What's new

[Tfoja Obsuga] Moje wypociny!

Status
Not open for further replies.

Tfoja Obsuga

Advanced User
Joined
Oct 10, 2010
Messages
151
Reaction score
8
Hej, podszkoli?em si? nawet bardzo w kwestii mapowania, wi?c postanawiam otworzy? galeri? gdzie regularnie co 2-3 b?d? pojawia? si? nowe prace. Na pocz?tek dodam 3 screeny.
Do poprawienia jako?ci zdj?cia polecam powi?kszy?!​

43038846.png

goraa.png

naturka.png

poddziemia.png

bagnaa.png

junglaa.png

34171124.png

pomieszczeniee.png

malapracaa.png



@edit
Dodaj? now? opcj?, gdy wejdziesz i skomentujesz pozytywnie automatycznie powiadomi? ci? o tym ?e nowa praca zosta?a dodana. Oczywi?cie mo?esz mi powiedzie? ?ebym nie pisa?.


- Jak by?cie mogli to dawajcie pomys?y na nast?pne prace, bo mi ju? si? powoli ko?cz? -
 

Nonix

Advanced User
Joined
Oct 27, 2008
Messages
314
Reaction score
30
Odp: [Tfoja Obsuga] Moje wypociny!

Nie jest ?le, mo?e pare niepotrzebnych drobiazg?w, pare bugow.
Na "ma?a pla?a" nieda sie wej?? :D
Jak na tw?j wiek to jeste? zaawansowny :) 8/10

Down:Trzci Flousa :) ...tylko Flous i Flous jakby niewidzieli nikogo innego, Flous jest bogiem czy co?
Ten ch?opak ma 11 Lat ^^
 
Last edited:

flexfit1

Active User
Joined
Jun 1, 2010
Messages
127
Reaction score
4
Odp: [Tfoja Obsuga] Moje wypociny!

@Up Lol co wiek ma do poziomu ?!
@edit
@up:Ziomek , chc?c nie chc?c Fluos jest zaawansowanym mapperem przynajmniej wg mnie i wiekszosci ludu , i to by? tylko przyk?ad , ?e podaje przyk?ad jako galeria zaawansowanego mappera to ju? jest miano boga?! jeb**j sie w czerep.

Prace , kompletnie nie na poziomie zaawansowanego mappera , jezeli chcesz zobaczyc prace zaawansowanego mappera wejdz w galerie chocia?by fluosa...
A odnoscie prac.
Mala plaza ma 21 kratek dziekuje nie oceniam.
Gora - slaba jakos screena , g?ra s?abo zrobiona u podn??y brakuje border?w.
Ostatnia praca , robiona z poradnikiem Fluosa?!
i6gvwm.png


Nie ladnie tak robic :d ^.^
 
Last edited:

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: [Tfoja Obsuga] Moje wypociny!

No jak ?adnie, od razu lepiej, wida? ?e poradniki Fluosa do czego? si? przydaj?. Ostatni screen jest wyjebisty, natura ?adnie dobrana, rozmieszczenie drzewek bardzo ciekawe.

Pozdrawiam.
 

Shirako

Senior User
Joined
Nov 16, 2010
Messages
575
Reaction score
59
Odp: [Tfoja Obsuga] Moje wypociny!

Naprostuj? jedn? rzecz. To nie poradnik Fluosa.
Cze??!
Spotykamy si? ju? po raz 5-ty w seri poradnik?w Krok po kroku do perfekcji. Dzisiejsz? lekcje przygotowa? Alanov return, wszystkie materia?y zrobi? w?a?nie on

Na 2 screenie widz? pr?b? wzorowania si? na moim poradniku o ska?ach. Niestety jako?? tego zdj?cia jest okropna, co psuje ca?okszta?t. Doda?bym tam jeszcze troch? ozd?b skalnych na ska?? i bardziej bym wymiesza? te ska?y p?askie z niep?askimi. Je?li chodzi o natur? na 3 screenie, przyznam, ?e jest bardzo ?adnie wykonana. Czekam na dalsze prace.
 

Grzonas

Senior User
Joined
Feb 1, 2010
Messages
579
Reaction score
45
Odp: [Tfoja Obsuga] Moje wypociny!

