What's new

-Tibia 8.54 Twistera.Net ! Guilds Competition ! 18.00 Piatek !

Status
Not open for further replies.

Kubqq

Advanced User
Joined
May 26, 2008
Messages
189
Reaction score
3
Odp: Twistera.Net ! Guilds Competition ! 18.00 Piatek !

Acc maker juz nie dziala, jutro pewnie server padnie
 

Sealand

User
Joined
May 6, 2010
Messages
23
Reaction score
0
Odp: Twistera.Net ! Guilds Competition ! 18.00 Piatek !

strona off bo fix lagi...
 

Twistera

User
Joined
Jul 29, 2010
Messages
19
Reaction score
0
Odp: Twistera.Net ! Guilds Competition ! 18.00 Piatek !

Witamy !

Postanowili?my wystarnowa? kolejny raz ! Tym razem bez crashy ani lagow .
Przyczyna crashy i lagow byl dedyk ktory byl wadliwy ;/

Zapraszamy na server Piatek 18.00 22.10 !
 

Cookiee

New User
Joined
Oct 19, 2010
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Twistera.Net ! Guilds Competition ! 18.00 Piatek !

Czytaj?c ca?y temat o tych b??dach etc... ch?? do gry u Cb mi zmala?a je?li po paru dniach ma znowu pa??...! Dzi?kuje i papa! ;)
 

vonsz

User
Joined
Aug 7, 2010
Messages
13
Reaction score
0
Odp: Twistera.Net ! Guilds Competition ! 18.00 Piatek !

pierdolicie o tych ciaglych restartach a zastanowiecie sie czy wy byscie trzymali server jesli gra 20 osob ?

serwery padaja przez graczy ktorzy z nich ochodza
 

Samagas_1709

Active User
Joined
Apr 23, 2008
Messages
111
Reaction score
2
Odp: Twistera.Net ! Guilds Competition ! 18.00 Piatek !

i co i myslisz ze jak startujesz juz z 3 edycja i ze niby bledy poprawiles to ludzie przyjda? przeciez i tak wszyscy graja na tyrani albo na hexanie i ew. amberi gdzie te otsy stoja juz kilka tyg a hexana nawet ponad miesiac. z tyrani raczej ludzie nie powinni odchodzic bo ten caly smieszny turniej dobrze sie toczy i crashy i lagow tez za duzo nie ma wiec nie wiem czego chciec wiecej
 

ciecciec1

New User
Joined
Mar 3, 2010
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Twistera.Net ! Guilds Competition ! 18.00 Piatek !

wali mnie ten ots gralem na nim towiem jaki byl crash na crashu. nie wchodzcie ;] szkoda czasu robienia konta . jasam czekam na kovloria.pl. next real mapa zrobcie cos nowego przeciez to masakra grania co chwile na real mapie. tylko team sie rozpada i tak sa selekcje.
siema.co robisz ?
gram w tibie.
fajny ots ?
nie real mapa ;<

HAIL ROZOWE :p
 

KontoMC

New User
Joined
Oct 14, 2010
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Twistera.Net ! Guilds Competition ! 18.00 Piatek !

Twistera.net start 27 pazdziernika !! Wbijac all ekypy!
 

pomcio33

User
Joined
Aug 8, 2010
Messages
11
Reaction score
0
Odp: Twistera.Net ! Guilds Competition ! 18.00 Piatek !

ots dla kasy i tyle buuuuuu:hah::curse:
 

KontoMC

New User
Joined
Oct 14, 2010
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Twistera.Net ! Guilds Competition ! 18.00 Piatek !

sam jeste? dla kasy kolego, nie gra?e? to nie mow nic:) zreszta nie zalezy mi na samotnych noobach ktore tylko umia expic, jak mowi moj post wyzej prosze o to zeby ekipy wbijaly zeby bylo sie z kim orac tsa?
 

Lagimen

Advanced User
Joined
Jun 5, 2010
Messages
189
Reaction score
3
Odp: Twistera.Net ! Guilds Competition ! 18.00 Piatek !

oj zal mi was dzieci wszystkie wy myslicie ze na otsa wbijasz poto zzeby expic , expic , expic i byc super otwierajac highscores i widziec na nr 1 swoj nick...Twistera to typowy ots do walenia sie a nie do expienia , tam czas na expienie jest przewaznie w nocy <ty sie walisz caly dzien a w nocy bot odrobi twoje lvle > wiec skonczcie te wasze smutki bo mi sie zygac chce nie podoba sie to zegnam idzcie expic na jakies evo , rl mape <non pvp > i przestancie krytykowac bo gm nie bd hostowal otsa dla 6 osob online podczas soboty o godz.14 .... jak w najlepszych momentach servera liczba przekraczala 700+ typa ... tyle odemnie
 

artysta64

New User
Joined
Jul 7, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Twistera.Net ! Guilds Competition ! 18.00 Piatek !

hmm ten ots to najwieksze dno swiata.. gdyz zalozyciel stawia go na 5 min zeby zarobic kase i go wylacza tak jak teraz nie polecam;) zalozyciel poniesie konsekwencje ;) sprawa zostala juz podana w odpowiednie rece:)
 

