What's new

Konfiguracja Polaczenia Przekierowanie port?w-Support

Status
Not open for further replies.

tomekgim

User
Joined
Jun 18, 2008
Messages
41
Reaction score
0
Odp: Przekierowanie port?w-Support

ASMAX AR 1004 - jak odblokowac w tym? bo program nie pomogl a i recznie po ustawienniu w port triggerinng nic nie dalo.. co robic?
 

Sqrabyk

Active User
Joined
Feb 6, 2010
Messages
61
Reaction score
1
Odp: Przekierowanie port?w-Support

Witam
Mam ma?y problem ot?? mam us?uge z TP ale z w?asnym routerem Pentagram Cerberus P 6311-07A
Chc? potestowa? swojego ots, b?dzie sta? na dedyku ale chc? popatrzy? czy nie ma b??d?w ale MAM WEWN?TRZNE IP. Nie interesuje mnie tam dzwonienie do us?ugodawcy. S?ysza?em ?e da sie pozmienia? porty st?d moje pytani jak tam trzeba wpisywa? bo wchodz? w panel klikam zaawanswoana edytacja -> NAT -> Virtual server i tam mam takie pola:
2ypaqs1.png


Czym je uzupe?ni? jak, prosze napiszcie je. W aplications mam tam kilka do wyboru jak: FTP, Http_serwer i inne. Prosz? sp?dzi?em dzi? nad tym ca?y dzie? i nie mog? znale?? dobrej odpowiedzi. PLZ WYJA?NIJCIE MI KROK PO KROKU CO WPISA? W KA?DYM POLU! Wiem tylko ?e chyba trzeba TCP w protokole i tam na samym dole w ostatnim polu trzeba wewn?trzne ip a reszty nie wiem ( je?eli si? myl? poprawcie )
Z g?ry thx
 

trilex

User
Joined
Nov 26, 2009
Messages
21
Reaction score
1
Odp: Przekierowanie port?w-Support

ja mam router sagem liveboxtp fast 3202
i jak mam no-ip hosta nazwe wodrobr.zapto.org to zamist stronka acc z localhost wyskakuje mi stronak konfiguracji routera ;/ co zrobic
 

God Tytanic

Active User
Joined
Jun 18, 2009
Messages
144
Reaction score
8
Odp: Przekierowanie port?w-Support

Posiadam router TP LINK
Jak odblokowa? port do otsa pod 8.1 ?
Za wyt?umaczenie dam reputacj?!
 

Barracuda

New User
Joined
Feb 24, 2009
Messages
8
Reaction score
0
Odp: Przekierowanie port?w-Support

Witam
Mam intertnet w sieci TOYA, zam?wi?em sta?e publiczne IP, przyznali mi je, ale nie potrafi? go aktywowa?. Z tego co wiem, porty w sieci TOYA s? na niepublicznych IP blokowane odg?rnie. Czy jest kto? kto by mi pom?g? z odblokowaniem tego IP. GG; 84950120

Posiadam router TP-Link wr740n, nieumieszczony w portalu portfowarding.com
 
Last edited:

savevar15

User
Joined
Oct 18, 2009
Messages
18
Reaction score
0
Odp: Przekierowanie port?w-Support

a wiesz jak odblokowa? porty w T-Com Speedport W503V bo ja mam inaczej ni? w poradniku do W502V :/
 
Last edited:

malyfoka

New User
Joined
Aug 30, 2009
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Przekierowanie port?w-Support

siema ldrozd. zrobi?em wszystko wed?ug twojego poradnika ale w ipconfig dalej wyskakuje mi ip wewnetrzne to tak ma byc czy cos zrobilem zle?
 

onetek

New User
Joined
Oct 12, 2010
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Przekierowanie port?w-Support

Ja mam Ruter:TCB-88I xD i chcia?em zagra? z kolegom i nic m?wi ?e chyba mam blokade na 7171 port to zrobi?em 7272 i nic nie pomog?o jak to zrobi???
 

