What's new

Harry Potter i insygnia ?mierci #1

Status
Not open for further replies.

Dtp

Senior User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
519
Reaction score
107
Age
29
By?em dzi? w kinie na tym filmie i powiem, ?e mnie zaszokowa?(w pozytywnym znaczeniu). Moim zdaniem ta cz??? jest najlepsz?, z dotychczas ujrzanych przez ?wiat. Spytanie pewnie dlaczego tak uwa?am, ano dla tego, ?e film ma zajebiste efekty, wzrusza i czasem nawet bawi. Troch? si? na?mia?em przy tym filmie i prawie mi si? ?ezka w oku zakr?ci?a. Mn?stwo odkrytych tajemnic, a za nimi nowe. Nowe postacie, niekt?re umieraj?. Naprawd? ?wietny film. Ka?demu go polecam. Kto by? na tym zajebistym filmie, proszony jest o z?o?enie tutaj komentarza.
 

Chancellor

User
Joined
Nov 19, 2010
Messages
40
Reaction score
6
Odp: Harry Potter i insygnia ?mierci #1

Napewno najlepsza, bo ostatnia, a nadt? pracuje sie najlepiej, bardziej nawet ni? nad 1.
Obejrze se, ale musi doj?? do mojego miasta, a to stanie sie najpredzej w lipcu ^^
 
  • Like
Reactions: Dtp

Miauuuu

Advanced User
Joined
Jan 21, 2010
Messages
206
Reaction score
27
Odp: Harry Potter i insygnia ?mierci #1

Wybieram si? na owy film w najbli?szy poniedzia?ek. Koledzy, kt?rzy ju? go obejrzeli s? zachwyceni. Dzi?ki kumplom i ja nabra?em ochot? obejrzenia filmu. Wi?cej nie mog? doda? :) mam nadzieje, ?e film nie jest przereklamowany!

Pozdrawiam,

Miauuuu
 
  • Like
Reactions: Dtp

kosmos2

Advanced User
Joined
Jul 23, 2009
Messages
339
Reaction score
48
Age
31
Odp: Harry Potter i insygnia ?mierci #1

Nie by?em na tym w kinie ale w najbli?szym czasie zamierzam si? wybra?. Owy film za to ogl?da?em w internecie w wersji angielskiej, po obejrzeniu uzna?em ?e to najlepsza cz??? jak? dotychczas zrobili.
 
  • Like
Reactions: Dtp

mertv

meretve
Joined
Sep 18, 2009
Messages
834
Reaction score
99
Odp: Harry Potter i insygnia ?mierci #1

Ja ju? mam zarezerwowane bilety na niedziel? na 15.30. Nie mog? si? doczeka?, zobaczymy jak wypadnie na tle ksi??ki i wcze?niejszych film?w. No zobaczymy jak to wyjdzie, postaram si? edytowa? i opisa? film.

@edit
Nie mog? si? doczeka? :), ju? nied?ugo.

@jejejej - edit!
By?o lipsonowo, ksi??ka duuu?o lepsza, ale ta laska co obok mnie siedzia?a w kinie <3, wi?c du?y plus, ?e by?em
 
Last edited:

OldAreal

User
Joined
Oct 2, 2010
Messages
36
Reaction score
9
Odp: Harry Potter i insygnia ?mierci #1

Ja mia?em go obejrze? dzisiaj w kinie, no ale .... choroba ; / omgfg :D
Z tego co s?ysz? to jest zajebisty i chyba temu nikt nie zaprzeczy.

Je?eli KTO? ogl?da? na necie INSYGNIE ?MIERCI PO POLSKU (nagran? kamerk? kinie) PROSZ? O PODANIE LINKU!

Ja p?ki co nie mog? znale??, a prawda jest taka, ?e ju? co najmniej 10 os?b nagra?o kamerk? filmik i przesy?a na megavideo xdd
Przyda si? oczywi?cie mi jak i innym. Oczywi?cie za link repucik ode mnie jak i wielu innych odwiedzaj?cych temat, wi?c jak kto? mia? styczno?? z filmem na necie - PROSZ? O PODANIE : ))

Pozdrawiam.
 

