What's new

Heaven of Wars, prawdziwa wojna dopiero si? zaczyna!

Status
Not open for further replies.

jeztPolak

Active User
Joined
Oct 11, 2010
Messages
132
Reaction score
18
titleiq.png
Witaj [you]!
Chcia?bym otworzy? pierwszy, i mam nadzieje, ?e jedyny oficjalny nab?r na ekip? Heaven of Wars (ang. bogowie wojny). Chcia?bym, aby ten nab?r by? jak najsprawniejszy, czyli bez ?adnych niewa?nych informacji, wy??cznie konkrety - reszt? rzeczy ustali si? elektronicznie (e-mail lub gadu-gadu). W tym temacie przybli?? wam najwa?niejsze punkty informacji, moje umiej?tno?ci, wymagania od ch?tnych (je?li oczywi?cie tacy b?d?) oraz przybli?ony stan projektu.​
  • Informacje
    Heaven of Wars to jeden z unikalnych serwer?w o protokole 7.6. Jego g??wnymi atrybutami jest przebudowany silnik, oraz wi?kszo?? informacji w nim - przy tym b?d? usprawnione stare skrypty, i napisane nowe. Ca?y serwer jest odwr?cony w kierunku PvP - tocz?ca si? wojna mi?dzy lud?mi i orkami teraz b?dzie bardziej realna. Mo?esz by? po jeden z tych stron, albo po obu naraz! Opr?cz takich modernizacji, serwer b?dzie posiada? nowe profesje - po stronie ludzi b?dzie to:​
    • Knight (ang. rycerz), g??wnie walka wr?cz, broni? jednor?czn?, ekwipunek to ka?dy rodzaj zbroi (ci??ki, lekki) oraz tarcz (ci??ka, lekka). Zamiast many posiada rage (za ka?dy cios rage ro?nie, za jego punkty wolno u?ywa? umiej?tno?ci).
    • Archer (ang. ?ucznik), walka broni? dystansow?, m.in ?uk, kamienie, uzbrojenie lekkie, bez tarczy. Zamiast many posiada strength (dzia?a w odwrotnym kierunku ni? rage).
    • Sorcerer (ang. mag), walka dystansowa, lub za pomoc? magii (czar?w).
    Po drugiej stronie, czyli po stronie ork?w b?d? takie klasy jak: Barbarian (walka broni? dwur?czn?), Hunter (atak dystansowy, przyzywanie potwor?w) i Druid (atak dystansowany, przemiany w potwory). Wybaczcie, ?e nie opisa?em tych profesji lepiej, ale nie masz zrobionych.​
  • Moje umiej?tno?ci
    Tutaj chcia?bym to opisa? bardzo kr?tko, aby zbytnio nie zajmowa? czasu. Znam si? bardzo dobrze na mappingu, cho? nie b?d? zbytnio udziela? si? w t? prac?, wy??cznie poprawki i miejsca g??wne (miasta, wa?ne expowiska). Znam tak?e, PHP, HTML i CSS, wi?c zajm? si? tworzeniem strony pod wzgl?dem skryptowym. Ale, tak?e si? zajmowa? pisaniem skrypt?w - C++ i LUA.​
  • Wymagania
    • Mapper - wolne stanowiska 2
      • tworzenie profesjonalnych, zadbanych i ?adnych map
      • du?o wyobra?nia, bez potrzeby naprowadzania
    • Grafik - wolne stanowiska 1
      • korzystanie z Adobe Photoshop albo Gimp
      • tworzenie layout?w, napis?w, banner?w, itp.
      • du?o wyobra?nia, tak jak u mappera
  • Stan projektu - nie chc? tutaj ju? pisa? kolejnego rozbudowanego punktu, stan projektu mo?na uzna? za ?wie?y, m. in. par? skrypt?w LUA i C++, kawa?ki map, par? grafik do layouta.
Dzi?kuje za przeczytanie i pozdrawiam serdecznie :)
 

jeztPolak

Active User
Joined
Oct 11, 2010
Messages
132
Reaction score
18
Odp: Heaven of Wars, prawdziwa wojna dopiero si? zaczyna!

titleiq.png
 
Joined
Nov 19, 2010
Messages
25
Reaction score
1
Odp: Heaven of Wars, prawdziwa wojna dopiero si? zaczyna!

Mog? i?? na Mappera , ale wielkie dzi?ki , ?e OTS pod tibie 7.6 :]
Ale kilka pyta? si? nasuwa:
-Co za to b?dziemy mieli ?
-Jaki map edytor ?
-Jaki nam dajesz czas ?
- A map? b?dziemy musieli od 0 robi??

