What's new

Seabis is back

Status
Not open for further replies.

seabis

Active User
Joined
Oct 29, 2010
Messages
139
Reaction score
19
Seabis'es new gallery
Obecnie pracuj? dla: ...

Zacznijmy od tego ?e wracam na to forum......
a w zasadzie zachowawczo sko?czmy na tym. :)
Pr?bka moich umiej?tno?ci:
Pyre7.png

pyre6-1.png

Pyre4.png

kalmir5.png

kalmir3.png

gengia6.png

yella12.png

yella8.png

Pozdrawiam, seabis​
Notka moderatorska:
Z?y dzia? - przenosz?.

Pyre- Nowe "zej?cie" ze statku
Pyre8.png

Rozbudowa?em t? wysepk? dli...
Pyre9.png

Edycja:
Kto mi da? zaawansowany poziom?!
pyre10.png

ehh, border bug; wiem widze :/
Pyre11.png

Tixaniass1.png

Tixaniass2.png

Bump
Tixaniass3.png

arteria1.png

arteria2.png

nowe, szybkie
arteria3.png

arteria4.png

dobra, jednak bd? :p
Roty pod Enigma City (w?asny evo server)
evo.png

evo2.png

Zawsze nie umia?em templ?w robi? :x
evo3.png

~:www.otservice.pl:~
destro.png

prosz:
jkbc trumna powi?zana jest z pewnym questem...
arteria5.png

Jest dobrze, ale niepotrzebnie ponak?ada?e? tam tych lilii wodnych. Co do Artsa - jak dla mnie te bordery nie s? potrzebne, detalizacja jest w sam raz. Jak na tw?j poziom, to praca poprawna, wiem, ?e sta? Ci? na wi?cej.
@up
Staszek! Ogarnij daszek. Wyluzuj stary -.-
spokojnie narazie moje nerwy maj? si? w jak najlepszym porz?dku, po prostu nie lubie jak kto? pr?buje "b?yszcze? przed innymi" wygaduj?c g?upoty i udaj?c alf? i omeg?, szanuje jego zdanie ale niech my?li za nim co? napisze
?eby nie by?o spamu up:
arteria6.png

arteria7.png

arteria8.png

arteria9.png

Wej?cie do podwodnych jaski? Sea Serpent'?w
elora.png

elora2.png

elora3.png

elora4.png


Wej?cie do kr?lestwa Wodnych Smok?w:
elora5.png

Zainpirowane przez: Siramix'a
elora6.png

beho-ambera1.png

beho-ambera2.png

tak, widz? tego border-buga
beho-ambera3.png
beho-ambera3.png

beho-ambera4.png

demce-ambera.png


//Wszystkie posty zosta?y po??czone za zgod? autora tematu Seabisa.
 

ziom303

Advanced User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
432
Reaction score
17
Odp: Seabis is back

No brawo, brawo. Cieszymy si? niezmiernie, ?e powracasz na forum i odrazu Nas zaskakujesz. Fajnie poogl?da? prace po?adnych mapper?w, kt?rzy t?skni? nadal za forum i chc? si? podzieli? swoimi pracami. Co do tematu to bardzo mi si? podobaj? Twoje prace. Dajesz du?o szczeg???w, ka?dy Tw?j krok jest bardzo dok?adnie przemy?lany, umieszczasz du?o detali co oddaje sw?j urok. Poza tym umiesz zrobi? screeny... Na prawd? ogromne gratulacj? i oczekujemy na kolejne pracki!
 

Aaviq

Active User
Joined
Sep 16, 2010
Messages
136
Reaction score
10
Odp: Seabis is back

Pi?knie!
Widzia?em Twoje prace na tej stronie o mapingu (zapomnia?em jak si? nazywa ;d) i wdg. powinine? przej?c prowadzenie. Jeste? lepszy ni? Ethan i Puma. ;=)
No, na forum raczej obejmiesz prowadzenie w mapingu. :)
Kto? nareszcie poka?e SwordFishowi, ?e syff nie jest najlepsz? map?. ;pp

Regards,
Aaviq
 

xKrysteKx

Advanced User
Joined
Oct 5, 2010
Messages
250
Reaction score
29
Odp: Seabis is back

Praca s? przepi?kne. Twoje mapy s? na bardzo zaawansowanym poziomie. Nie przesadzasz z detalami. Jednym s?owem ''BrAvO''.

Pozdrawiam xKrysteKx!
 

Kruczeq

Senior User
Joined
May 31, 2009
Messages
637
Reaction score
135
Odp: Seabis is back

Wed?ug mnie prac? s? bardzo dobrze zrobione, wida? ?wietne dopracowanie, szczeg??y oraz ciekawy styl. Na zdj?ciach prac? wychodz? schludnie i estetycznie, a to przyci?ga uwag? ogl?daj?cego.
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Seabis is back

Prace s? zajebiste!

Widac, ?e si? bardzo starasz, poniewa? prace s? w pe?ni dopracowane i nie brakuje im detali, nie ma co m?wic okwadratach ani autoborderze.
B??d?w nie dostrzegam, natomiast bardzo podoba mi si? Tw?j styl, mappujesz ?wietnie!
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Seabis is back

Prace s? ?adne, ale nie ma si? czym jara?, my starzy wyjadacze wiemy ju?, ?e to co prezentujesz to chwilowa zajawka i za kilka dni b?dzie chujow? prac?.
Czwarte zdj?cie robione moim b?d? Pedra stylem, nie podoba mi si? kompletnie Twoja "wersja". Smoki ?ywcem podjebane z pomys?em od moich skromnych smoczk?w, popierda*aj?cymi podziemnymi kana?ami.
Mapy nie powalaj? mnie zupe?nie, lecz Tw?j bordering jest przepi?kny.
Pozdrawiam!
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Seabis is back

Praca ponad przeci?tna, lecz osoba z Twoim sta?em mapperskim, nie powinna zostawia? tyle pustego miejsca. Brakuj? mi detalizacji wody, kamykami czy b?uszczami. Pozdrawiam!
 

