie z tymi grzybkami przegi??e? troch?. Domy s? wyje... w kosmos, bardzo ?adnie i dobrze ci wychodz?, a to jest najwa?niejsze. Moj? uwag? przyku?y tak?e te giant tree, za du?o ich, lub ich kawa?k?w na ziemi, takie jest moje zdanie, og?lnie prace na do?? dobrym poziomie.

Pozdrawiam
Mikkolajek
 
Status
Not open for further replies.
Top