Kiedy? robi?em mapk? dla kolegi , ale mia?em strasznie ma?o czasu , a du?o expowisk do zrobienia . Jako? to wysz?o i qesta zrobi?em , ale serwer sta? si? FuN serwerem i ca?a praca na marne :(
 
Last edited:

jeztPolak

Active User
Joined
Oct 11, 2010
Messages
132
Reaction score
18
Odp: Heaven of Wars, prawdziwa wojna dopiero si? zaczyna!

-Co za to b?dziemy mieli ?
-Jaki map edytor ?
-Jaki nam dajesz czas ?
- A map? b?dziemy musieli od 0 robi??
Odpowiem na te pytania, ?eby o?wietli? wszystkim zainteresowanym drog? :)
  • Najpierw powiem, ?e wynagrodzeniem mog? by? albo punkty (te w SMS Shop), albo wynagrodzenie pieni??ne - albo to i to - bo wszystko jest wyliczane stosunkowo!
  • Edytor map mo?e by? dowolny, najwa?niejsze, ?eby mapa by?a w prawid?owym formacie zapisana.
  • Czas ograniczony, ?eby projekt zbytnio nie zwleka?, ale t? s? najcz??ciej realne ramy czasowe.
  • Nie robicie ca?ej mapy tylko fragmenty!
 

lawax

User
Joined
Nov 19, 2010
Messages
12
Reaction score
0
Odp: Heaven of Wars, prawdziwa wojna dopiero si? zaczyna!

Ja mog? by? mapper, grafik. Mapy ?adnie wyka?czam, mam talent pisarski. Nie poddaje si?. ;] prosz? o kontakt e mail lawa1911@o2.pl
 

Dazzyl

New User
Joined
Oct 10, 2010
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Heaven of Wars, prawdziwa wojna dopiero si? zaczyna!

Ten system Rage oraz kilka innych rzeczy przypomina mi World of Warcraft. Tam?e w?a?nie wojownik korzysta z tego systemu, druidzi zmieniaj? formy, hunter posiada peta.
Wysoko celujecie dlatego w?tpi? w wasz sukces gdy? za du?o na siebie bierzecie. Tibia zawsze b?dzie tylko tibi? i cho?by?cie si? nie wiem jak starali nie zrobicie z tego nic innego. Lepiej zrobi? zwyk?y ots, mo?e troch? bardziej rozbudowany. OTSy to swoista odskocznia od przebajerowanej na chwil? obecn? real tibi?.
Mimo wszystko ?ycz? powodzenia.
Pozdrawiam.
 

jeztPolak

Active User
Joined
Oct 11, 2010
Messages
132
Reaction score
18
Odp: Heaven of Wars, prawdziwa wojna dopiero si? zaczyna!

Ten system Rage oraz kilka innych rzeczy przypomina mi World of Warcraft. Tam?e w?a?nie wojownik korzysta z tego systemu, druidzi zmieniaj? formy, hunter posiada peta.
Wysoko celujecie dlatego w?tpi? w wasz sukces gdy? za du?o na siebie bierzecie. Tibia zawsze b?dzie tylko tibi? i cho?by?cie si? nie wiem jak starali nie zrobicie z tego nic innego. Lepiej zrobi? zwyk?y ots, mo?e troch? bardziej rozbudowany. OTSy to swoista odskocznia od przebajerowanej na chwil? obecn? real tibi?.
Mimo wszystko ?ycz? powodzenia.
Pozdrawiam.
To nie jest idealna miejsce na dyskusj? o takich rzeczach, ale mog? ci powiedzie? ?e ten system jest ju? zrobiony i dzia?a w 100%. Je?li chodzi o cz??? programistyczn? mamy bardzo dobr? obsad? - kt?ra naprawd? wiele umie.​
 

Dazzyl

New User
Joined
Oct 10, 2010
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Heaven of Wars, prawdziwa wojna dopiero si? zaczyna!

Znacznie pro?ciej by?oby to zrobi? jako energy. Taki wojak nie mia?by mo?liwo?ci ?ykania mana potek, many, rage czy tam energy mia?by bazowo 100 na sta?e, i regen tego energy /rage jakie? 20/s w przypadku systemu energy rogala z wowa, lub 3/s w przypadku rage. Oczywi?cie skille kosztowa?yby adekwatne ilo?ci. Wy zyskaliby?cie na tym czas, nie musieliby?cie niczego konwertowa?, tylko w plikach .xml poedytowa? kilka rzeczy aby mana imitowa?a rage/energy. I je?eli masz wi?cej informacji na temat przysz?ego serwa to daj mi zna?. Szczeg?lnie je?li ma si? to opiera? na world of warcraft w kt?rego gra?em niemal 5 lat i wszystkie systemy z tej?e gry nie s? mi obce.
My?l?, ?e b?d? m?g? pom?c.
 

jeztPolak

Active User
Joined
Oct 11, 2010
Messages
132
Reaction score
18
Odp: Heaven of Wars, prawdziwa wojna dopiero si? zaczyna!

titleiq.png
 
Status
Not open for further replies.
Top