SwordFish

Sekretarz
Joined
May 12, 2009
Messages
671
Reaction score
53
Odp: Seabis is back

Zwyk?e prace, stworzone poprawnie. Czasem zjawiasz si? na jaki? czas z nowymi pomys?ami, a p??niej znowu zanikasz na d?ugo. Najbardziej wkurwia mnie to, ?e zawsze pokazujesz prace w grze, a to nadaje tylko ?adnego wygl?du wizualnego. Dla mnie za ma?o, czekam na wi?cej i ju? nie w oknie gry, tylko w ME.
 

Dunaj

User
Joined
Feb 28, 2009
Messages
12
Reaction score
1
Odp: Seabis is back

No Seabis my?la?em ze wi?cej umiesz bym ci pokaza? jak to si? robi ale nie jestem na swoim kompie robi?em ju? lepsze mapy ale to tu nie o mnie. S?dz? ?e mapy s? nie najgorsze na niekt?rych mapach za du?o "nasrane" ale ch*j ujdzie w t?oku s?dz? ze nie robisz tego na konkurs mapperski wiec wiadomo je?eli robi?e? to dla jakiego? otsa to mog?e? je*n?? du?ego expa typu ghenov dl a nie pierdo?y. Wi?kszo?? graczy sra na wasze drzewka oni wola jak im pierdolnies* par? dl'i i b?d? szcz??liwi a to co wy tu robicie to jest parodia.. mniejsza Seabisik par?wko czekam na wi?cej screen?w prace jak na "Tw?j" poziom s?dz? ze dobre ;]] Pozdrawiam
 
Last edited:

Quark

Active User
Joined
Oct 11, 2010
Messages
66
Reaction score
10
Odp: Seabis is back

Mapy s? dosy? ciekawe. Nie wiem czemu i sam siebie nie rozumiem, ale podoba mi si? ten styl u smoczk?w ;d Reszta, ?e tak powiem przeci?tna.
 

evon

Advanced User
Joined
Jul 9, 2009
Messages
444
Reaction score
23
Odp: Seabis is back

Mapy s? dobre, lecz nie s? epickie. Mo?e zrobisz co? innego ni? podziemia bo ostatnio widz? same podziemia u ciebie ;/. Fajnie po??czy?e? bordery :)
 

Dunaj

User
Joined
Feb 28, 2009
Messages
12
Reaction score
1
Odp: Seabis is back

No to tak statek mi si? podoba ale medusy znowu za du?o nas*ane ale nie jest ?le kontynuuje
 

Curtiis

User
Joined
Nov 8, 2008
Messages
21
Reaction score
5
Odp: Seabis is back

Dla Fluosa wszystko jest podjebane ;p a Ty jak podjebales miasto z APO to moze byc;pNo i oczywiscie "zbyt duzo wolnego miejsca"najlepiej najeb**1500itemsoww;d Jak jest pod gre to chyba lepiej zeby sz?o gdzies biegac nie?:p a nie porusza? si? na skos ;pwybacz ale jak czytam twoje niekt?re komentarze to wydaje mi si? ?e troszke przesadzasz;p To nie jest atak na twoj? osobe.

Co do map...sa ?adne podobaj? mi si? bardzo podziemia:) piekna mapa pod gre...du?o
miejsca a zarazem nie jest pusto no..poza tymi Medusami doda?bym jakie? kamienie wieksze ;d

Pzd~!
 

Volian

Advanced User
Joined
May 31, 2009
Messages
352
Reaction score
11
Odp: Seabis is back

?adnie! Natura i twoje borderowanie jest wr?cz przepi?kne! Fajny pomys? z tymi ?cianami ?eby da? tam takie belki, bardzo ?adnie rozmieszczone kamyczki.
Ocena 10/10!
 

Matrix

Okres pr?bny
Joined
Jun 24, 2008
Messages
237
Reaction score
19
Odp: Seabis is back

Mym skromnym zdaniem prace s? proste lecz pociesza mnie fakt, s? przejrzyste. Gdzie nie gdzie stosujesz nowe motywy co mi si? bardzo podoba.
Pozdrawiam Serdecznie, czekam na kolejne wie?ci z twojej galerii.
 

seabis

Active User
Joined
Oct 29, 2010
Messages
139
Reaction score
19
Odp: Seabis is back

Wi?cej map nie b?dzie! ?egnam.

przynajmniej na jaki? czas XD
 

Maciek-ChEsTeR

Active User
Joined
Apr 8, 2008
Messages
89
Reaction score
2
Odp: Seabis is back

?o stary... Cudne.. ;) rzadko to m?wi?, doce? to xD. Mo?e jaki? meczyk zagramy? pewnie przegram ^^.

@edyta
Ile je robi?e?, z ciekawo?ci?
 

seabis

Active User
Joined
Oct 29, 2010
Messages
139
Reaction score
19
Odp: Seabis is back

?o stary... Cudne.. ;) rzadko to m?wi?, doce? to xD. Mo?e jaki? meczyk zagramy? pewnie przegram ^^.
@edyta
Ile je robi?e?, z ciekawo?ci?


podziemia id? mi nadzwyczaj szybko ( jak dla mnie i w por?wnaniu do reszty ) 70~ % ca?ych podziemi pod enigm? zaj??y mi oko?o 1h
 
Status
Not open for further replies.
Top