What's new

Items.otb / mapa. Help ; /

Status
Not open for further replies.

Mr Zielas

Active User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
112
Reaction score
3
Witam, nieznam sie na tych items.otb i niemam talentu do map, i mam pytanie mam silnik Dragon Ball pod 8.54 na TFS-ie lecz niemam mapy (World itp) i Items (Items.otb itp.) Dlatego zwracam si? do was jak zrobi? g??wnie ten plik items.otb z moimi grafikami itemek itp, napewno kto? z was zna si? na tym i napewno jest w stanie mi pom?c. Z g?ry dzi?ki.
Reput b?dzie.
 

CotC

User
Joined
Oct 29, 2010
Messages
19
Reaction score
0
Odp: Items.otb / mapa. Help ; /

OTitemedytor'em tworzysz plik items.otb
 

Mr Zielas

Active User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
112
Reaction score
3
Odp: Items.otb / mapa. Help ; /

Tyle te? wiem, a jako? dok?adniej nieda si? wyja?ni? ? ;D Bo juz zrobi?em items.otb a jak pr?bowa?em w??czy? serwa to wyskoczy?o failed to load items.otb. Czy jako? tak.
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Items.otb / mapa. Help ; /

Zapewne przenios?e? silnik z XML na SQL, racja?
 

Mr Zielas

Active User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
112
Reaction score
3
Odp: Items.otb / mapa. Help ; /

Nie, jest to silnik TFS pod 8.54 przerobiony na Dragon Balla. Nieprzerabia?em na sql.
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Items.otb / mapa. Help ; /

Wgraj swoj? items.otb (data/items.otb) oraz items.xml do folderu z Twoim mapedytorem, ponadto dograj tam Tibia.dat i Tibia.spr ze swojego klienta.
Pozdrawiam!
 
Last edited:

CotC

User
Joined
Oct 29, 2010
Messages
19
Reaction score
0
Odp: Items.otb / mapa. Help ; /

Nieraz sama edycja items.otb nie wystarczy.
Dat edytorem te? trzeba edytowa?, np. w przypadku gdy chcemy usun?? atrybut Rune z itemu.
Polecam NoxItems do edycji plik?w DAT (sam u?ywam na 8.54 i jestem zadowolony).

@edit
Jest jeszcze mo?liwo??, ?e u?ywasz z?ej wersji Otitemedytora, musi by? zgodna z wersj? edytowanego pliku items.otb
 

Mr Zielas

Active User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
112
Reaction score
3
Odp: Items.otb / mapa. Help ; /

Te? u?ywam NoxItems i w?a?nie nim tworze ten plik items.otb i wrzucam go do data/items/ i niechce si? on za?adowa? gdy odpalam silnik.
 

CotC

User
Joined
Oct 29, 2010
Messages
19
Reaction score
0
Odp: Items.otb / mapa. Help ; /

Jaka wersja silnika?
Na 99% u?ywasz innego OTItemEdytor'a ni? powiniene?.

@edit
Te? u?ywam NoxItems i w?a?nie nim tworze ten plik items.otb
NoxItems - da si? tym w og?le items.otb edytowa?? ;>
 
Last edited:

Mr Zielas

Active User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
112
Reaction score
3
Odp: Items.otb / mapa. Help ; /

Zapewne masz racje bo niejestem pewien ale te grafiki z mojego klienta s? chyba pod 8.42 a mam silnik 8.54 i itemedytor tez pod 8.54. A m?g?by? mi poda? jakis item edytor pod 8.42 ale nie otiItemEditor po niechce mi dzia?a?.
 

CotC

User
Joined
Oct 29, 2010
Messages
19
Reaction score
0
Odp: Items.otb / mapa. Help ; /

Je?eli u?ywasz Tibia.spr z 8.42, a Tibia.dat z 8.54 i na to jeszcze items.otb 8.54 Nie ma opcji* ?eby dzia?a?o. Wrzu? do folderu z OTitemedytorem Tibia.spr i Tibia.dat z klienta 8.54 wtedy b?dzie dzia?a?. Tyle, ?e b?dziesz musia? od nowa dodawa? itemy do Tibia.spr

@edit
Sry, ale znam tylko ten jeden itemedytor.
Powiem Ci tak, sam mia?em z nim chwilowe problemy, ale to na 100% jest Tw?j b??d gdzie?.
Z?e wersje plik?w powkleja?e?.

*Jest opcja, wywalenie z ?r?de? sprawdzania wersji items.otb, ale tu ju? kompilacja si? k?ania.
 
Last edited:

Mr Zielas

Active User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
112
Reaction score
3
Odp: Items.otb / mapa. Help ; /

Bo?e , gdy w??czam otitemeditor wyskakuje ?e jej konfiguracja jest nieprawid?owa i ponowne zainstalowanie aplikacji mo?e naprawi? ten problem, a rme map edytora niemoge znale?c do klienta db pod 8.42.
 
Status
Not open for further replies.
Top