What's new

Hosting

Status
Not open for further replies.

as12

Active User
Joined
Mar 21, 2009
Messages
69
Reaction score
1
Czesc mam pytanie do was czy znacie jakias stronke z hostingiem dla tibi 7.6 (taniszy).
Nie jestem pewny czy to ten temat do takich spraw jesli nie to prosze admina o przeniesienie .
 

Eztaz

Active User
Joined
Apr 14, 2009
Messages
120
Reaction score
1
Odp: Hosting

Je?eli masz mega map i chcesz mie? du?o graczy to lepiej faktycznie kopic dedyk ale je?eli masz nie zbyt wielk? map? i chcesz aby gra?o ok 50 players to lepiej za?atwi? sobie prywatny host u jakiego? cz?owieka tak ci proponuj? a je?eli chodzi o dedyk to w jest wiele ofert kt?re i tak si? zbytnio nie r??ni? cen? za m-c czasem mo?na trafi? na dobr? promocj? ale na wi?kszy czas np rok wi?c to nie ma?y wydatek zastan?w si? nad tym co ci powiedzia?em.

Je?eli chcesz mog? tobie znale?? zaufane osoby na host albo sam mog? hostowa? pisz pw gg.

Pozdrawiam Eztaz
 

iphone733

User
Joined
May 4, 2009
Messages
23
Reaction score
0
Odp: Hosting

Dolicz do tego te? ?e na 8.0 je?li to b?dzie xml to musisz wy?o?y? licencj? windows'a kt?ra kosztuje od 40 do 120z? (zale?nie od wersji) + conajmniej 50-60 z? za serwer - ?eby zmie?ci? Ci te 50 os?b. Chyba ?e chcesz ots'a pod SQL to proponuje lub co? pochodnego bez op?aty instalacyjnej. No ale wtedy musisz zna? si? na linux. Je?li planujesz ots na kilka tygodni to nie op?aca si? kupowa? dedyka, lepiej znale?? kogo? kto pohostuje dla Ciebie ots'a. A gdy uzbierasz troch? kasy kupi? jakiego? VPS'a / serwer dedykowany.
 

Master Xenoks

Active User
Joined
Sep 28, 2010
Messages
51
Reaction score
0
Odp: Hosting

To cie b?dzie kosztowa? je?eli chcesz co? takiego zrobi? najpierw musisz sam pochostowa? a gdy b?dzie du?o os?b gra?o zr?b SMS Shop i wtedy dawaj na dedyka ludzie b?d? wysy?ali smsy za kas? dla CB i ty za t? kas? b?dziesz op?aca? dedyka oraz mia? co? dla siebie je?eli dobrze p?jdzie.
 

as12

Active User
Joined
Mar 21, 2009
Messages
69
Reaction score
1
Odp: Hosting

Tak tylko ja nie znam str do dedyka mogl bys podac jakiegos ?
 

jermaczek

Active User
Joined
Dec 5, 2009
Messages
52
Reaction score
2
Odp: Hosting

as12 radze ci kupi? Vpsa b?dzie to dla ciebie ta?sze i bardziej .
 

as12

Active User
Joined
Mar 21, 2009
Messages
69
Reaction score
1
Odp: Hosting

Jesli moge sie spytac co to jest ten Vps ??
 

loreks

Active User
Joined
Oct 30, 2008
Messages
99
Reaction score
5
Odp: Hosting

VPS to technologia pozwalaj?ca na wsp??istnienie na jednej fizycznej maszynie wielu system?w operacyjnych, z kt?rych wszystkie pracuj? w jednym czasie i odwo?uj? si? do tego samego sprz?tu.

W du?ym uproszczeniu wygl?da to tak - na jednej fizycznej maszynie instalujemy kilka system?w operacyjnych, kt?re s? odseparowane od siebie i pracuj? niezale?nie. Ka?dy z tak zainstalowanych serwer?w posiada tak zwany gwarantowany poziom dost?pu do pami?ci okre?lony dost?p do procesora oraz dost?p do wydzielonej powierzchni dysku. Dzi?ki temu rozwi?zaniu unika si? sytuacji, w kt?rej jeden u?ykownik (a raczej jego skrypty) obci??aj? serwer w takim stopniu, ?e odbija si? to negatywnie na innych u?ytkownikach fizycznego serwera.

?r?d?o -

Innymi S?owy, Jest Dedyk podzielony na ile? tam cz??ci od danych parametrach, Z jednego Dedka mo?e korzysta? z 3-4 osoby.
 

as12

Active User
Joined
Mar 21, 2009
Messages
69
Reaction score
1
Odp: Hosting

Czesc skoro zalozylem ten temat pt. Hosting wiec szukam zaufanej osoby do hostinu mojego servera . oczywiscie 24/7 pisac gg 5399529.
___________________________________________________________________________
Eztaz Moze pomozesz niewiem czy doszly do cb moje PW ale nie odpisywales . ;))
 

Eturl

We shall know no fear!
Joined
May 21, 2008
Messages
2,280
Reaction score
463
Age
32
Odp: Hosting

Za??? temat w dziale Zespo?y.
Napisz tam ?e poszukujesz hostera.

Podaj parametry silnika, mapy itd
 
Status
Not open for further replies.
Top