What's new

zamuwienie pacc blad.

Status
Not open for further replies.
Joined
Nov 7, 2010
Messages
21
Reaction score
0
Witam, mam pytanie gdy zamawiam pacc na 30dni karta visa podczas pypelnienia wszystkich pol wyskakuje blad i niemoge zaplacic co jest grany?
 

oskarex

New User
Joined
Dec 19, 2008
Messages
9
Reaction score
0
Odp: zamuwienie pacc blad.

musisz uderzy? g?ow? o ?ciane
 

Flaay

Advanced User
Joined
Nov 23, 2009
Messages
231
Reaction score
43
Age
32
Odp: zamuwienie pacc blad.

Wklej tutaj b??d kt?ry wyskakuje, wtedy ci kto? pomo?e.
 
Last edited:
Joined
Nov 7, 2010
Messages
21
Reaction score
0
Odp: zamuwienie pacc blad.

uderzylem niepomoglo kupuje z tibia.com. co jest nietak?. prosze o pomoc!
 

Flaay

Advanced User
Joined
Nov 23, 2009
Messages
231
Reaction score
43
Age
32
Odp: zamuwienie pacc blad.

Jak ju? m?wi?em, wype?nij form? jeszcze raz, i kiedy wyskoczy b??d wklej go tutaj.
 
Joined
Nov 7, 2010
Messages
21
Reaction score
0
Odp: zamuwienie pacc blad.

Tutaj jest Wlasnie ss tego bledu ktory mi wyskakuje przepraszam ze tak dlugo ale mialem pare spraw do zalatwienia i prosze o pomoc !!!






 

Flaay

Advanced User
Joined
Nov 23, 2009
Messages
231
Reaction score
43
Age
32
Odp: zamuwienie pacc blad.

Wype?ni?e? co? ?le w "Order Data" czyli tam gdzie podajesz numer karty, imi? i nazwisko, etc.
Pami?taj ?e jak zamawiasz premium, musisz poda? dane osoby kt?ra jest w?a?cicielem karty. Je?li si? przeprowadzi?e? (lub w?a?ciciel karty) dalej musisz poda? ten sam adres kt?ry zosta? podany w banku przy zak?adaniu karty (je?li go nie zmieni?/e?).

Problem mo?e te? le?e? w tym ?e nie masz pieni?dzy na karcie, lub twoje konto zosta?o zablokowane.
 
Joined
Nov 7, 2010
Messages
21
Reaction score
0
Podaje wszystko dobrze ale jest taki maly problem , poniewarz na mojej karcie visa jest blad w moim nazwisku ale na koncie bankowym i na dokumentach jest wszystko dobrze , moze dlatego ? ale wpisywalem nazwisko swoje i nazwisko bedace na karcie wiec nie wiem o co chodzi juz ;/ a kase mam na koncie
odswiezam ! nadal niewiem
Notka moderatorska:
Sklejone
 
Last edited by a moderator:

magiel77

Senior User
Joined
Dec 13, 2009
Messages
518
Reaction score
38
Age
31
Odp: zamuwienie pacc blad.

A czy nie posiadasz przypadkiem w banku konta junior ? (masz je dop?ki nie uko?czysz osiemnastki, i jedyne co na nim mo?na robi? to przechowywa? i wyp?aca? hajs, ale przelewy i wszelkie p?atno?ci bezpo?rednio z konta s? niedost?pne)
 
Joined
Nov 7, 2010
Messages
21
Reaction score
0
Odp: zamuwienie pacc blad.

Przelewy sa dostepne... wiec juz niewiem co nietak. na 90dni przez przelew dalo sie a na 30dni karta visa nie ; /
 

Boskidzony

Active User
Joined
Dec 23, 2008
Messages
72
Reaction score
4
Odp: zamuwienie pacc blad.

Z?a karta. Mia?em ten sam b??d. Nie pr?buj za du?o razy bo zablokuj? Ci mo?liwo?? kupowania kart?. Mo?esz ewentualnie spr?bowa? poprzez reseller?w albo allegro, jednak wyjdzie troch? dro?ej.
 
Status
Not open for further replies.
Top