What's new

[8.5]Unforgoten-Druga Praca "Domek"

Status
Not open for further replies.

Unforgoten

User
Joined
Feb 7, 2010
Messages
46
Reaction score
3
Moja druga praca wyci?gni?ta z porad z pierwszej pracy i nauki mappowania na forum.

Nowa praca jest g??wnie z palet "Raw" zadba?em te? o bordery sami ocenicie moj? prace mam nadziej? ?? jest ona lepsza.

Prosz? o szczere komentarze i ocene pierwszej pracy do drugiej niewiem czy jest lepiej.

Niewiem czy jako amator,nowicjusz robie jakie kolwiek post?py tak?e prosze o komentarze od specjalist?w.

Zdj?cie nr 1.


Zdj?cie nr 2. "Mieszany dach " wed?ug poradnika pr?bowa?em



Zdj?cie 3.

Pomieszczenia i detale -niewiem czy jest ok.



Pozdrawiam!
 

SwordFish

Sekretarz
Joined
May 12, 2009
Messages
671
Reaction score
53
Odp: [8.5]Unforgoten-Druga Praca "Domek"

Jako, ?e jest to Twoja druga praca, to musz? Ci? pochwali?, ?adnie sobie poradzi?e? z poradnikami i jako tako ca?o?? si? trzyma kupy. Cho? musz? Ci doradzi?, ?eby? umieszcza? krzaczki bli?ej drzew (zaraz obok). Nie musisz k?a?? tych syf?w-ro?linek, bo one s? brzydkie. Fajny domek w ?rodku, popraw tylko ten brzeg na lewo i b?dzie okej, jak na pocz?tek.
 

Unforgoten

User
Joined
Feb 7, 2010
Messages
46
Reaction score
3
Odp: [8.5]Unforgoten-Druga Praca "Domek"

Dzi?ki za komentarz i porady napewno z nich skorzystam przy nast?pnej pracy.

Komentujcie i oceniajcie :)
 

Agent Pepe

Active User
Joined
Oct 10, 2010
Messages
140
Reaction score
7
Odp: [8.5]Unforgoten-Druga Praca "Domek"

Jak na 2 prace dobrze ale nie obejdzie sie bez krytyki.
-Plaza sux popracuj troche nad tym. Dodaj jakis carpetbrush , palme , kamyczek.
-Kolo studni mogles dodac wiecej szczegolow. Wiaderko, a pod nim maly splash wody.
Do okola jakis inny ground.
-Natura. Hm staraj sie mieszac rozne tereny. Dorabiaj cos w stylu kepkow trawy z borderow. Nie wiem jak to nazwac.
-Detalizacja domku swietna. Brakuje mi tylko na srodku jakiegos stolu i bedzie bdb.

Jak na druga prace daje Ci 8/10 :)
 

HoRdeS

User
Joined
Jan 27, 2010
Messages
31
Reaction score
3
Odp: [8.5]Unforgoten-Druga Praca "Domek"

Jest to twoja druga praca, tak? Moja druga praca by?a kwadratem z paroma drzewami i czym? podobnym do domku... :lol:
Popracuj nad natur? i troszk? wygl?dem brzeg?w. Ja jak robi? map? to zawsze mam w g?owie realistyczny obraz tego co przelewam na ekran, spr?buj zrobi? map? patrz?c na jaki? widoczek, zdj?cie. Zr?b to par? razy a potem to Ci wejdzie w na??g i wyobra?nia sama b?dzie tworzy? obraz. Robi?c domek wyobra? sobie, ?e si? w nim znajdujesz, rozgl?daj si? wy?ap jak najwi?cej element?w, dodaj co? od siebie (tylko nie za du?o) i odwzoruj to w map edytorze...

Na zach?t? dam Ci +8/10

Masz talent, nie przestawaj, rozwijaj ci? !!

Pozdro, mam nadziej?, ?e pomog?em jako?... :D
 

Unforgoten

User
Joined
Feb 7, 2010
Messages
46
Reaction score
3
Odp: [8.5]Unforgoten-Druga Praca "Domek"

Dzi?ki za takie komentarze jestem mile zaskoczony.Postanowi?em nie przerywa? i tworzy? nadal mapki,nast?pne prace napewno dodam.
 

oskaradamos

Advanced User
Joined
Nov 24, 2009
Messages
190
Reaction score
3
Odp: [8.5]Unforgoten-Druga Praca "Domek"

No fajne, szczeg??y ?rednie. Je?li ju? si? do czego? doczepi? to to, ?e w takim biednym domu nie by?o by z?otego ???ka ;p A tak jest git.
 

Foesh

User
Joined
Oct 10, 2010
Messages
31
Reaction score
3
Odp: [8.5]Unforgoten-Druga Praca "Domek"

No ?adnie, jak dla mnie wszystko dobrze. Tylko staraj sie nie robi? kwadratowych domk?w, brzeg?w itd.

6/10
 

YourMaker

Active User
Joined
Jul 10, 2010
Messages
139
Reaction score
15
Odp: [8.5]Unforgoten-Druga Praca "Domek"

Hmm... jak na drug? prac? jest dobrze, aczkolwiek zawsze mo?e by? lepiej. Popracuj nad natur?, bo troch? s?abo Ci wychodzi mam na my?li rozmieszczanie jej na powierzchni trawiastej np: krzaczki powinny by? bli?ej drzew. Proponowa?bym skorzysta? poradnik?w, mi one bardzo pomog?y.

Pozdrawiam,
YourMaker
 

asol10

Advanced User
Joined
Jul 19, 2008
Messages
322
Reaction score
13
Odp: [8.5]Unforgoten-Druga Praca "Domek"

Jak na drug? prace to spoko ale na przysz?o?? powinno si? pojawia? wi?cej krzaczk?w i drzew, kt?re urozmaic? krajobraz :) Ale ?le nie jest:D
Pozdrawiam
 

GregRin

Active User
Joined
Apr 3, 2010
Messages
116
Reaction score
4
Odp: [8.5]Unforgoten-Druga Praca "Domek"

Mi si? bardzo podoba, ale faktycznie lepiej by wygl?da?o gdyby krzaczki by?y bli?ej drzew.
 
Status
Not open for further replies.
Top