What's new

Kt?ra profa lepsza?

Status
Not open for further replies.

Wesoly Romek

Advanced User
Joined
Jul 6, 2010
Messages
185
Reaction score
18
Witam. Gram na Cele?cie. Mam 2 postacie pall i druid, 30 lvl druid i 29 lvl pall.
Zamierzam kupowa? pacc dopiero po wbiciu 50+/- lvla.
Skile/mlvl nie s? wa?ne.
Kt?r? profesj? lepiej gra??
Mam 500k wi?c eq si? nie liczy.
Tylko ta ?wiadomo?? kt?ra profa lepsza i dlaczego?
Za wszystkie odpowiedzi, z z uzasadnieniem b?dzie reput.

Z g?ry dzi?ki.
 

Vrekh

?ycie to nie bajka
Joined
Aug 16, 2010
Messages
376
Reaction score
95
Odp: Kt?ra profa lepsza?

To zale?y kim wolisz gra?. Jednej osobie lepiej si? b?dzie gra?o druidem, a innej palkiem. Mi np. lepiej by si? gra?o druidem, fajniej i szybciej si? expi, gra jest ciekawa. Jak masz du?o kasy, to mo?esz zrobi? niez?e PG. Wi?c polec? Ci druida.
 

florczak

Advanced User
Joined
Nov 25, 2009
Messages
271
Reaction score
18
Odp: Kt?ra profa lepsza?

Powiem ci tak oby dwie s? dobre to dobrego hunta jest dobry pallek ale druid z dobrym blokerem mo?e du?o ?dzia?a? na ma?ym lvlu np na worker golemach no i drut ma sd na 42 lvlu a pallek assasinki dopiero na 80poziome Polecam ci druida
 

Dogez

User
Joined
Oct 24, 2010
Messages
45
Reaction score
6
Odp: Kt?ra profa lepsza?

A ja pojd? na wspak i poradz? ci palla w?a?nie tak ^^
A czemu zapytasz wi?c Ci odpowiem znalaz?em do tej drogi w?asny korytarz:
-Pallem, przy dobrych skillach na 30 lvl idziesz na dragi siedzisz do 50 ( wbijasz dosyc szybko,lekkie waste mo?e byc)
-Du?y zarobek bo wali na dystans wi?c rzadko u?ywa potek.
-Od 80 ma Assasin Stary to jest masakra, wali si? tego podobnie do sd a i po jednym uderzeniu si? nie ko?czy.

Teraz przedstawi? wady Druida:
-Bez pacca jest ci??ko, nawet do 50 lvl nie b?dzie miodzio.
-Jakie? waste zawsze ma
-Bez blokera potem nie ch*ja


My?l? ?e chod? troszk? Ci pomog?em i obja?ni?em ;)
 

kosmos2

Advanced User
Joined
Jul 23, 2009
Messages
339
Reaction score
48
Age
31
Odp: Kt?ra profa lepsza?

Nie wymieni?e? wad paladyna.
Przede wszystkim jest to i? musi bra? du?o amunicji poniewa? si? ko?czy, przez co zabiera du?o capa. Ja gram ju? od d?u?szego czasu paladynem i nie mam zamiaru tego zmienia?.
Co do knighta to ta profesja z dobrym lvl-em i dobrymi skilami szybko znajdzie sobie team w grze. Ma sta?? bro? przez co du?? ili?? capa. Wada jest taka ?e walczy czo?o w czo?o z potworkiem.
Polecam ci Paladyna lub Knighta.
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
28
Odp: Kt?ra profa lepsza?

Je?eli b?dziesz mia? kupowa? ci?gle PACC, to polecam Ci druida, lecz je?eli chcesz robi? sobie miesi?czne przerwy to lepszy b?dzie do tego paladyn, a paladyn oczywi?cie zawsze wyjdzie Ci na plusie, druid ju? nie tak cz?sto... Bierz paladyna jak nie masz zamiaru kupowa? ci?gle PACC.
 

