What's new

Nie dzia?aj?cy Dat Editor.

Status
Not open for further replies.

Fetatorve

Active User
Joined
Jul 13, 2009
Messages
56
Reaction score
0
Witam.
Wiedzia? by kto? mo?e dlaczego mi nie dzia?a DatEditor? Przy pr?bie uruchomienia go wyskakuje mi taki b??d: . Wcze?niej u?ywa?em kilka razy tego DatEditora i wszystko by?o ok, tylko teraz mi si? tak zrobi?o i nie wiem o co chodzi..
 

dominikms1

Senior User
Joined
Feb 6, 2010
Messages
696
Reaction score
66
Odp: Nie dzia?aj?cy Dat Editor.

Zainstaluj wszystkie cz??ci net.framework
 

Fetatorve

Active User
Joined
Jul 13, 2009
Messages
56
Reaction score
0
Odp: Nie dzia?aj?cy Dat Editor.

Niestety nie mog? zainstalowa? tych program?w, poniewa? mam troszk? innego Windowsa.. Czy jest mo?e jaki? inny spos?b na to?
 

jeztPolak

Active User
Joined
Oct 11, 2010
Messages
132
Reaction score
18
Odp: Nie dzia?aj?cy Dat Editor.

R?czne kopiowanie odpowiednich bibliotek do systemu, p??niej tworzenie odpowiednich punkt?w w bazie rejestr?w systemu Windows. Og?lnie masa roboty. Jak masz innego Windowsa, nie mo?esz instalowa? program?w? Czy jak?​
 

Fetatorve

Active User
Joined
Jul 13, 2009
Messages
56
Reaction score
0
Odp: Nie dzia?aj?cy Dat Editor.

Og?lnie programy mog? instalowa? ale nie te z mikrosoftu. xd I chodzi o to, ?e zawsze na tym samym windowsie mi dzia?a? ten DatEditor bez zadnych aktualizacji, a teraz nie dzia?a. =/(Po formacie) Ale wcze?niej robi?em format kilka razy i dzia?a?o wszystko. I inne DatEditory mi dzia?aj? tylko, ?e nie umiem ich u?ywa?.. Wog?le ich nie ogarniam, a zawsze jak si? bawi?em DatEditorem to u?ywa?em tego.. I chyba zawsze z tego samego linku go pobiera?em. Pomy?la?em, ?e mo?e co? si? zepsu?o i ?ci?ga?em z innych stron ale tamte te? nie dzia?aj? i ten sam b??d wyskakuje.
 
Last edited:

dominikms1

Senior User
Joined
Feb 6, 2010
Messages
696
Reaction score
66
Odp: Nie dzia?aj?cy Dat Editor.

No to polecam noxitu dat editor.

Zainwestuj w oryginalnego windowsa np. xp, teraz jest naprawd? tani, a nadal dzia?a z nowymi programami.
 

Fetatorve

Active User
Joined
Jul 13, 2009
Messages
56
Reaction score
0
Odp: Nie dzia?aj?cy Dat Editor.

Czy taki tani to nie wiem.. W sklepie patrzy?em specialnie ile kosztuje to a? si? zdziwi?em. XP 300z?, a Win7 700z?.. Troszk? drogo skoro m?j komp jest warty ze 100z?(5 lat ju? dzia?a), a na allegro takie nowe i z gwarancj? po 200z? KT widzia?em :|

A m?g? by? mi da? jeszcze jaki? poradnik do tego DatEditora..? Jak ??czy? tam elementy itd. Tak ?ebym wiedzia? jak zrobi? Outa, itema lub jakiego? spella.. Bo innych DatEditor?w ani troch? nie ogarniam, a ten mimo i? zawsze mi na tym windowsie dzia?a?(z tej samej p?yki) teraz nie chc?.. =/
 
Last edited:

Szaki

Active User
Joined
Jul 25, 2010
Messages
104
Reaction score
7
Odp: Nie dzia?aj?cy Dat Editor.





Trzeba si? tam zarejestrowa?, ale to jest szybkie i proste. Rozpakowujesz i w??czasz. Przy otwieraniu plik?w zaznacz typ 7.8. Powinno dzia?a? od 7.6 do 8.31 :D

Pozdrawiam.
 
Status
Not open for further replies.
Top