What's new

Tibia Flash - Ju? wkr?tce...

Status
Not open for further replies.

LuzzzaQ

User
Joined
Oct 11, 2010
Messages
23
Reaction score
1
Odp: Tibia Flash - Ju? wkr?tce...

W ko?cu ! Nowy interfejs jest superowy tylko najbardziej mnie cieszy i? bot?w w tibi b?dzie 0, gdy? jak znam ?ycie zanim zrobi? bota pod Flasha to troch? minie.Og?lnie Tibia Flash zrobi p?ki co porz?dek z botami i pomo?e przy otwieraniu wi?kszej ilo?ci okien.
PS. Tak z ciekawo?ci kiedy ma wyj?? Tibia Flash ?
 

magiel77

Senior User
Joined
Dec 13, 2009
Messages
518
Reaction score
38
Age
31
Odp: Tibia Flash - Ju? wkr?tce...

W ko?cu ! Nowy interfejs jest superowy tylko najbardziej mnie cieszy i? bot?w w tibi b?dzie 0, gdy? jak znam ?ycie zanim zrobi? bota pod Flasha to troch? minie.Og?lnie Tibia Flash zrobi p?ki co porz?dek z botami i pomo?e przy otwieraniu wi?kszej ilo?ci okien.
PS. Tak z ciekawo?ci kiedy ma wyj?? Tibia Flash ?

B?dzie klient we flashu i klient stary, wi?c boty pozostan?.

Klient flash moim zdaniem to jest n?dza. Za bardzo w stylu wow'a, knight online i innych sieci?wek. Wygodne, ale mimo wszystko mi si? nie podoba, Tibia za bardzo si? wzoruje na innych sieci?wkach.

Najpierw Ci?gwasajskie update'y, teraz to. :s
 

danke123

User
Joined
Jul 5, 2010
Messages
25
Reaction score
1
Odp: Tibia Flash - Ju? wkr?tce...

Wida? ?e po?owa graczy gra na botach ...
Mi ten patch przypomina co? typu Wow ,, metin2...
Wgl. mo?e by? fajny :)
 

DevLord

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,127
Reaction score
284
Odp: Tibia Flash - Ju? wkr?tce...

W ko?cu tibia zaczyna przypomina? inne gry MMO. Napewno actionbary to lepsze rozwi?zanie ni? same hotkeye, nie trzeba wchodzi? w opcje, ?eby je poustawia?.

Nie przetestuje tego, bo nie gram w tibie i nie zamierzam do niej wraca?. Musia?by si? zmieni? ca?y system gry no i oczywi?cie grafika, a tak?e klimat gry.
 

Kibishin

User
Joined
Oct 31, 2010
Messages
17
Reaction score
0
Odp: Tibia Flash - Ju? wkr?tce...

Nie podoba mi si? , wol? tak? tibi? jaka jest ...
 

Grumpy

Advanced User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
410
Reaction score
47
Odp: Tibia Flash - Ju? wkr?tce...

Bardzo fajne rozwi?zanie - b?dzie si? wygodniej gra?o. No i dodatkowe utrudnienie dla oszust?w.
 
Last edited:

Wyli

User
Joined
Mar 31, 2009
Messages
43
Reaction score
0
Age
29
Odp: Tibia Flash - Ju? wkr?tce...

Mo?e to i nawet dobre ale ja tam wole tibie w zwyk?ym swoim kliencie. Zobaczymy jak wyjdzie jak si? b?dzie sprawowa?.
 

Mozis

User
Joined
Oct 4, 2010
Messages
26
Reaction score
11
Odp: Tibia Flash - Ju? wkr?tce...

Ciekawi mnie jak na Tibie Flash zareaguj? gracze . I czy zmniejszy si? liczba graczy ! Moim zdaniem to niszczenie klimatu , co ja mowie ... w tibi klimatu ju? dawno niema .!
ale zmieni podgl?d na ta gr?. Jak dla mnie osoby co nie gra ju? w tibie . stary wygl?d by? ?adniejszy .. Pozdrawiam !!
 

Anthony

Active User
Joined
Jun 2, 2010
Messages
83
Reaction score
31
Odp: Tibia Flash - Ju? wkr?tce...

Jak pan UP... Mam wi?lk? nadzieje, ?e ?w klienta nie wprowadz?...
Dlaczego tibia jest wyj?tkowa? Poprzez styl i grafike... To 2D daje jej to co? dlaczego wi?kszo?? gra... inaczej nie r?zni?aby si? od Metina, Cabala czy innego tego typu gier.
Dlaczego nie chcia?bym aby to wprowadzili? Poniewa? od tego jest ju? krok od 3D co za tym idzie zniszczenia ca?ej tibii przez "CipSoft" w pogoni za mamon?!
Pozdrawiam ;)
Widzisz ty z perspektywy gracza kt?ry najprawdopodobniej nigdy nie kupi? pacca widzisz tylko to, ?e goni? za kas?. Ja jednak, jako posiadacz ju? tych przywilej?w mog? s?dzi? ca?kiem co? innego. Gdyby chcieli oni wi?cej pieni?dzy z utrzymywania wszystkich serwer?w powsta?yby powszechnie wam znane sms-shopy, takie jakie s? na otsach. Teraz wszyscy kt?rym cisn??y si? na usta, a raczej na klawiatur? s?owa "tibia to tylko przykrywka dla ?upania kasy", mo?e zada? sobie pytanie czy aby na pewno jest tak jak my?li.

Przej?cie w ?ask? nowego klienta wykonanego w flashu jest wed?ug mnie niczym innym jak wi?ksz? aktualizacj? istniej?cej ju? wersji Tibii. Wydaje mi si?, ?e cipsoft wie co straci?by poprzez wtr?cenie gry do 3d i wszystkiego co mo?e r?wna? si? z kl?sk? i upadkiem klimatu nazywanego pikselami. Ja w ka?dym b?d? razie nie mam nic przeciwko aktualizacji.
 
B

Black Jack

Guest
Odp: Tibia Flash - Ju? wkr?tce...

Nawet niez?y pomys? =)

Tylko zastanawiam si? co b?dzie z botami.
 

SZaKaLkiller

Active User
Joined
May 10, 2008
Messages
136
Reaction score
18
Odp: Tibia Flash - Ju? wkr?tce...

Skoro klient we flaszu to mo?e wprowadz? te? tibie na strone, na stronie flasz dzia?a =D
 

rahim901

New User
Joined
Jul 7, 2008
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Tibia Flash - Ju? wkr?tce...

Mi tam to sie podoba mogli by jeszcze server zrobic tylko zeby nie mozna bylo przenosic postaci tam
 

sejan

New User
Joined
Mar 15, 2010
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Tibia Flash - Ju? wkr?tce...

moim zdaniem jest bez sensu bo to zje... tibie np gra 1000 graczy a po tym b?dzie gra?o z 800 !!! zamiast tego to nowe miasto na facc albo jakie? na pacc by si? przyda?o
 
Last edited:

Projekt1991

New User
Joined
Nov 3, 2010
Messages
6
Reaction score
1
Odp: Tibia Flash - Ju? wkr?tce...

mam mieszane uczucia..
z tego co widze to strasznie to znowu u?atwi gr?, hotkeye na dowolny klawisz to +, ale ten wygl?d mi jako? nie pasuje ;/ najch?tniej bym sobie zostawi?starego klineta tylko doda? hotkeye na wszystkie klawisze
 
Status
Not open for further replies.
Top