What's new

POMOCY! Serwer musi by? ONLINE gdy chcesz go doda? do listy serwer?w! PoMoCYYYY!!!1

Status
Not open for further replies.

adi5590

New User
Joined
Nov 25, 2009
Messages
5
Reaction score
0
Witam Mam Problem Z OTS Wszystko juz mam a jak chce doda? na otservlist.org To pisze tak jak w temacie !!! Kto Pomorze ?????

Notka moderatorska:
Dodawanie gg jest zb?dne.
 

imdrox

Senior User
Joined
May 5, 2008
Messages
518
Reaction score
24
Odp: POMOCY! Serwer musi by? ONLINE gdy chcesz go doda? do listy serwer?w! PoMoCYYY

Odp: POMOCY! Serwer musi by? ONLINE gdy chcesz go doda? do listy serwer?w! PoMoCYYY

1. Gracze Umiej? Wbi? na Twoj Ots?
2. Masz Ots Na Chamahi czy na zew ip?
3.Probowale? dodac Na Inne Listy?
 

hektorx

Banned
Joined
Apr 27, 2009
Messages
77
Reaction score
5
Age
30
Odp: POMOCY! Serwer musi by? ONLINE gdy chcesz go doda? do listy serwer?w! PoMoCYYY

Odp: POMOCY! Serwer musi by? ONLINE gdy chcesz go doda? do listy serwer?w! PoMoCYYY

Pewnie zrobi?e? no-ip i dlatego nie mo?esz w?uci? swojego servera na Open Tibia Server.We? wpisz swojego internetu ip numer **.***.***.* . :) To powinno pomuc , nie wiem w?a?nie jak ustawia? No-ip.Na Open Tibia Server
 

Aratos

Active User
Joined
Jan 9, 2010
Messages
97
Reaction score
7
Odp: POMOCY! Serwer musi by? ONLINE gdy chcesz go doda? do listy serwer?w! PoMoCYYY

Odp: POMOCY! Serwer musi by? ONLINE gdy chcesz go doda? do listy serwer?w! PoMoCYYY

@hektorx yy co ty w ogule gadasz? Nie wierze ze nigdy nie wdzia?e? na Open Tibia Server no-ip jesli tak to Jeste? Za "Przeproszeniem G?upi"

@Topic Tak jak Ju? Kolega Powiedzia? Wy?ej @imdrox

To Sprawd? czy Koledzy Mog? Wbi? na tw?j serwer jesli chodzi o ots (Open Tibia Server) to Trzeba Czeka?. Serwer Musi Byc Online Oko?o 5-10 minut wtedy Bd m?g? Doda? :>
 
Status
Not open for further replies.
Top