Mo?e nie jestem idealnym mapperem ale co? na ten temat wiem. Prace s? bardzo s?abe. Wydaje mi si? ?e nie zas?ugujesz nawet na ?rednio-zaawansowanego. Natura rozmieszczona beznadziejnie, bez wyobra?ni. ?wicz ch?opie. Nie b?d? ci lamentowa? : ,,Czytaj poradniki" albo ,,Zapraszam do dzia?u Artyku?y". Sam wiem ?e te poradniki g*wno daj? wi?c radz? Ci kopiowa? prace innych mapper?w. Jako?? zdj?? te? s?aba.
?wicz, ?wicz a kiedy? napewno co? osi?gniesz. Najbardziej nie pasuje mi 1 praca. Nie dosy? ?e malutka (5x5?) to s?aba. Niby jak na ni? si? dosta? skoro nie ma doj?cia? 2 praca ju? lepsza ale nadal s?aba. Najlepszy screen sprzed 2 miesi?cy. Nie wiem czy mi si? wydaje czy nie ale wed?ug mnie pogorszy?e? si? w mappingu. Ale to tylko moje zdanie...

??iit pozdro??ki od Grzonasa ;)
 

Tfoja Obsuga

Advanced User
Joined
Oct 10, 2010
Messages
151
Reaction score
8
Odp: [Tfoja Obsuga] Moje wypociny!

Hej, dodaje nowy screen z dzisiaj, chc? by galeria by?a dobra i by nie upad?a... Na screenie wida? expowisko z cyclopsami. S?dz? ?e wam si? spodoba gdy? siedzia?em nad ni? godzin? (MO?E WI?CEJ, ale to nie wa?ne ile siedzia?em) wi?c przedstawiam j? o tutaj:
poddziemia.png
 
Last edited:

Grzonas

Senior User
Joined
Feb 1, 2010
Messages
579
Reaction score
45
Odp: [Tfoja Obsuga] Moje wypociny!

Ostatnia praca ju? lepsza ale wida? na niej kwadraty. S?abe rozmieszczenie potwork?w ale jest coraz lepiej. Pracuj pracuj !
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: [Tfoja Obsuga] Moje wypociny!

Niepotrzebnie najeba?e? tam k?pek traw, drzew i tym podobne. Wygl?da to do?? nowatorsko i nie mog? zda? Ci pok?onu czci godny mapperze. Czy? swoj? powinno??, a ja czekam na wi?cej.
 

Omanen

Active User
Joined
Jun 20, 2010
Messages
52
Reaction score
5
Odp: [Tfoja Obsuga] Moje wypociny!

1ss - przykro mi, lecz trudno jest oceni? 9 kratek - og??em roz?mieszy?e? mnie tym ssem nie?le ;) dzi?ki ;)
2ss - odrazu w oczy rzuca si? Shirako i jego ?wietny poradnik nt. ska?, gdzie efekt by? wspania?y, lecz u ciebie jest to tylko marna imitacja tamtego efektu.
3ss - odrazu w oczy rzuca si? "krok po kroku do perfekcji", no ale tak jak wy?ej, marna imitacja
4ss (cyce) - no to jako? wygl?da, ale mog?e? zajeba? ca?? podlog? t? traw? aby wygl?da?a jeszcze bardziej oczojebnie


B?agam wyt?umacz mi jedn? rzecz, ale czy ja jestem kurwa ?lepy, czy w twoim temacie jest prefix "zaawansowany" zamiast "amator"? Bo chyba ?le widz?. A jak uwa?asz si? za zaawansowanego, to chyba w grupie totalnych amator?w, bo jedynie tam mo?esz by? zaawansowany ;)


I jeszcze jedno, oczywi?cie nie m?wie, ?e nie masz korzysta? z poradnik?w, po to one w ko?cu s?, ale nie zrzynaj z nich totalnie i to jeszcze w chujowej jako?ci :(


Pozdrawiam, Omanen.
 
Last edited:

Tfoja Obsuga

Advanced User
Joined
Oct 10, 2010
Messages
151
Reaction score
8
Odp: [Tfoja Obsuga] Moje wypociny!

OK, To by galeria nie upad?a dodaje kolejny ss, tym razem jest to expowisko bog raider?w, jest to m?j styl robienia bagien (nie m?wi? ?e ja go wymy?li?em), po prostu taki przypad? mi do gustu. Kolejna praca pojawi si? jutro, powiem tyle ?e b?dzie to expowisko dwarf?w.

bagnaa.png


@Nonix
Co ci mo?e przypomina? skoro robi?em to przy boku Shirako'a? Robi?em to sam przez dwie godziny.
 
Last edited:

Grzonas

Senior User
Joined
Feb 1, 2010
Messages
579
Reaction score
45
Odp: [Tfoja Obsuga] Moje wypociny!

