What's new

Mandat 500 z? za papierosa na przystanku!

Mandat 500 z? za papierosa na przystanku!

  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Okazyjnie.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Okazyjnie.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Okazyjnie.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Okazyjnie.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Okazyjnie.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Okazyjnie.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Okazyjnie.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Okazyjnie.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Okazyjnie.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Okazyjnie.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Okazyjnie.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Okazyjnie.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 23 36.5%
  • Nie

    Votes: 33 52.4%
  • Okazyjnie.

    Votes: 7 11.1%

  • Total voters
    63
  • Poll closed .
Status
Not open for further replies.

Grumpy

Advanced User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
410
Reaction score
47
Odp: Mandat 500 z? za papierosa na przystanku!

Musze Cie zaskoczy? - jak narazie nikomu z mieszka?c?w nie przeszkadzam!
No to pogratulowa? widz? m?drych masz s?siad?w.
Jak kto? pali 2 papierosy dziennie - owszem mo?na :)
Co do wieku, raczej nie powiniene? si? wypowiada?, synu.
Data urodzenia
07 kwiecie? 1997 (13)
Jak twoim s?siadom nie przeszkadza, to w czym problem? Wychodzisz z domu i jarasz w ?rodku - policja Ci? nie z?apie. BTW nom, mam 13 lat i co? Ja tylko m?wi? co my?l?, bo wydaj? mi si? ma?o prawdopodobne ?eby doros?a osoba musia?a z czym? takim, szuka? pomocy na forum o Tibii. o .O
 

Kamcio003

Senior User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
700
Reaction score
85
Age
27
Odp: Mandat 500 z? za papierosa na przystanku!

I bardzo dobrze. Zmniejszy to liczb? palaczy. Sko?czy si? szpanowanie w gimnazjum i podstaw?wce(tak, w podstaw?wce) papierosami. Je?li policja przy?apie g?wniarza, 13 lat na papierosku, to 500z? kary i wpier.. od rodzic?w. Je?li chcecie pali?, to palcie w domach i punktach przeznaczonych do tego. Mi osobi?cie bardzo przeszkadza jak id? przez miasto i idzie jaka? osoba z naprzeciwka i mi dymem prosto w twarz.

@Van der Bany
No dobra, nie zmniejszy. Ale przynajmniej b?d? mieli za to kary.
 
Last edited:

Van der Bany

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
526
Reaction score
106
Age
29
Odp: Mandat 500 z? za papierosa na przystanku!

Szko?a za z?apanego na terenie szko?y na paleniu przez policje/stra? miejsk? ucznia p?aci 2000z? grzywny.
@UP
na terenie szko?y (teren szko?y to te? wyznaczone ?rodowisko poza ni?)
Mieszkam pod warszaw?, nie mam z tym problem?w. A jak nie pod blokiem to przez okno wariacie.

I bardzo dobrze. Zmniejszy to liczb? palaczy. Sko?czy si? szpanowanie w gimnazjum i podstaw?wce(tak, w podstaw?wce) papierosami. Je?li policja przy?apie g?wniarza, 13 lat na papierosku, to 500z? kary i wpier.. od rodzic?w. Je?li chcecie pali?, to palcie w domach i punktach przeznaczonych do tego. Mi osobi?cie bardzo przeszkadza jak id? przez miasto i idzie jaka? osoba z naprzeciwka i mi dymem prosto w twarz.
Czyli sugerujesz id?c twoim tokiem my?lenia ?e zakazanie sprzeda?y nielegalnego oprogramowania (np. Gry) zmniejsza ilo?? ludzi kt?rzy jego u?ywaj??
 

piwoszwaryjat

Active User
Joined
Jun 14, 2010
Messages
66
Reaction score
3
Odp: Mandat 500 z? za papierosa na przystanku!