Nazern

User
Joined
Nov 16, 2008
Messages
28
Reaction score
0
Odp: Przekierowanie port?w-Support

Mam problem z tym portem 7171, gdy pierwszy raz odblokowalem ten port, wszystko by?o ok i w PortCheck - program by?o pokazane ze jest otwarty port.


Lecz ostatnio kumple nie mogli wbic na otsa, wiec postanowilem sprawdzic czy port jest otwary lecz pisa?o, ?e jest zamkniety a na stronie routera normalnie mam odblokowany.


Wie kto? mo?e ocb ?! ....
 

Gotakan

Active User
Joined
May 24, 2009
Messages
127
Reaction score
7
Odp: Przekierowanie port?w-Support

Ja utchnelem na znalezienu swojej sieci.... drugi krok to chyba byl... mam win7, wiec gdzie mam znalezc ta siec ;>
 

Ldrozd

Senior User
Joined
Nov 26, 2008
Messages
572
Reaction score
44
Odp: Przekierowanie port?w-Support

Mam problem z tym portem 7171, gdy pierwszy raz odblokowalem ten port, wszystko by?o ok i w PortCheck - program by?o pokazane ze jest otwarty port.
Lecz ostatnio kumple nie mogli wbic na otsa, wiec postanowilem sprawdzic czy port jest otwary lecz pisa?o, ?e jest zamkniety a na stronie routera normalnie mam odblokowany.
Wie kto? mo?e ocb ?! ....
Moze Ci sie zmienilo IP lokalne. To, ktore wpisuje sie do tego okienka, aby odblokowac port.


Witam.
Posiadam Router Linksys.Przekierowalem port wed?ug poradnika.Lecz mam problem taki :
Acc Maker mi dziala moge normalnie zalozyc postac i wejsc na server, ale....
Dalem link do acc wielu osobom lecz im acc maker nie dziala. ( dalem im global ip , a tak?e local ip )(mi dziala tylko local,global nie) i strona im poprostu nie dziala. JAK ZROBIC ZEBY INNYM TEZ DZIALAL ACC MAKER?
Port 80 odblokuj, ktory jest odpowiedzialny za strony.

Witam
Mam ma?y problem ot?? mam us?uge z TP ale z w?asnym routerem Pentagram Cerberus P 6311-07A
Chc? potestowa? swojego ots, b?dzie sta? na dedyku ale chc? popatrzy? czy nie ma b??d?w ale MAM WEWN?TRZNE IP. Nie interesuje mnie tam dzwonienie do us?ugodawcy. S?ysza?em ?e da sie pozmienia? porty st?d moje pytani jak tam trzeba wpisywa? bo wchodz? w panel klikam zaawanswoana edytacja -> NAT -> Virtual server i tam mam takie pola:
2ypaqs1.png

Czym je uzupe?ni? jak, prosze napiszcie je. W aplications mam tam kilka do wyboru jak: FTP, Http_serwer i inne. Prosz? sp?dzi?em dzi? nad tym ca?y dzie? i nie mog? znale?? dobrej odpowiedzi. PLZ WYJA?NIJCIE MI KROK PO KROKU CO WPISA? W KA?DYM POLU! Wiem tylko ?e chyba trzeba TCP w protokole i tam na samym dole w ostatnim polu trzeba wewn?trzne ip a reszty nie wiem ( je?eli si? myl? poprawcie )
Z g?ry thx
Wypelnij to i tyle, masz w poradniku opisane jak. Co prawda roznia sie te routery, ale zasada jest ta sama.
 
Last edited:

derlin

Active User
Joined
Mar 15, 2009
Messages
137
Reaction score
5
Odp: Przekierowanie port?w-Support

Witam, robi? wszystko w/g poradnika i nic nie dzia?a niee. Mam zewn?trzne IP, system to "Windows Serwer 2008 R2". Gdzie? robi? chyba b??d st?d moje pytania:
1. Gdy przekierowuj? porty (7171,7172,80,8080,3306) w routerze jakie IP (sprawdzam przez "uruchom->cmd->ipconfig/all") tam poda?? To obok IPv4, czy to obok bramy domy?lnej? A mo?e to kt?re pokazuje mi "www.twojeip.wp.pl".
2. Czy aktywowa? "DMZ", i je?eli tak to jakie IP tam wpisa??
3. I ostatnie pytanie, jakie IP wpisa? w pliku "config.lua"
Bardzo prosz? o pomocne uwagi.
Pozdrawiam
 

kubixox

Active User
Joined
Dec 15, 2008
Messages
129
Reaction score
6
Odp: Przekierowanie port?w-Support

