What's new

PoSzuKiwaNy Mapper [RL MAP]

Status
Not open for further replies.

XxDaWiDxX

New User
Joined
Nov 17, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Witam u?ytkownik?w forum tibia.net.pl ju? niebawem wystartuje nowa RL MAP pod nazwa SliiverOT. Dlatego ?e w projekcie brakuje Mappera kt?ry by ogarnia? RL MAP rozpoczo?em poszukiwania.

Hmm czym bym m?g? Ci? zach?ci? ?eby? pracowa? u nas a mo?e tym ?e posiadamy ogromny dedyk kt?ry uniesie 1000 graczy!! Dedyk stoi w angielskiej firmie. Ma?o? gwarantujemy ci posad? na serwerze jak i naszym forum. Jak by tego by?o ma?o je?li serwer rozwinie si? pomy?lnie b?dziesz dostawa? % z sms shopu co miesi?c.

* Co wymagamy:

* Obeznanie w danej dziedzinie
* Poczucie humoru
* Umiej?tno?? pracy w zespole
* Dok?adna, bezproblemowa i dosy? szybka praca

* Wz?r Podania:

* Imi?/Nick:
* Wiek:
* Numer GG:
* Przyk?adowe Prace:
* W Jakim Projekcie Mia?e?/a? udzia?:
* Dlaczego Ty:

Je?li by? mia? jakiekolwiek pytania odno?nie projektu prosz? zadawa? na priv. Dodam jeszcze ze dana osoba kt?ra nie poka?e swoich prac tutaj tylko napisze ?e poda mi na gg/priv nie b?dzie brana pod uwag?. To chyba na tyle Pozdrawiam.​
 

spr00

New User
Joined
Nov 20, 2010
Messages
7
Reaction score
0
Odp: PoSzuKiwaNy Mapper [RL MAP]

* Imi?/Nick: Emil/spr00
* Wiek: 16
* Numer GG: 20579542
* Przyk?adowe Prace: > REMERE'S MAP EDITOR (zak?adka na ?rodku ekranu, prace uko?czone w ci?gu 45 minut, a teraz nie mam remere i nie robie aktualnie)
* W Jakim Projekcie Mia?e?/a? udzia?: Jak dot?d nie bra?em udzia?u w ?adnym projekcie, ale my?l?, ?e mam ciekawe pomys?y i inni (ci kt?rych pyta?em :)) te? tak uwa?aj?
* Dlaczego Ty: A dlaczego by bra? ponownie jakiego? PRO?? mo?e taki JA b?dzie lepszy :)) nie wymagam % z sms shop (praca za darmo? w polsce? dziwne?) ale jednak fajnie by by?o dosta? jakiego? GoD-a albo cho?by tutka :))
 
Status
Not open for further replies.
Top