Jak twoim s?siadom nie przeszkadza, to w czym problem? Wychodzisz z domu i jarasz w ?rodku - policja Ci? nie z?apie. BTW nom, mam 13 lat i co? Ja tylko m?wi? co my?l?, bo wydaj? mi si? ma?o prawdopodobne ?eby doros?a osoba musia?a z czym? takim, szuka? pomocy na forum o Tibii. o .O


Ja nie szukam pomocy, poprostu chce si? dowiedzie? jakie jest zdanie innych.
 

Kate Sayuki

Seikō sore...
Joined
Jan 31, 2009
Messages
665
Reaction score
157
Age
30
Odp: Mandat 500 z? za papierosa na przystanku!

Stra? miejska i policja b?d? kontrolowa? szko?y.
Za zapalenie papierosa w miejscu publicznym grozi kara nawet do 500z?!
Co jeszcze nasze po**bane pa?stwo wymy?li ?eby utrudni? nam ?ycie?
Dlaczego pojebane pa?stwo? Czemu utrudni? ?ycie? Nie pal? i bardzo si? ciesz?, ?e taka ustawa wchodzi w ?ycie. Jak wchodz? do toalety szkolnej od razu uderza w nozdrza ostry zapach papieros?w. Tak samo, kiedy stoj? gdzie? i czekam na kogo?/co?, kto? obok pali, a ja zaraz zaczynam si? dusi?. S? nawet tacy, co id? przed tob? i dymi? ci prosto w twarz. To nie jest przyjemne. Nienawidz? papieros?w, wi?c ciesz? si?, ?e to b?dzie ograniczane poprzez prawo.
 

hubiii

Active User
Joined
Oct 10, 2008
Messages
132
Reaction score
19
Odp: Mandat 500 z? za papierosa na przystanku!

Zgadzam si? z Kate. Dlaczego si? ich czepiacie? To wina w wi?kszo?ci waszej g?upoty, ?e zacz?li?cie pali?. G??wny pow?d tego to najzwyklejszy w ?wiecie szpan. Dym z papieros?w szkodzi osobom w waszym otoczeniu, wi?c ta ustawa mo?e "uratowa? p?uca ;p" wielu os?b!
 

Van der Bany

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
526
Reaction score
106
Age
29
Odp: Mandat 500 z? za papierosa na przystanku!

Zgadzam si? z Kate. Dlaczego si? ich czepiacie? To wina w wi?kszo?ci waszej g?upoty, ?e zacz?li?cie pali?. G??wny pow?d tego to najzwyklejszy w ?wiecie szpan. Dym z papieros?w szkodzi osobom w waszym otoczeniu, wi?c ta ustawa mo?e "uratowa? p?uca ;p" wielu os?b!
A mo?e palimy dlatego ?e lubimy? Pomy?lcie ludzie, i tak mamy dostawa? g??wnie pouczenia wi?c ta ustawa nic praktycznie nie zmieni.
 

SectorB

Active User
Joined
Nov 14, 2010
Messages
63
Reaction score
4
Odp: Mandat 500 z? za papierosa na przystanku!

Sam papieros?w nie pal? i nigdy pali? nie b?d?.Bardzo dobrze ,?e wprowadzili t? ustaw?.B?dzie mo?na wej?? bez duszenia si? dymem do kibla w szkole czy na przystanek autobusowy.
 

hubiii

Active User
Joined
Oct 10, 2008
Messages
132
Reaction score
19
Odp: Mandat 500 z? za papierosa na przystanku!

A mo?e palimy dlatego ?e lubimy? Pomy?lcie ludzie, i tak mamy dostawa? g??wnie pouczenia wi?c ta ustawa nic praktycznie nie zmieni.
Napisa?em "w wi?kszo?ci". Nie ma sensu si? k??ci?. Jedni pal?, drudzy nie. Ja wol? zosta? przy tych drugich. Osobi?cie w?tpi?, by to mo?na by?o lubi?. Niekt?rzy palacze m?wili, ?e po prostu nie da si? przesta?, mimo, ?e to ohydne. Sam tego wol? nie do?wiadcza?, a jako i? nie pal?, nie b?d? opowiada? jak to jest z tym na?ogiem. Mo?e dla niekt?rych to za du?a kara, w tym dla mnie, ale zawsze macie sporo miejsc do palenia. Jednak uwa?am, ?e ta ustawa, cho? w ma?ym stopniu, mo?e pom?c dla niepal?cych. ;p Wyczerpuj?ca odpowied?.
 

