What's new

Czy ta sie jakos tak zrobic z Clientem??

Status
Not open for further replies.

laseczka1991

Advanced User
Joined
Jul 11, 2009
Messages
260
Reaction score
5
Age
32
A wiec tak... Czy da sie przerobic Clienta tzn. Skopiowa? clienta i w Hexedytorze zmienic tylko ip i nic wiecej. Kurde nie wiem jak to wytlumaczyc...
Nie chce przerabiac nazw skilli w swoim cliencie poniewaz nie umiem... a nie znam osoby ktora mogla by to dla mnie zrobic... I wpadlem na pomysl zeby skopiowac innego clienta i w Hexedytorze zmienic tylko IP. Bo chcialbym miec inne nazwy skilli. np takie jak ma wodbo,dbko i te inne OTS. Pozniej po zmianie ip. w source pozmieniac nazwy tak samo skilli zeby pasowaly do Clienta. A na koncu do clienta wrzucic swoje pliki tibia.spr i tibia.dat. Czy by takie cos wypalilo???
Jezeli wiecie kto by mi zrobi? clienta tzn. pozmienial nazwy skilli to prosilbym o kontakt z t? osoba.
 

Hulala

Senior User
Joined
May 2, 2008
Messages
539
Reaction score
37
Age
32
Odp: Czy ta sie jakos tak zrobic z Clientem??

Skille itp. zmieniasz w source silnika. Hexeditor w niczym Ci tu nie pomo?e.
 

laseczka1991

Advanced User
Joined
Jul 11, 2009
Messages
260
Reaction score
5
Age
32
Odp: Czy ta sie jakos tak zrobic z Clientem??

@dominikms1 wiem patrzylem duzo razy na ten poradnik ale dalej mam problem z tymi nazwami... :( czy mozesz mi powiedziec co mam wstawic jezeli po zmienieniu np. Fist Fighting na Fighting to jak mam skasowac to samo Fist? 00,00,00,00 tak? i np. jak z dluzszego wyrazu zrobie krotszy to co z pozostalymi literami zrobic? tez na 00?? I tez co mam zrobic gdy chce z krotkiego wyrazu zrobic dluzszy??
 

dominikms1

Senior User
Joined
Feb 6, 2010
Messages
696
Reaction score
66
Odp: Czy ta sie jakos tak zrobic z Clientem??

Tak, je?eli chcesz zrobi? kr?tszy wyraz, hexy zamieniasz na 00
Je?eli chcesz zrobi d?u?szy wyraz, to niestety si? nie da (da si?, lecz rzadko)

ps. te zera wpisuj w prawej ramce, nie lewej :p
 
Status
Not open for further replies.
Top