Rinth

Active User
Joined
Jul 9, 2010
Messages
92
Reaction score
12
Odp: Harry Potter i insygnia ?mierci #1

Ja by?em dzisiaj na tym filmie, dopiero wr?ci?em. Wed?ug mnie film by? jednym z najlepszych. Nie wiedzia?em ,?e Hermiona jest tak ?adna nago (m?wi? o scenie z otworzeniem horkrusa przez rona) ;d Film polecam, wszystkim; D
 

Grapolini

User
Joined
Jul 13, 2010
Messages
11
Reaction score
7
Odp: Harry Potter i insygnia ?mierci #1

By?em, nie za bardzo mi si? spodoba? ;c.
Niby akcja by?a ca?y czas, ale woleli pokazywa? Harrego w namiocie.
Dla mnie pierwsze cz??ci s? najlepszymi.
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Odp: Harry Potter i insygnia ?mierci #1

By?em i c?? mog? powiedzie? - efekty najfajniejszy ze wszystkich cz??ci, ale samo wykonanie ju? nie takie ?wietne. W ?rodku zacz??em si? nudzi? a mam na my?li tu te przemy?lenia ich w namiocie. W ksi??ce bardziej interesuj?co zosta?o to opisane i po raz kolejny ksi??ka pokona?a film.
 

Mephisto

?asic
Joined
Apr 28, 2008
Messages
698
Reaction score
102
Age
30
Odp: Harry Potter i insygnia ?mierci #1

No w?a?nie. Ja by?em w sobot?, zjarany jak jasny chuj, a po 140+ minutach okaza?o si?, ?e to g?wno do kwadratu w por?wnaniu z Ksi?ciem P??krwi. Ja mam tylko nadziej?, ?e w lipcu obejrz? sobie w ko?cu dobrego Harry'ego, bo nale?y mi si? to jako rekompensata po tej nieudanej cz??ci.
 
  • Like
Reactions: Dtp

SectorB

Active User
Joined
Nov 14, 2010
Messages
63
Reaction score
4
Odp: Harry Potter i insygnia ?mierci #1

By?em, nie zbyt mi si? podoba?o w por?wnaniu do poprzednich cz??ci nic mnie nie zaskoczy?o.Ale trudno raz wychodzi lepsza raz gorsza cz???.
 

MiccKaz

Advanced User
Joined
Aug 26, 2010
Messages
228
Reaction score
16
Odp: Harry Potter i insygnia ?mierci #1

Huh.. Bylem, choc czulem sie jak na bajce dla dzieci, zbyt malo fantastyki, akcji... Moze jak na 17latka powinienem sie udac na ostatni egzorcym? Chyba tak zrobie...

Ps. Nie polecam... :) Jak ktos ma te gruntowne 16 lat, to lepiej sie wybrac na jakis horror ;d
 

Flaay

Advanced User
Joined
Nov 23, 2009
Messages
231
Reaction score
43
Age
32
Odp: Harry Potter i insygnia ?mierci #1

By?em w kinie, widzia?em oryginalne (po angielsku, bez ?adnego t?umaczenia).
Mog? powiedzie? ?e dobry film, z ch?ci? obejrz? drug? cze??.
Jednak jedna wada. G?upie zako?czenie.
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Harry Potter i insygnia ?mierci #1

Akurat ta cz??? Harrego Pottera jest tragiczna - nie do??, ?e niewiele si? dzieje poza kilkoma akcjami, to wi?kszo?? to romansid?o, no i oczywi?cie urywa si? w tak chujowym momencie, ?e to po prostu przykre. C??, efekty spoko, gra aktor?w te?, ale czego? brakuje. Poza tym, Malfoy gra jak pizda i to mnie rozbija totalnie xd
 

zolaczek

Advanced User
Joined
Oct 14, 2010
Messages
275
Reaction score
12
Age
28
Odp: Harry Potter i insygnia ?mierci #1

do kitu...
na polowie zasnolem xd
po ok. 10 minutach kolega mnie obudzil
to jest takie zrabane romansidlo ,ze zal...
jak myslicie czemu podzielili na 2 czesci?
bo chca zarobic ;]
taka cienka ksiazka a 2 czesci zal...
czare ognia tez by mogli zrobic w 2 czesiach chociarz jest 2x grubsza ale nie , na insygni trzeba zarobic ;D
0.01/5
 