Bardziej pasuje expowisko PoI monster?w (tych szlamowatych) ale dobra. Praca niez?a. Podoba mi si? ale co? nie pasuje mi jako?? zdj??. ?adnie dobrane detale. Nie pasuj? mi te takie parasolowe ro?linki. Ostatnia praca 7/10 ;)
 

Nonix

Advanced User
Joined
Oct 27, 2008
Messages
314
Reaction score
30
Odp: [Tfoja Obsuga] Moje wypociny!

Ostatni SS co? mi przypomina -.-' niekradnij pomys??w, wymy?laj sam swoje mapki.

-.-'






Sam niewiem co mi mo?e przypomina? ale tw?j bok niezgapia z innych prac...
Nawet tasama pod?oga ...


//Istnieje subtelna r??nica pomi?dzy kopiowaniem a korzystaniem z pomys??w!


--Urlopowiczu czytaj ze zrozumieniem -Nonix
 
Last edited:

Pogromca Budyniu

Advanced User
Joined
Sep 30, 2010
Messages
255
Reaction score
19
Odp: [Tfoja Obsuga] Moje wypociny!

A wi?c.. wchodz?c na stron? tnp nast?pnie galerie, patrze a tu Tw?j nick wraz z tagiem "zaawansowany". My?la?em, ?e mnie czym? zaskoczysz a tu h..jnia z makiem. Twoje prace s? gorsze od niekt?rych "amator?w". Przejd?my do szczeg???w..

Ta bagienna jest taka ma?a, ?e nie ma na niej co ocenia?, krzaki + bagna i to praca na poziom zaawansowany.. ehh

O pla?y nie wspomn? n/c

Bardzo mi to ci??ko przechodzi przez p?cherzyki p?ucne nast?pnie przez oskrzeliki do oskrzeli tam z ci??kim trudem, ale w ko?cu dostaje si? do tchawicy no i ostatni etap walki z drog? wydostania si? s??w przez usta a mianowicie dochodz? one do krtani w ko?cu serce zaczyna mi mocniej pulsowa? i z wielkim b?lem stwierdzam, i?... i?.... s?owa wydostaj? si? z ust <dusi si?> cyclopy i ta g?ra wysz?y Ci bardzo fajnie ;) Mo?na by na nich spokojnie gra?. G?rka wysz?a Ci ciekawie bo z poradnika Shirako, ciesz? si?, ?e korzystasz z poradnik?w ;)

Ale jak m?wi?em, we wcze?niejszym wej?ciu nie wiem po co wstawia?e? ten tag "zaawansowany" popatrz cho?by na prac? Rintha czy moje i por?wnaj ze swoimi.

To tyle z mojej strony

Powodzenia!!

Rozumiemy, ?e chcesz by? bardzo fajny i oryginalny, ale Ty tutaj nie m?wisz tylko piszesz - baranie.

Tak, chce by? fajny i oryginalny, ale jak pisze posta to si? chyba w my?lach m?wi.. chyba, ?e Ty jeste? inny i nie my?lisz tylko piszesz jak Ci palec stanie na klawiszu - od kopa ;d
 
Last edited:

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: [Tfoja Obsuga] Moje wypociny!

Bardzo mi to ci??ko przechodzi przez p?cherzyki p?ucne nast?pnie przez oskrzeliki do oskrzeli tam z ci??kim trudem, ale w ko?cu dostaje si? do tchawicy no i ostatni etap walki z drog? wydostania si? s??w przez usta a mianowicie dochodz? one do krtani w ko?cu serce zaczyna mi mocniej pulsowa? i z wielkim b?lem stwierdzam, i?... i?.... s?owa wydostaj? si? z ust
Rozumiemy, ?e chcesz by? bardzo fajny i oryginalny, ale Ty tutaj nie m?wisz tylko piszesz - baranie.

Down:Trzci Flousa ...tylko Flous i Flous jakby niewidzieli nikogo innego, Flous jest bogiem czy co?
Ten ch?opak ma 11 Lat ^^
Fluos, pokrako...

Racj? jest to, ?e na zaawansowanego to ni chuja nie zas?ugujesz, prac? s? mierne, ledwo przekraczaj? granice przeci?tno?ci. Najnowsza praca ca?kiem dobra, pomimo tego, ?e zdj?cie zrobione niczym telefonem Nokia 3310 (sarkazm, gnojki). Nie s?uchaj Nonixa, bo to jaki? pseudo-napinator, kt?ry za wszelk? cen? i starania chce uznawany by? za Boga - istny Bob Marley, kurwa -.
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: [Tfoja Obsuga] Moje wypociny!

Ostatnia praca ciekawa, mog?o by? lepiej. Fluos ma racj?, nie s?uchaj go, b?dzie o wiele lepiej. Dobrze wykorzystujesz czasami czyje? pomys?y, z czasem to ty zaczniesz wymy?la? co?, co Ci w g??wce nie pomie?ci.
 