TheJasker

New User
Joined
Nov 19, 2010
Messages
9
Reaction score
0
Odp: Kt?ra profa lepsza?

Tak jak powy?ej te? poleci?bym Ci druida. Bardzo przydatny na Warach. Czemu? Posiada co? takiego jak Paral ;) Druid <<< POLECAM!
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Kt?ra profa lepsza?

Graj paladynem! Za 500k kupujesz zaoan helmer, paladin armor, zaoan legs, bohy/softy, mms i royalaki i to koniec wydatk?w. Na faccu do 50 huncisz cyklopy na mount sterm lub nieumarlaki na tombie pod mount sterm. Tak?e mo?esz dwarf guardy na kopalniach. Po kupnie pacca na 50 levelu paladynem mo?esz spokojnie biega? na dragoyn yalahar. Mutated raty z mutated humanami = 10-15k gp/h. Dobry exp te? jest na cemetery na zombie, nightstalkerach i necro - z fartem mo?esz wynie?? sporo kasy(bohy, haunted blade itd.). Polecam gr? paladynem.
 

tibiarl

Active User
Joined
Feb 3, 2010
Messages
142
Reaction score
1
Odp: Kt?ra profa lepsza?

Druid jest lepszy od palka poniewa? palkowi si? ko?czy amunicja a druidowi mana ale jaki to problem lotn?? ?arcie xD

Druid lepszy moim zdaniem
 

Kifu

User
Joined
Apr 9, 2009
Messages
40
Reaction score
3
Odp: Kt?ra profa lepsza?

Ja bym Ci poleca? palladyna poniewa?:
-ma sporo ?ycia
-dobrze si? nim trenuje
-mocno uderza
-no minus jest taki ?e si? amunicja ko?czy
 

Xentaziz

Advanced User
Joined
Nov 20, 2010
Messages
162
Reaction score
19
Odp: Kt?ra profa lepsza?

Ja podpisuj? si? pod postem pana, kt?ry jako pierwszy podpisa? si? pod tym tematem.
Ka?dy ma inne, w?asne zdanie na temat profesji. My nie potrafimy oceni? jak? profesj? Ci si? lepiej b?dzie gra?. Jednak mog? Ciebie nakierowa? na wybranie profesji: .
Moim zdaniem gra druidem to wi?ksza frajda, jednak gra paladynem to ?atwiejsza sprawa. Je?li chodzi o zabijanie graczy to zdecydowanie wygrywa profesja magiczna, jednak kiedy to nas kto? atakuje wygrywa paladyn z lepsz? obron?.
 

baambaam

Active User
Joined
Apr 10, 2008
Messages
106
Reaction score
9
Odp: Kt?ra profa lepsza?

-rp -> leczy sie i bije jednoczesnie, duzy profit, mo?na bardzo dobrze spakowa? bp ze wzgl?du na du?? ilo?? capa co pozwala na d?u?sze hunty

-ed -> musisz przerywac atak zeby sie uleczyc, hunty solo rzadko z profitem, ma?o capa czyli kr?tkie hunty
 

Ghosst

User
Joined
Nov 26, 2010
Messages
18
Reaction score
0
Odp: Kt?ra profa lepsza?

Dobry na pk jest pall . Drut to na kase na Uh duzo zarobisz i nawet do expa jest sredni ale na non - pvp. Tak samo sorc. Knight jest dobry i na pvp i na non pvp wiec jak chcesz ale pall i knight wymagaja czasu na skillowanie i to dla wszystkich jest najwiekszy problem "Skillowanie".
 

magiel77

Senior User
Joined
Dec 13, 2009
Messages
518
Reaction score
38
Age
31
Odp: Kt?ra profa lepsza?

Druid jest lepszy od palka poniewa? palkowi si? ko?czy amunicja a druidowi mana ale jaki to problem lotn?? ?arcie xD
Druid lepszy moim zdaniem

Palek te? ma man? xd a druidowi si? ko?cz? runy i manasy, na to samo wychodzi. Ka?da profa jest taka sama, tylko zale?y kim si? b?dzie wygodniej gra?o.