Markeer

Active User
Joined
Dec 20, 2010
Messages
105
Reaction score
11
Odp: Harry Potter i insygnia ?mierci #1

Te? by?em na tym w kinie (mia?em i?? na Paranormal Activity 2 ale prze?o?yli :/), efekty mo?e fajne ale w chuj nudny, z kolegami jak dzieciaki zacz?li?my robi? parodie filmu w trakcie seansu, ja pierdole my?la?em, ?e gacie zmocz? ze ?miechu ;qqq Najlepsza by?a to zmutowana babcia-w??. Ale patologicznie zako?czyli t? cz??? (cz. 1) ten ?ysy wyci?ga jaki? patyk z grobu Dambyldora (czy jak on tam ma) i pioruny s?, gz.
 

CWK

User
Joined
Nov 23, 2010
Messages
17
Reaction score
1
Odp: Harry Potter i insygnia ?mierci #1

By?em na 1 cz??ci, wybieram si? na 2 ;] . Zawsze by?em wielkim fanem ksi??ek, a nienawidzi?em film?, bo by?y niedok?adne, i oddawa?y inn? rzeczywisto?? ni? ski??ki. Natomiast 7 jest udana. Polecam. ;)
 

Maksiu xD

Senior User
Joined
Feb 11, 2010
Messages
635
Reaction score
30
Odp: Harry Potter i insygnia ?mierci #1

Te? by?em na tym w kinie (mia?em i?? na Paranormal Activity 2 ale prze?o?yli :/), efekty mo?e fajne ale w chuj nudny, z kolegami jak dzieciaki zacz?li?my robi? parodie filmu w trakcie seansu, ja pierdole my?la?em, ?e gacie zmocz? ze ?miechu ;qqq Najlepsza by?a to zmutowana babcia-w??. Ale patologicznie zako?czyli t? cz??? (cz. 1) ten ?ysy wyci?ga jaki? patyk z grobu Dambyldora (czy jak on tam ma) i pioruny s?, gz.

O.0 chyba z tob? by?em...

Og?lnie film fajny, troch? nudny ale jak si? idzie z markeerem to taki rozpierdol jest :d Nie b?d? si? tu du?o rozpisywa? ale jak kto? chce i?? to nie polecam, dlaczego? Poniewa? to pierwsza cz??? i na drug? trzeba znowu rok czeka?... Wi?c chyba lepiej ju? ?ci?gn?? 2 cz??ci i zrobi? sobie seansik :d
 

Xanosta

Kum kumowi kumem.
Joined
Jun 23, 2010
Messages
362
Reaction score
46
Odp: Harry Potter i insygnia ?mierci #1

Film na prawd? mocno polecam, mo?e ta cz??? nie jest cz??ci? aktywn? pod wzgl?dem ci?g?ej akcji, ale nadal uwa?am ?e jest to najlepsza cz???. Momentami by?o smutno, np : przy ?mierci Zgredka, ale tych moment?w na szcz??cie nie by?o za du?o. Hmmm...
Dziwi?em si? ogl?daj?cej publice, bo od kiedy klaszcze si? w kinie? =d

Szkoda ?e film rozbity na dwie cz??ci, c??.. podw?jnie zarobi?.



Regards,
Xanosta
 

WhiteRaven

Active User
Joined
Jan 4, 2011
Messages
86
Reaction score
3
Odp: Harry Potter i insygnia ?mierci #1

Mo?e wyjd? na malkontenta ale chyba sobie odpuszcz? :( By?em na ka?dej ekranizacji Harry'ego Pottera i by?y to jedne z najgorzej wydanych pieni?dzy w moim ?yciu. Ksi??ki czyta?o mi si? dobrze - nie jest to jaka? wybitna literatura ale do przeczytania na raz, jak najbardziej; niestety o ile podczas czytania d?ugo?? nie przeszkadza o tyle ekranizacje musz? by? "kastrowane" ?eby widownia si? nie znudzi?a...
I to tak naprawd? daje urywki ksi??ki
 
Status
Not open for further replies.
Top