Nonix

Advanced User
Joined
Oct 27, 2008
Messages
314
Reaction score
30
Odp: [Tfoja Obsuga] Moje wypociny!

@up:
Niepodlizuj sie...Co by by?o gdyby ka?dy zgapia? prace od np.Hauza ...
@ :
Masz taki Posrany Nick ?e ci??ko go napisa? mog?em go skopiowa? sorry
pseudo-napinator pomy?l a zrozumiesz ?e to nie ma sensu
pisa?em o tobie jako o Bogu nie odwracaj kota ogonem.
My?lisz ?e jak dodasz Bob Marley to b?dziesz jeszcze bardziej fajny ni? jeste??
Znikne?o ci jedno oko kaleko. PFFFFFFF -.O

@Tfoja Obsuga:
S?uchaj sie Nonixa bo sko?czysz jak
@Jaki Down:
Sram na ten System, jakby? nie wiedzia? to ja jestem Przodownikiem...Jestem prawie o rok d?u?ej natym forum od Flousa tylko ?e ja tak nie spamie i nie lubie liza? dupy tak zosta?em wychowany.
Oem jest nato przyk?adem.
 
Last edited:

Tfoja Obsuga

Advanced User
Joined
Oct 10, 2010
Messages
151
Reaction score
8
Odp: [Tfoja Obsuga] Moje wypociny!

@up

Nie b?d? si? ciebie s?ucha? ale Fluos'a... Sry ale Fluos mia? ju? wszystkie rangi opr?cz zbanowany, a ty? tylko U?ytkownik, Nowicjusz, Zbanowany...

@topic

Jutro tutaj trafi? nowe prace tj. dwarfy... A ju? nied?ugo specjalna praca - d?ungla, robiona razem z Shirako. Jest moim nauczycielem, bo chc? zosta? mapperem, pomimo wieku ;p Zedytuje ten post jutro jak tylko zrobi? nowe prace!

@edit

Powiem tylko ?e specjalna praca - jungla nie pojawi si? dzisiaj, tak samo z dwarfami. Dodam tylko co? zza kulis jungli.

Wielkie drzewko:

zzakulisjungla.png


 
Last edited:

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: [Tfoja Obsuga] Moje wypociny!

#Nonix
Fakt, jeste? tutaj d?u?ej, ale tylko zarejestrowany, bo cia?em i dusz? to tutaj nie bywasz.
Nonix profil said:
Czas sp?dzony na forum:
2 tygodnie 6 dni 3 godzin 29 minut 8 sekund
Fluos profil said:
Czas sp?dzony na forum:
1 miesi?c 1 dzie? 17 godzin 1 minuta 34 sekund

Nie r?b z siebie jakiego? i?cie zajebistego grafika, bo Ci to nie wychodzi. Pr?bujesz wszystkich zagi?? swoimi b??dnymi przemy?leniami, ale czasami lepiej ugry?? si? w j?zyk ni? wyj?? na totalnego bezm?zga.
Nonix said:
My?lisz ?e jak dodasz Bob Marley to b?dziesz jeszcze bardziej fajny ni? jeste??
Nie my?l?, ja to WIEM!
Swoj? drog? pacanie, Hauz pisz? si? Chauz, hipokryto.

#temat
Czekam na te dwarfy, Shirako to dobry mapper, wi?c na pewno ujrzymy co? ciekawego.
 

Tfoja Obsuga

Advanced User
Joined
Oct 10, 2010
Messages
151
Reaction score
8
Odp: [Tfoja Obsuga] Moje wypociny!

Tutaj D?ungla zrobiona z pomoc? Shirako, jest moim nauczycielem wi?c moje prace b?d? nabiera?y blasku. Co tu pisa?, dwarfy pojawi? si? nied?ugo a tutaj moja d?ungla, robiona 1 raz, przy okazji Shirako te? si? nauczy? j? robi? bo robi? j? tak samo jak ja: 1 raz.

junglaa.png


@Omanen
No popatrzcie do czego to dosz?o, ?eby "zaawansowany" mia? swojego nauczyciela i zrzyna? z poradnik?w, hahaha

Shirako nie jest na poziomie Zaawansowanym tylko na Powy?ej zaawansowanym... A je?eli mam szanse mie? nauczyciela to chyba jej nie zmarnuje prawda? Szczeg?lnie jak takiego nauczyciela... A tobie by si? przyda?a szko?a dla bezm?zgich... Ty masz mape Eternal Kingdom? Jak ty nawet nie mapper to jakim cudem by ci? przyj?li? Pomy?l!
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top