Ja polecam palka, przyjemnie si? gra, na capa nie narzekamy tak bardzo, minusem jest tylko ammo kt?re jak wiemy, si? ko?czy ^^
 

Venom2010

User
Joined
Sep 2, 2010
Messages
44
Reaction score
1
Odp: Kt?ra profa lepsza?

Wydaje mi si?, ?a Pall jest lepszy z skillami 80+ mo?esz spokojnie expic i walczy? PvP, pall na dobrych skillach nie marnuje szybko amunicji gdy? szybko hunci monstery malo zuzywa potow(tak mi si? wydaj? :> ) i spokojnie da rade uciec w razie sko?czenia amunicji albo czego? w tym stylu. Druid jest te? dobry lecz kiedy sko?cz? mu si? poty pada w 3 sekundy :p Np. drut/sorc ma raczej najmniejsze szanse na zrobienie(wykonanie) np. Anhi ?eby mu si? uda?o poniewa? opiera si? na Manie tzn utamce i jak mana spadnie koniec(mo?e mie? np. uhy/poty lecznicze) a i tak nie wytrzyma
 

GoD Wielki II

Advanced User
Joined
Aug 28, 2010
Messages
155
Reaction score
7
Odp: Kt?ra profa lepsza?

Mi sie wydaje ze druid jest lepszy chocia? pall nie jest niczego sobie tylko tak jak walisz ze speerow to mo?esz nie trafi? albo za ma?o wali? a druidem walisz ca?y czas po tyle samo

Polecam Druida
 

johny5608

Active User
Joined
May 16, 2008
Messages
61
Reaction score
4
Odp: Kt?ra profa lepsza?

Zalezy kim ci sie lepiej gra! jezeli cie barzdiej ciagnie do pvp/ magii itd. to biez druida al jezeli wolisz bic z dalea skillowac to palla ale to zalezy od ciebie! pograj z 5 dni pallem a potem druidem i zobaczysz do jakej profy cie batdziej ciagnie! ja ci nie powiem kto lepszy bo sam nie wiem ale wydaje mi sie ze drut!
_________________
 

CWK

User
Joined
Nov 23, 2010
Messages
17
Reaction score
1
Odp: Kt?ra profa lepsza?

Ja polecam Ci Palka. Dlaczego? Kupisz sobie za te 500k pro eq, potem ju? nie b?dziesz musia? nic kupowa?, najwy?ej troch? utamek i assassinek. Druid wydaje maj?tek na poty i sd'ki. Wy?ej ludzie m?wili ?e minusem pala jest ammo - pal bierze mniej ammo, ni? druid sd, i du?o mniej pot?w ni? druid. Najlepiej dobrze wyskillowa? pala jeszcze na faccu (80+), po dobiciu 80 lvl b?dziesz ma?o assassinek zu?ywa?.
 

Laughiiz

Advanced User
Joined
Nov 28, 2009
Messages
154
Reaction score
19
Age
27
Odp: Kt?ra profa lepsza?

Polecam Ci Paladina. Na pewno lepiej w niego zainwestowa? na statusie FACC, poniewa? ma on mo?liwo?? szybkiego zdobywania do?wiadczenia bez swoich czar?w ofensywnych oraz mo?e zosta? bardzo d?ugo na statusie FACC, gdy? ma on po prostu gdzie zdobywa? do?wiadczenie, a Druid nie, poniewa? potrzebuje on magii zaawansowanej najlepiej ju? na 30-35 poziomie. Z wydawaniem kasy nie przesadzaj, bo nie b?dzie Cie sta? na amunicje, kt?ra jest Ci niezb?dna, dlatego polecam przedmioty za nie wi?cej ni? 5cc. Link do mojego poradnika masz w moim opisie wi?c dowiesz si? co i jak :).

PALADIN

Pozdrawiam,
Laughiiz
 
Status
Not open for further replies.
Top