What's new

OT Expert - ten tytu? teraz mo?e by? Tw?j!

Mr Kacper

Active User
Joined
Oct 24, 2010
Messages
82
Reaction score
8
Odp: OT Expert - ten tytu? teraz mo?e by? Tw?j!

Punkty reputacji mo?ecie wsadzi? sobie w dup?.
Jak by?o od pocz?tku, tak jest i teraz.ElDiamond(lub kto? inny z kadry) nie wy?o?y paru groszy na nagrody. Powinni?cie si? bardziej postara?, ?eby chcia?o si? bra? udzia? w tych konkursach - jakie? konta rapidshare etc...

@down Ale mnie to ruszy?o, li? dalej ;)
Nie wiem czy umiesz czyta?, ale to jest konkurs i co? musi zach?ca? do brania w nim udzia?u.
 
Last edited:

Eturl

We shall know no fear!
Joined
May 21, 2008
Messages
2,280
Reaction score
463
Age
32
Odp: OT Expert - ten tytu? teraz mo?e by? Tw?j!

Mo?e i dostane warna za obraz?, ale c??

@up
Co niekt?rzy nie s? takimi jebanymi materialistami jak ty i pomagaj? za darmo. Co tu zmienia konkurs?
Dlaczego skoro i tak pomagam to przy okazji si? nie wzi?? udzia?u?

Dla mnie ten konkurs to swego rodzaju urozmaicenie (ale nie ka?dy tak uwa?a)
Wi?c skoro jeste? takim frajerem, kt?ry nikomu nie pomo?e bo g?wno z tego ma to opu?? ten dzia? lub to forum, albo kup nagrody o kt?rych wspomnia?e?.

?egnam

----------------------------
Koniec wypowiedzi na tw?j temat
 

Virczekk

Active User
Joined
Apr 3, 2010
Messages
61
Reaction score
8
Age
29
Odp: OT Expert - ten tytu? teraz mo?e by? Tw?j!

No dobrze, zadam proste pytanie, w przypadku remisu punktowego obaj u?ytkownicy otrzymuj? nagrod? za 1 miejsce? Czy, np. wyst?puje przed?u?enie terminu?
nie odpowiedzieli?cie na te pytanie. .:)
Sam jestem ciekawe.. pomys? ciekawy wi?cej os?b zmobilisujecie do pomagania innym.. ; d

//Remis - i jeden, i drugi zostaliby r?wno uhonorowani, chocia? obecnie na tokowy si? nie zapowiada.~kazia
 
Last edited by a moderator:

Eturl

We shall know no fear!
Joined
May 21, 2008
Messages
2,280
Reaction score
463
Age
32
Odp: OT Expert - ten tytu? teraz mo?e by? Tw?j!

Mo?liwe ?e po prostu wygrana b?dzie zale?a?a od tego kto pr?dzej uzyska? te pkt lub najnormalniej w ?wiecie alfabetycznie lub rzut kostk?

Ja tam remisu nie przewiduje ;pp
 

Xanosta

Kum kumowi kumem.
Joined
Jun 23, 2010
Messages
362
Reaction score
46
Odp: OT Expert - ten tytu? teraz mo?e by? Tw?j!

Przypominam i? konkurs OT Expert nadal trwa. Przybli?ona data zako?czenia konkursu na razie nie zostanie podana.
 

gum

Active User
Joined
May 30, 2009
Messages
77
Reaction score
1
Age
32
Odp: OT Expert - ten tytu? teraz mo?e by? Tw?j!

kur** wiele razy pomog?em ludziom i mnie tam nie ma ja pierdo**
 

Eturl

We shall know no fear!
Joined
May 21, 2008
Messages
2,280
Reaction score
463
Age
32
Odp: OT Expert - ten tytu? teraz mo?e by? Tw?j!

bo osoba, kt?rej pomog?e? musi napisa?, ?e to w?a?nie ty jej pomog?e? rozwi?za? problem
Gdyby? m?g? to u?ywaj kulturalnego s?ownictwa ;p
 

Eturl

We shall know no fear!
Joined
May 21, 2008
Messages
2,280
Reaction score
463
Age
32
Odp: OT Expert - ten tytu? teraz mo?e by? Tw?j!

Nast?pi?a zmiana ilo?ci punkt?w reputacji, kt?re mo?na otrzyma? za zaj?cie jednego z trzech pierwszych miejsc w konkursie OT Expert.


Za pierwsze miejsce przewidujemy: 100 punkt?w reputacji i podpis pod nickiem - OT Expert do czasu wyboru jego nast?pcy

Za drugie miejsce: 50 punkt?w reputacji!

Za trzecie miejsce: 25 punkt?w reputacji!

 
Last edited:

Laughiiz

Advanced User
Joined
Nov 28, 2009
Messages
154
Reaction score
19
Age
27
Odp: OT Expert - ten tytu? teraz mo?e by? Tw?j!

Wstawiacie te ostrze?enia za byle co... Um?wili?my si? z typkiem, ?e da mi punkt reputacji za pomoc, napisa?em "Jak chcesz mo?esz da? reputa", dosta?em za to ostrze?enie. Rozejrzyjcie si?, a na pewno ujrzycie oko?o 50 os?b, kt?re pisz? co? takiego, albo maj? w opisie, a nie zostali ukarani... Je?li ma w opisie i dosta? ostrze?enie i nadal nie zmieni? opisu, to chyba powinien dostawa? ostrze?enia do skutku, tak?

Jak masz jakie? zastrze?enia to nie wylewaj nam tutaj swoich smutk?w --Nights
 
Last edited by a moderator:

Oskar

Forum friend
Joined
Jan 24, 2009
Messages
2,256
Reaction score
331
Odp: OT Expert - ten tytu? teraz mo?e by? Tw?j!

W sumie dobrze by by?o gdyby osoba, kt?ra pomog?a, w zale?no?ci od stopnia trudno?ci problemu, dostawa?a okre?lon? ilo?? punkt?w OT Expert. Je?li problem by? ?atwy i ogranicza? si? do podania linku powinien by? tylko jeden punkt, je?li co? trudniejszego, co zaj??o by troszku wi?cej czasu to dwa punkty. I tak dalej.
 
Top