What's new

-Tibia 8.57 [AZORIA.PL] - Wielki Powr?t - Co Wy na to ?

Status
Not open for further replies.

Sir Piotrek

New User
Joined
Nov 13, 2010
Messages
2
Reaction score
0
Odp: [AZORIA.PL] - Wielki Powr?t - Co Wy na to ?

Moim Zdaniem Start Zrobiles Do Ch**ja bo wszystkie fajne otsy nie startuja i teamy nie maja gdzie gra? i za?ozy? bym sie gdyby start by? dzi? lub jutro to mia?by? dobre ekipy i dobry zarobek , szczerze my?l?c my?lisz ze ludzie b?d? czeka? a? tydzie? na ots ?? uwiesz w tym czasie znajdzie si? co? i mozesz mie? problem potem z reszta jak widzisz kiedy ludzie chca start ; ))





_____________________________________
Pg Style ; )) DO ZOBACZENIA

Notka moderatorska:
Sko?czcie komentowa? kiedy serwer ma wystartowa?. Administrator powinien sam dobrze wiedzie?, kiedy jest odpowiedni termin.
 
Last edited by a moderator:

Lagimen

Advanced User
Joined
Jun 5, 2010
Messages
189
Reaction score
3
Odp: [AZORIA.PL] - Wielki Powr?t - Co Wy na to ?

dokladnie tymbardziej ze teraz nie masz zadnego oporu z konkurencja bo nie ma gdzie grac wsumie enforia to scierwo jakich malo , jakbys wystartowal dzisiaj , tj, sobota ok 15 - 16 to czlowieku masz gwarantowane 350+ graczy na starcie
ale to jest twoja decyzja bo ja z ekipa napewno nie wpadne na otsa za 6 dni .
 

Sir Piotrek

New User
Joined
Nov 13, 2010
Messages
2
Reaction score
0
Odp: [AZORIA.PL] - Wielki Powr?t - Co Wy na to ?

Notka moderatorska:
Sko?czcie komentowa? kiedy serwer ma wystartowa?. Administrator powinien sam dobrze wiedzie?, kiedy jest odpowiedni termin.
_________________________________________________________________
tak tylko to w?a?nie admin nas pyta? kiedy by?my chcieli start ...

Notka moderatorska:
Tak wiem, jednemu pasuje ?roda, innemu czwartek, kolejnemu pi?tek i nigdy si? nie da wszystkim dogodzi?.
 
Last edited by a moderator:

oldmember

User
Joined
Nov 11, 2010
Messages
11
Reaction score
0
Odp: [AZORIA.PL] - Wielki Powr?t - Co Wy na to ?

Lagimen to trudno nie wpadaj ?wiat si? nie zawali od tego.
 

zg123

Active User
Joined
Jun 17, 2009
Messages
89
Reaction score
2
Odp: [AZORIA.PL] - Wielki Powr?t - Co Wy na to ?

Start okre?li?em na Pi?tek z wielu powod?w , du?o ekip zdeklarowa?o si? ze gra teraz na innych ots (4FUN) a w pi?tek wbijaj? na "?yw? legende"
 

oldmember

User
Joined
Nov 11, 2010
Messages
11
Reaction score
0
Odp: [AZORIA.PL] - Wielki Powr?t - Co Wy na to ?

Postaraj si? nad nowymi expami, bo ludzi b?dzie du?o,a nie chce, ?eby na jednego dl'a przypada?o 5 typa.
 

zg123

Active User
Joined
Jun 17, 2009
Messages
89
Reaction score
2
Odp: [AZORIA.PL] - Wielki Powr?t - Co Wy na to ?

Witam , jest du?o nowych expowisk , najwi?cej dorobi?em dl'i i bog?w.
 

oldmember

User
Joined
Nov 11, 2010
Messages
11
Reaction score
0
Odp: [AZORIA.PL] - Wielki Powr?t - Co Wy na to ?

Hydr, demon?w i nightmar?w te? zr?b ?eby pallek i knight te? mia? gdzie expi?.
I mia?bym pro?b? ?eby wszystkie NPC itp. znajdowa?yby si? w depo thais.

Zobacz sobie na Vizoria.com Wszystko w "kupie". :)
 

zg123

Active User
Joined
Jun 17, 2009
Messages
89
Reaction score
2
Odp: [AZORIA.PL] - Wielki Powr?t - Co Wy na to ?

Witam , cz??? NPC jest w depo ale s? to npc od sprzeda?y lota i na?adowania soft?w , magic shop jest w mie?cie aby mo?na by?o si? zabija? a nie obkopywa? w depo .
 

zg123

Active User
Joined
Jun 17, 2009
Messages
89
Reaction score
2
Odp: [AZORIA.PL] - Wielki Powr?t - Co Wy na to ?

Do startu ju? 4 dni i 20 godzin :)
 

atw93

Active User
Joined
Apr 3, 2010
Messages
81
Reaction score
5
Odp: [AZORIA.PL] - Wielki Powr?t - Co Wy na to ?

No naprawd? super ;) Gra?em na poprzednich edycjach i nie narzekam. Mam nadziej?, ?e naprawd? dopracowa?e? server i nie b?dzie debug?w itp. na starcie.