Ulfur

Senior User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
782
Reaction score
106
Age
29
Odp: Twistera.Net ! Guilds Competition ! 18.00 Piatek !

hmm ten ots to najwieksze dno swiata.. gdyz zalozyciel stawia go na 5 min zeby zarobic kase i go wylacza tak jak teraz nie polecam;) zalozyciel poniesie konsekwencje ;) sprawa zostala juz podana w odpowiednie rece:)

Hahaha! Le?? i d?ugo si? nie podnios?.
Serwer by? DoSowany, wi?c to wiadome, ?e strona nie dzia?a?a i by?y kosmiczne lagi. Poczekajcie troch?, a nie od razu jakie? dojazdy i teksty, kt?re sugeruj?, ?e poszli?cie na policj? itp.
Policja chuja zrobi cz?owieczku.

@topic
Serwer fajny, spore przedsi?wzi?cie w OT. Jak wida? jest popularny skoro go DoSuj? ;) Dalsz? ocen? zostawi? innym u?ytkownikom, bo osobi?cie stroni? od rl mapek :x
 

klavius

Active User
Joined
Sep 30, 2008
Messages
84
Reaction score
1
Odp: Twistera.Net ! Guilds Competition ! 18.00 Piatek !

Sytuacja przedstawia si? tak, niby zawsze jest Dosowany? nie przesadzajmy co to za hoster kt?ry o serva nie potrafi zadba?-.-' dok?adnie w pi?tek zesz?ego tygodnia;o
37 os?b online? ?miechu warte. Nie chce tu nic m?wi? ale ots jest naprawd? na max 2 tygodnie jak ju? powoli ludzie odchodz? . Lepiej pogra? na czym fajnym i konkretnym a
nie co 2 tyg zmienia? ots bo cos jest nie tak a nieudolny hoster nie umie zadba? o otsa:

Osobi?cie czekam na Tibja.com.pl i mo?e w ko?cu b?dzie w miar? fajny ots.
 

Lagimen

Advanced User
Joined
Jun 5, 2010
Messages
189
Reaction score
3
Odp: Twistera.Net ! Guilds Competition ! 18.00 Piatek !

ale czlowieku ty na rl mape wbijasz poto zeby wbic ten 200 lvl jak najszybciej i sie orac !! ja wiem ze ty pewnie masz 11 lat i nie masz teamu bo cie nie chca wiec tylko expisz na tych rl mapach zeby byc w highscores.... i nie zal sie tutaj bo gdybys byl chociaz raz w teamie 25+ osobowym to zrozumialbys ze otsa sie stawia na max 2 tyg a pozniej sie idize na innego tam gdzie reszta wiekszych gildi...
 

Verney

Active User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
119
Reaction score
0
Odp: Twistera.Net ! Guilds Competition ! 18.00 Piatek !

je?li chcesz poexpic to s? do tego odpowiednie otsy gdzie pvp stoi na poziomie r?wnym 0 i graj? same trade teamy
 

noname3214

User
Joined
May 17, 2010
Messages
11
Reaction score
0
Odp: Twistera.Net ! Guilds Competition ! 18.00 Piatek !

Po Prostu Nie Polecam Postoi Miesiac I Znowu Reset Charow To Pewnie Juz z 4 edycja
Nie Wbijajcie Na Serwa Tylko Czas Z Swojego Zycia Stracicie
 

klavius

Active User
Joined
Sep 30, 2008
Messages
84
Reaction score
1
Odp: Twistera.Net ! Guilds Competition ! 18.00 Piatek !

Ja nie mia?em Team?w? chyba sobie kpisz;D dziecko;d ja nie gram by expi?;d
a wole si? napierdala? 160-180lvl;d po tygodniu ni? w 1 dniu wbic 220+;d i ora? si? 2 dni
bo serwer d?u?ej nie postoi. Nie gram tylko dla tego ze hoster z najmniejszymi b??dami sobie poradzi? nie potrafi i nie poci?gnie go d?u?ej ni? tydzie?.

Notka moderatorska:
Rozmowy na takie tematy prosz? przeprowadza? na czacie, PW lub GG.
 
Last edited by a moderator:

Voler

Active User
Joined
Aug 15, 2008
Messages
141
Reaction score
1
Odp: Twistera.Net ! Guilds Competition ! 18.00 Piatek !

Klavius te? czekam na ten ots Tibja.com.pl - to b?dzie zapewne wielki hit... daj gg ugadamy si?.
 

Zaq010

User
Joined
Nov 7, 2010
Messages
12
Reaction score
0
Odp: Twistera.Net ! Guilds Competition ! 18.00 Piatek !

Tak Jak Myslalem Serwer Bedzie Ciagle Upadal :eek:ps:
Admin Serwera Robi Go Tylko Dla Kasy I Znowu Po Paru Tygodniach Go Wylaczy I Mysli Taki Dzieciak Ze Robi Dobrego Serwa. Poreklamuje Swojego Noobowskiego Ots Na Innych Za Pomoca Guild War I Tak Ciagle W Kolko. I Myslisz Ze Duzo Osob Bedzie Gralo Po Tych Paru Edycjach ?
 
Status
Not open for further replies.
Top