What's new

Problem. Prosz? o pomoc

Status
Not open for further replies.

Szolcu

New User
Joined
Jul 17, 2010
Messages
3
Reaction score
0
Postanowi?em postawic ots pod Tibie 7.6 , ?eby pogra? 4fun z kumplami bo lubimy stary klimat tibi.
Mam no-ip, koledzy ??cz? si? z lista charakter?w ale nie mog? wbi? do ?wiata gry. Ja potrafie.
Mam liveboxe`a ,porty 7171 odblokowane sprawdzone Portcheckerem
Wiecie mo?e o co chodzi?
 

Eturl

We shall know no fear!
Joined
May 21, 2008
Messages
2,280
Reaction score
463
Age
32
Odp: Problem. Prosz? o pomoc

Dodaj do wyj?tk?w w zaporze systemu windows porty 7171 i 7172.
Je?li jeste? leniem to wy??cz zapor? ca?kiem
 

Szolcu

New User
Joined
Jul 17, 2010
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Problem. Prosz? o pomoc

Niestety dalej nie wchodzi, da?em porty do wyj?tk?w
 

salvadors

New User
Joined
Apr 12, 2009
Messages
7
Reaction score
0
Odp: Problem. Prosz? o pomoc

Wejdz na wpisz: (what is my ip) wybierz 1 lepsza wyszukana strone otworz ja i tam bedzie numer twoj ip: ten numerke np: 82.435.567 skopiuj. tam gdzie masz silnik masz config.lua otworz go notepadem i znajdziesz tam adres ip: i wpisujesz tam ten numer i odpalasz silnik.
wyglada to tak:

-- the ip the server should redirect too (auto - set as first local ip)
ip = "82.435.567" <------ Tu musisz koniecznie podac swoje IP

Jezeli nie wiesz to masz Link do poradnika.
 

Szolcu

New User
Joined
Jul 17, 2010
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Problem. Prosz? o pomoc

Kolego, ja mam ju? no-ip zrobione. Kumple ??cz? si? z list? char?w ale nie mog? wbi? do swiata gry
 

Knes

Advanced User
Joined
Mar 5, 2010
Messages
216
Reaction score
15
Odp: Problem. Prosz? o pomoc

jemu chodzi o to ?eby? w config poda? ip numeryczne a nie domen? no-ip
 

Master Xenoks

Active User
Joined
Sep 28, 2010
Messages
51
Reaction score
0
Odp: Problem. Prosz? o pomoc

Kolo ty masz problemy zr?b co ci go?? powiedzia? czyli wpisz swoje ip a nie domen?, j? wpisujesz tu:

-- the url for more server info
url = "Tu wpisz domene"

No chyba ?e to co mia?e? wpisane to nie by?a strona z ACC

@Edit

Co? mi przysz?o do g?owy. Nie zrozumiale to troch? napisa?e?. Ale chyba chodzi ci o to ?e wchodz? na char i nie mog? si? zalogowa?. Mo?e chodzi? o to ?e w folderze Players w ich kontach jest ustawione Spawn i temple tam gdzie nic nie ma i wtedy nie mog? si? zalogowa?.

Aby to naprawi? to wejd? w Players w ka?d? konto i w Spwnie wpisz dobre Temple i Spawn:
<spawn x="WSP??RZ?DNE" y="WSP??RZ?DNE" z="WSP??RZ?DNE"/><temple x="WSP??RZ?DNE" y="WSP??RZ?DNE" z="WSP??RZ?DNE"

Tam gdzie jest napisane "WSP??RZ?DNE" masz wpisa? wsp??rz?dne Temple na twojej mapie.

Je?eli p?jdzie to znaczy ?e w tym by? problem. Napisz czy si? uda?o :D

@Edit 2

Je?eli oni za?o?yli te konta na ACC i po zmianie Spawnu i Templi si? to naprawi?o, znaczy to ?e ACC tworzy postacie w z?ym miejscu musisz to zmieni? w pliku tyle ?e nie wiem w jakim bo nie wiem czy masz ACC Managera czy ACC Makera. Je?eli Managera to musisz wej?? w NPC>Scripts>Manager.lua za pomoc? notatnika i wpisa? gdzie maj? teraz by? temple i spawn.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top