Ksodio

Advanced User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
388
Reaction score
30
Age
73
Odp: Mandat 500 z? za papierosa na przystanku!

U mnie w szkole i obok szko?y jest zabronione palenie wyrob?w tytoniowych. Lecz mo?na i?? z taki barak nieopodal szko?y i nauczyciele i dyrekcja przymru?y oko.
Policja zaje?d?a pod szko?? prawie co ka?d? przerw? i maj? niez?e plony.
Mojego kumpla z?apali pod internatem i dosta? jedynie upomnienie ustne.
Trzeba b?dzie zacz?? uwa?a?.
 

Xayan

Senior User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
2,608
Reaction score
390
Age
28
Odp: Mandat 500 z? za papierosa na przystanku!

Ja was nie rozumiem, ludzie. Mam 15 lat, nie pal?, nie pij? i nigdy, przenigdy nie zamierzam zacz??. Co w tym jest fajnego? Chyba, ?e dla was zjebywanie w?asnego ?ycia to niez?a frajda. Kary za takie palenie i picie alkoholu w miejscach publicznych powinny wynosi? co najmniej 500z?.
 

magiel77

Senior User
Joined
Dec 13, 2009
Messages
518
Reaction score
38
Age
31
Odp: Mandat 500 z? za papierosa na przystanku!

I bardzo dobrze. Zmniejszy to liczb? palaczy. Sko?czy si? szpanowanie w gimnazjum i podstaw?wce(tak, w podstaw?wce) papierosami. Je?li policja przy?apie g?wniarza, 13 lat na papierosku, to 500z? kary i wpier.. od rodzic?w. Je?li chcecie pali?, to palcie w domach i punktach przeznaczonych do tego. Mi osobi?cie bardzo przeszkadza jak id? przez miasto i idzie jaka? osoba z naprzeciwka i mi dymem prosto w twarz.
@Van der Bany
No dobra, nie zmniejszy. Ale przynajmniej b?d? mieli za to kary.

I co z tego ?e b?d? kary ? My?lisz ?e hajs kt?ry b?dzie zgarniany za kary p?jdzie do kieszeni niepal?cych ? Nie :) . Wystarczy to ?e fajki przez kilka ostatnich lat zdro?a?y o co najmniej 100%, a jeszcze dojebali z tym. Poza tym takich punkt?w przeznaczonych do palenia jest jak na lekarstwo. Policja nie mo?e wystawia? mandat?w osobom poni?ej 18 czy tam 16 lat (nie pami?tam), no chyba ?e trafi si? na zawzi?tego to odwiezie dzieciaka na komend? i starych wezwie i na nich wypisze mandat.
 

Dyrekcja

User
Joined
Aug 17, 2010
Messages
36
Reaction score
1
Odp: Mandat 500 z? za papierosa na przystanku!

Ja was nie rozumiem, ludzie. Mam 15 lat, nie pal?, nie pij? i nigdy, przenigdy nie zamierzam zacz??. Co w tym jest fajnego? Chyba, ?e dla was zjebywanie w?asnego ?ycia to niez?a frajda. Kary za takie palenie i picie alkoholu w miejscach publicznych powinny wynosi? co najmniej 500z?.

I nigdy nie poszed?e? na wagary? Ch?opie, znam takie osoby i jakie one b?d? mia? wspomnienia z czas?w szko?y? Ci*ka jeste? i tyle.

Je?eli kto? lubi pali?, niech pali - moim zdaniem to jego sprawa. Rz?d nie powinien wprowadza? ?adnych debilnych ustaw.
 

doktor blant

Active User
Joined
Sep 25, 2010
Messages
89
Reaction score
3
Odp: Mandat 500 z? za papierosa na przystanku!

