What's new

Pogromca budyniu vs Evon

Status
Not open for further replies.

evon

Advanced User
Joined
Jul 9, 2009
Messages
444
Reaction score
23
Witam, g?osujemy do 10 post?w oto prace
Praca 1 : (3 g?osy)
chatkarybacka.png

orgina? :
Praca 2: (7 g?os?w)

orgina? :
Radz? powi?ksza? obrazy, w celu uzyskania lepszej jako?ci obrazu
 

Nivek

Advanced User
Joined
Nov 3, 2009
Messages
437
Reaction score
44
Odp: Pogromca budyniu vs Evon

pierwszy ;)

jest jaki? b??d z prac? pierwsz? , wi?c poprawcie to , niewa?ne jaka by by?a , ja g?osuj? na prac? nr 2 ;) , du?o szczeg???w , tak sobie w?a?nie t? chatk? wyobra?am , "pofalowany " brzeg nie jakie? kwadraty , wida? ?e w?o?y? w to troch? czasu i pracy

G?os na prac? nr 2

Pozdrawiam - Nivek
 

YourMaker

Active User
Joined
Jul 10, 2010
Messages
139
Reaction score
15
Odp: Pogromca budyniu vs Evon

G?os oddaj? na prac? nr. [/b]2. Autor tej pracy u?y? ciekawych urozmaice? co doda?o jej uroku, kt?ry mnie urzek?. Poza tym "chatka rybaka" kojarzy mi si? ze skormno?ci?, mam na my?li to, ?e dom w pracy nr. 1 nie pasuje do klimatu, bo niby sk?d rybak m?g?by wzia?? tyle z?ota tak tak? cha?up?? Je?li chodzi o jedynk? to nie podoba mi si? w jaki spos?b autor rozmi?ci? nature, zbyt du?o drzew obok siebie, za ma?o krzaczk?w. No to tyle z mojej strony.

Pozdrawiam,
Your~
 
Last edited:

baambaam

Active User
Joined
Apr 10, 2008
Messages
106
Reaction score
9
Odp: Pogromca budyniu vs Evon

nr. 1
mimo, ?e dziwnie wygl?da ?udka w takim ciasnym stawie... tam nawet dwie s? ;p
 

Mayit

Advanced User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
295
Reaction score
32
Age
29
Odp: Pogromca budyniu vs Evon

G?osuj? na prac? nr 2.Dlaczego? Prostota tej natury jest wprost wyjebana..
Czemu nie 1..?
Natura mi si? nie podoba..
Drzewka s? chaotycznie poustawiane..
Droga te? nie wygl?da ?adnie nie m?wi?c ju? o spamie tych kamieni przy wodospadzie co kompletnie psuja prace..
Ragards,may'it
 

Rey Mysterio

Advanced User
Joined
Apr 15, 2008
Messages
382
Reaction score
27
Age
26
Odp: Pogromca budyniu vs Evon

Ja g?osuj? na prac? nr.1
Dlaczego?
Bo jest tam wi?cej element?w i wed?ug mnie to wszystko tak ?adniej wygl?da i wymaga wi?cej pracy.
 

Dark Magican

Senior User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
677
Reaction score
42
Odp: Pogromca budyniu vs Evon

G?os na prac? - 2

Jest o wiele ?adniejsza, nie brak w niej detal?w, bordery ?adnie rozmieszczone, co tu du?o pisa? mia?d?y prac? 1.

2
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Pogromca budyniu vs Evon

?adna praca nie powala i nie rozk?ada mnie na ?opatki, przy ?adnej nie m?wi? "matko boska", "Ojcze ?wi?ty", a nawet "o kurwa!". Mimo to g?osuj? na prac? numer dwa bo ma lepsz? borderyzacje i pomys?. Tematem pewnie by?a chatka rybaka, wi?c odrzucam to, ?e autor pracy numer jeden zrobi? g?ry, bo moim zdaniem jest to zawy?anie poziomu pracy, cho? w tym wypadku to zani?a. :D

G?os na dw?jk?.
 

Xentaziz

Advanced User
Joined
Nov 20, 2010
Messages
162
Reaction score
19
Odp: Pogromca budyniu vs Evon

Moim zdaniem na wygran? zas?uguje praca numer 1.
Te dodatkowe g?ry przypad?y mi do gustu, lecz nie podoba mi si? dodatkowe pi?tro. Jednak przy g?osie zostaj?.
 

Pedo Bear

New User
Joined
Nov 14, 2010
Messages
8
Reaction score
8
Odp: Pogromca budyniu vs Evon

Jedynka - uroczy domek cho? zaro?la na dachu go psuj? + fajnie zrobione jeziorko, nad natur? natomiast trzeba popracowa?.

Dw?jka - pro?ciutki, dobrze wykonany domek. Mi?a dla oka natura i ?adnie wyborderowany brzeg. Brakuje tylko ??deczki.
+ za Maliny na krzaczkach.

Por?wnuj?c obie prace, Wybieram Dw?jk?.
 

Flaay

Advanced User
Joined
Nov 23, 2009
Messages
231
Reaction score
43
Age
32
Odp: Pogromca budyniu vs Evon

G?os oddaje na prac? numer 2, poniewa? jest skromna, brzeg ?adnie zrobiony, du?o szczeg???w. I skromnie.

Dlaczego nie odda?em g?osu na numer 1?
Natura zbyt blisko siebie, dom za du?y (mia?a by? chatka rybaka, nie milionera), za ma?o szczeg???w dotycz?cych tematu, g?ry w og?le nie pasuj?.

Nie znam si? za bardzo na rybach, ale w?tpi? ?e jest ich strasznie du?o w jeziorku kt?re czerpi? wod? z wodospadu i jest mniejsze od domu rybaka.
 

evon

Advanced User
Joined
Jul 9, 2009
Messages
444
Reaction score
23
Odp: Pogromca budyniu vs Evon

Nadszed? koniec g?osowania! .A wi?c wygra?a praca druga 7 do 3. Autor pracy drugiej to (ja) Prosz? o zamkni?cie tematu
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top