What's new

RME zdj?cie minimapy do mapy otbm

Status
Not open for further replies.

Kakeriel

Active User
Joined
Jan 23, 2009
Messages
50
Reaction score
4
Witam. Mam pytanie bo chcia?bym zamieni? zdj?cie minimapy w png na otbm. A dok?adniej chodzi mi po prostu o kszta?t/brzegi mapy, ?e np. zielony to b?dzie trawa a niebieski to woda a szary to g?ry. Znalaz?em tylko takie co? na otfans ale nie bardzo rozumiem ten program, zapisuje w otx i potem odpalam to w rme ale jest pusto, kombinowa?em na r??ne sposoby z tym programem ale dalej nic czy kto? zna si? na tym programie albo czy zna jakie? inne sposoby ? Bo liczy? pixele i przenosi? to do rme kratka po kratce to jest m?czarnia.
Prosz? o szybk? odpowied? :)
Przepraszam je?li nie ten dzia?.
 

Kakeriel

Active User
Joined
Jan 23, 2009
Messages
50
Reaction score
4
Odp: RME zdj?cie minimapy do mapy otbm

Od?wie?am. Pomo?e kto? ? ;(
 

Kakeriel

Active User
Joined
Jan 23, 2009
Messages
50
Reaction score
4
Odp: RME zdj?cie minimapy do mapy otbm

o.0 nawet nie wiedzia?em o tej opcji ale tak czy siak nie o to mi chodzi, zauwa?y?em opcje import minimap tylko jest ona niedost?pna, czemu ? A powtarzam, ?e chodzi mi o to by screen minimapy przenie?? do rme czyli screen zamieni? na map? z powrotem (zielone=trawa, szare=g?ry, niebieskie=woda)
 

Xayan

Senior User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
2,608
Reaction score
390
Age
28
Odp: RME zdj?cie minimapy do mapy otbm

Spr?buj z .
 

Kakeriel

Active User
Joined
Jan 23, 2009
Messages
50
Reaction score
4
Odp: RME zdj?cie minimapy do mapy otbm

Nie dzia?a mam taki sam error co tam na ostatniej stronie na otfansie ludzie pokazuj?, pewnie przez to, ?e mam windows 7 x64. A dopiero co sobie formatowa?em partycje z windowsem xp bo mi si? nie przydawa?.
 

Kakeriel

Active User
Joined
Jan 23, 2009
Messages
50
Reaction score
4
Odp: RME zdj?cie minimapy do mapy otbm

Ok ju? sobie poradzi?em, znalaz?em program Kiro's MapGenerator
 
Status
Not open for further replies.
Top