- Proponowa?bym, ?eby przy tworzeniu postaci by?a mo?liwo?? wyboru miast np. Venore, Thais, Carlin itp.
- Guild Competition aby wystartowa? jak najszybciej ;) My?l?, ?e w sobot? wieczorem lub w niedziel? to b?dzie znakomita pora.

Gildia --Fatum Crew-- postara si? pokaza?, ?e mimo niekt?rych wpadek maj? skilla ;)
Wujek Zio?o
 

oldmember

User
Joined
Nov 11, 2010
Messages
11
Reaction score
0
Odp: [AZORIA.PL] - Wielki Powr?t - Co Wy na to ?

@up

Debugi na starcie s? poniewa? jest pe?no ludzi...

Na pewno du?o gildi wbije i w dodatku jeszcze fatumy to b?dzie oro na poziomie a nie to co enforia spam ue 400 lvl pzdr
 

zg123

Active User
Joined
Jun 17, 2009
Messages
89
Reaction score
2
Odp: [AZORIA.PL] - Wielki Powr?t - Co Wy na to ?

Witam , serwer dopracowywa?em przez d?u?szy czas . Debugi na starcie zawsze by?y i b?d? , poniewa? masa ludzi loguje sie w tej samej chwili w tym samym miejscu , wi?c nie ma co si? denerwowa? tylko odczeka? 3 minuty i po problemie . Ca?y czas b?d? w temple i jako cz?owiek z supportu b?d? przesuwa? tych graczy , kt?rzy si? loguj? . Mam teraz pro?b? do wszystkich by podczas startu ka?dy wychodzi? z temple .
 

oldmember

User
Joined
Nov 11, 2010
Messages
11
Reaction score
0
Odp: [AZORIA.PL] - Wielki Powr?t - Co Wy na to ?

Wszyscy b?d? szybko ?miga? na expa xD
 

zg123

Active User
Joined
Jun 17, 2009
Messages
89
Reaction score
2
Odp: [AZORIA.PL] - Wielki Powr?t - Co Wy na to ?

Te? jestem tego zdania , lepiej ?eby ka?dy si? du?o ludzi wyexpi?o , poniewa? w niedziele planuje zrobi? pierwsz? walk? turniejow?.
 

oldmember

User
Joined
Nov 11, 2010
Messages
11
Reaction score
0
Odp: [AZORIA.PL] - Wielki Powr?t - Co Wy na to ?

a To p??no ;p
ostatnio co pami?tam to pare godzin po starcie si? bili?my 80-120 lvl ami xD
 

Zakija W

New User
Joined
Nov 12, 2010
Messages
2
Reaction score
0
Odp: [AZORIA.PL] - Wielki Powr?t - Co Wy na to ?

Heh ;) mam nadzieje ze bd zajebiscie i teraz mam pewna prosbe (Arstoon here) moze w czwartek przed startem servera zrobimy zebranie leaderow guild tak o 17-18 Bede JA Sextazzy (leader Cichociemnych,Recaust) Montero (leader Backstabbers) Siawy (leader Divine Rush) Maxiorowaty (leader Beware Back) Stomilowiec (leader Rebelius) i moze Xelovsky lub Stix o ile razem graja (HMW) i wlasnie prosilbym o napisane pozostalych leaderow guild na gg 5483114 abym podal dane VT ! (NAKRECE TEZ GODA AZORI XDD)
 

solony

New User
Joined
Aug 23, 2010
Messages
4
Reaction score
1
Odp: [AZORIA.PL] - Wielki Powr?t - Co Wy na to ?

Arstoon mysle ze za wysokie progi dla Ciebie (zinterpretuj to sobie jak chcesz). Co do Guild Competition mysle ze niedziela od jakiejs 17 to wr?cz idealna pora lub wieczorem w sobote.
Mam nadzieje ze serwer troche dluzej postoi i ze bedzie dobre oro jak zawsze na azoria.pl.

Krol Analu loyal meber of HMW.


Tak btw ( ) Reklama Azori przygotowana przez moja osobe ;))
 

zg123

Active User
Joined
Jun 17, 2009
Messages
89
Reaction score
2
Odp: [AZORIA.PL] - Wielki Powr?t - Co Wy na to ?

Witam , dzi?kuje za film "solony" napisz do mnie na priv , musimy pogada? . Prosz? wszystkich o reklamowanie serwera.
 

Smigloplock

New User
Joined
Nov 13, 2010
Messages
2
Reaction score
0
Odp: [AZORIA.PL] - Wielki Powr?t - Co Wy na to ?

Venom Aka Paralize here (HMW)
Zebrania. Lizanie dupy Godowi, ?eby da? punkty, bo Pink "Gaysy" wbijaj? na serva z trade teamem. Mo?e nie mamy takiej masy jak Wy ale i tak Wasz niszczymy. Zniszczyli?my Was w 10 akcjach, a Wy nas w 1, bo by?o nas z 7 i wyskoczy?a masa 30 typa;) Twoje ?a?osne komanderowanie te? powala. Obczajcie od 2:50 Kto tu jest trade powiedz mi;)
 
Status
Not open for further replies.
Top