Ja bym im da? palic wszystkim ale leczycie sie z wlasnej kieszeni a w miejscach publicznych se jarajcie ile checie ale jesli ktos wam zwruci uwage ze im to przeszkadza odejdzcie od tej osoby proste
 

Chancellor

User
Joined
Nov 19, 2010
Messages
40
Reaction score
6
Odp: Mandat 500 z? za papierosa na przystanku!

Co jeszcze nasze po**bane pa?stwo wymy?li ?eby utrudni? nam ?ycie?
Chore pa?stwo?
W?a?nie dobrze, ?e kara jest, a dla mnie jest nawet ?agodna.
1. Wy i tak jeste?cie jeszcze m?odymi [...] i, i tak pali? niemo?ecie, to po co wam ?wirowa? i buntowa? si?? G?wno zrobicie, w dupie nie b?dziecie.
2. A pe?noletni obywatele mo?e wreszcie si? opanuj?.

Sprawy nie rozumicie, a buntujecie si? jakby to by?o pozbawienie wolno?ci.
 

Snoopie

Senior User
Joined
Feb 4, 2009
Messages
572
Reaction score
39
Odp: Mandat 500 z? za papierosa na przystanku!

Ogl?da? kto? sejm?

Jak ogl?da?em to chcieli wprowadzi? ustaw?, aby zapali? mo?na by?o tylko w wyznaczonych miejscach, czyli jeszcze bardziej zacisn?? ten temat, na szcz??cie nie przesz?o.
 

Bounty Hunter

Active User
Joined
Sep 11, 2010
Messages
149
Reaction score
22
Odp: Mandat 500 z? za papierosa na przystanku!

Jeba? Papierosy 100%! Po chuj to jebane g?wno pali?? Chcesz zdechn?? pod p?otem jak pies? Powodzenia, fajki to smr?d i brud, czasami jak id? ulic? i widz? dziecko kt?re chodzi do 3 klasy, pali fajki i s?ucha Pjeji to mi ?al odbyt ?ciska, zajeba? to ma?o. Chuj wam w dup? jebane lamy, trujcie si? sami!

KURWA KARA POWINNA BY? WI?KSZA A NIE JEBANE 500 Z?!
 

Dolmet

Senior User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
757
Reaction score
55
Age
30
Odp: Mandat 500 z? za papierosa na przystanku!

A ja tam si? ciesz?. Wkurwia mnie ci?g?e wdychanie smrodu, gdziekolwiek si? nie udam. Pozdr?wki dla tych mundurowych, kt?rzy b?d? konsekwentnie trzyma? si? wlepiania mandat?w za palenie w miejscu publicznym.

Jestem za! Przez palaczy tylko inni ludzie cierpi?...
Moja mama pali?a i teraz sama zobaczy?a efekty jak musia?em chemie bra?:p aktualnie ju? nie pali i m?j stan zdrowia si? polepszy?

Chcesz pali?? znajd? se inne miejsce do jarania a nie tr?j innych...-.-
to wszystko z mojej strony
Dzi?kuje i pozdrawiam
 

piwoszwaryjat

Active User
Joined
Jun 14, 2010
Messages
66
Reaction score
3
Odp: Mandat 500 z? za papierosa na przystanku!

PROSZ? ABY W TEMACIE WYPOWIADA?Y SI? TYLKO OSOBY KT?RE SKO?CZY?Y 18 lat

Notka moderatorska:
Wszyscy maj? prawo si? wypowiada? w temacie, to forum nie jest od 18 roku ?ycia wi?c nie jeste?my w stanie tego zapewni?.
 
Last edited by a moderator:

Dolmet

Senior User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
757
Reaction score
55
Age
30
Odp: Mandat 500 z? za papierosa na przystanku!

A jest w tym jaki? problem? rocznikowo mam ju? 18 lat wi?c ja nie widz? problemu a powiedzia?em tutaj czyst? prawd? i wida? nie spodoba?o ci si? to, zobaczymy jak kto? z twoich bliskich b?dzie mia? problemy przez twoje palenie fajek wtedy zobaczysz jak trujesz ludzi;)
 
Status
Not open for further replies.
Top