What's new

Knight vs. Pall

Status
Not open for further replies.

Alfonso35

Active User
Joined
Oct 10, 2009
Messages
109
Reaction score
4
Siema,
niedawno s?ysza?em, ?e po ostatnim update si?a knighta znacznie spad?a i pall teraz rz?dzi tibijskim ?wiatem. podobno pallem wchodz? niez?e hity po pare setek, a knight musi si? zadowala? 100 dmg w playera. Nie wiem co o tym s?dzi?, bo mog? by? to tylko plotki, a w?a?nie gram rycerzykiem (33lvl 65/60) i mam dylemat czy zostawi? go sobie na bota i robi? palladyna, czy ?eby si? nie przyjmowa?.
PS. za jaki? czas kupuje PACC


Notka moderatorska:
Wyja?nione, zamykam. Pami?taj, ?e wszystko zale?y od Twoich umiej?tno?ci, je?li potrafisz gra? ogarniesz ka?d? profesj?.
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Knight vs. Pall

To zale?y g??wnie od Ciebie, ale ja osobi?cie knighta zostawi? bym na bota, poniewa? fajnie by si? nim zarabia?o.
Je?eli chodzi o palladyna, to bym go zrobi?, bo mia? by? dobry zarobek tym knightem i pallkiem by si? fajnie expi?o, nawet szybciej ni? knightem, pami?taj tylko o skillowaniu.
 

Alfonso35

Active User
Joined
Oct 10, 2009
Messages
109
Reaction score
4
Odp: Knight vs. Pall

skillowanie to ?aden problem, bardziej martwi?bym si? o lvl. Nie mam za bardzo czasu na ci?g?e expienie, wi?c bot by musia? by?, a nie wiem czy tibia auto+pall to dobry pomys?.
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Knight vs. Pall

skillowanie to ?aden problem, bardziej martwi?bym si? o lvl. Nie mam za bardzo czasu na ci?g?e expienie, wi?c bot by musia? by?, a nie wiem czy tibia auto+pall to dobry pomys?.
Tibia auto + pall to bardzo dobry pomys?, je?eli zakupisz kamienie i postawisz go np. na trolle, mia?by? troszk? expa, zarobek no i przede wszystkim wpad?o by co? skilla.
Na wy?szym levelu mo?na skillowac na slime, z botem lub bez.

Je?eli chodzi o bocenie pallem dla expa, to te? si? da, kiedy? na jakim? forum widzia?em dodatek do tibia auto dla palladyna (bicie na dystans) niestety nie pami?tam gdzie.
 

Alfonso35

Active User
Joined
Oct 10, 2009
Messages
109
Reaction score
4
Odp: Knight vs. Pall

z biciem z dystansu by problem?w nie by?o, bo bym sobie wyskillowa? posta? i kupi? dobre eq, ale bardziej martwi? si? o zapas spear?w. chyba, ?e ustawi?bym uzupe?nianie zapas?w z dp, albo co? podobnego (musia?bym si? dowiedzie? co i jak si? robi)
 

delaney

User
Joined
Oct 26, 2010
Messages
25
Reaction score
0
Odp: Knight vs. Pall

Mam knighta 92 lewel i skile 83 na 84 w swordzie powiem ?e palladyn mnie bije z asski po 200~ ale ja mu sypie hity po 130~ tyle tylko ?e asski kosztuja a hity knighta nie !:)
Knight nabiera mocy od 200 lewela a pall wtedy nie moze mu nic zrobi? pozdro dla wszystkich knight?w !!!
 

Kasiekk

New User
Joined
Oct 24, 2010
Messages
4
Reaction score
3
Odp: Knight vs. Pall

wszystko zale?y od tego kim lubisz gra?, tak jak kolega wy?ej napisa? kina jest dobry na wyzszym lvlu, je?li masz gp zawsze mozesz za nie kupi? neobota, tam pallkiem mozna rownie efektywnie expi? jak kina, poniewa? sa funkcje walki na dystans;]
 

Alfonso35

Active User
Joined
Oct 10, 2009
Messages
109
Reaction score
4
Odp: Knight vs. Pall

Jak ju? ?e?cie odkopali temat to powiedzcie mi czy jest jaki? skrypt do TA (albo jakiego? innego bota), kt?ry chodzi?by mi do dp po speary?
 

Smeerf

Active User
Joined
Sep 27, 2010
Messages
125
Reaction score
8
Odp: Knight vs. Pall

Wi?kszo?? zale?y od Ciebie, ja osobi?cie preferuje Knighta. Je?li chodzi o bota to nie ma r??nicy Najt/Pall (wystarczy umie? wybiera? miejsca). Przyznam, ?e Palladyn ma o wiele wi?ksze hity ni? Knight i nie musi podchodzi? do przeciwnika.
 
Status
Not open for further replies.
Top