Zaczn? od tego ?e mam router TP-LINK WIRELESS WR54CG. Problem jest taki ?e gdy wpisze has?o admin, admin to te okienko si? jakby od?wie?a i nadal jest. Wygl?da to tak jakbym wpisywa? z?e has?o. Nie przypominam sobie ?ebym je zmienia?. Co zrobi??
 

patricko93

User
Joined
Apr 17, 2008
Messages
13
Reaction score
1
Odp: Przekierowanie port?w-Support

Witam, mam problem z przekierowaniem port?w. M?j router to d-link dsl 2640r.
Szuka?em w google, robi?em zgodnie z portforward.com i nadal nic. Robi?em wszelkimi mo?liwymi sposobami. OTS to pod protok?? 8.1 - xml. Prosi?bym najlepiej o dok?adn? instrukcj? krok po kroku bo zapewne musia?em co? przeoczy?. Z g?ry dzi?kuje :)
 

NewGift

Active User
Joined
Nov 14, 2010
Messages
120
Reaction score
6
Odp: Przekierowanie port?w-Support

Mi pisze tak o:

Ping Result: We were able to ping your router.
Port Check: Your port is NOT OPEN or not reachable!

Zrobi?em wszystko zgodnie z instrukcjami, ruter ten sam co w temacie w200g Co ja mam zrobi?..?

Zaczn? od tego ?e mam router TP-LINK WIRELESS WR54CG. Problem jest taki ?e gdy wpisze has?o admin, admin to te okienko si? jakby od?wie?a i nadal jest. Wygl?da to tak jakbym wpisywa? z?e has?o. Nie przypominam sobie ?ebym je zmienia?. Co zrobi??

Na routerze masz taki magiczny przycisk restart, ale najpier upewnij si?, ?e twoje standardowe dane do logowania to admin/admin
 
Last edited:

Tibios123

New User
Joined
May 3, 2010
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Przekierowanie port?w-Support

Zrobi?em wszystko jak nale?y porty all nawet wi?cej w systemie r?wnie?, przeczyta?em 3/4 temat?w. Nie odsy?a? mnie do innych. Du?o os?b ma ten sam problem co ja. Gracze mog? si? zalogowa? do character list i tyle. Prosz? o pomoc.
 

Hitsugaya

Active User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
114
Reaction score
3
Odp: Przekierowanie port?w-Support

Ja nawet nie mog? wej?? na stronk? z ruterem ...;/ Ruter Cisco EPR 2320. Nie ma go na . Czy jest mo?liwe aby ludzi z Toya mi zablokowali dost?p do niego ?
 

yo-zioom

User
Joined
Jan 8, 2009
Messages
37
Reaction score
0
Odp: Przekierowanie port?w-Support

Odblokowa?em wszystko jak w poradniku, w Zaporze Systemu Windows te?, a ci?gle wyskakuje mi napis "Your port is not OPEN or not reachable!". :( Co robi??
 

belox

Active User
Joined
Feb 21, 2011
Messages
141
Reaction score
2
Odp: Przekierowanie port?w-Support

Siema mam problem z wlogowaniem sie na strone np na 192.168.0.1.caly czas pisze ze zle wpisalem haslo albo user name na routerze NETGAR WGR614 v9 jest napisane zeby wchodzic na www.routerlogin.net ale tam tez mi nie dziala haslo/user name
prosze o pomoc !!
 

belox

Active User
Joined
Feb 21, 2011
Messages
141
Reaction score
2
Odp: Przekierowanie port?w-Support

czy trzeba odblokowac porty jak chce server na hamachi? bo nikt nie moze wejsc.
 
Status
Not open for further replies.
Top