What's new

Kilka mapek przed wyruceniem do kosza

Status
Not open for further replies.

kkmks

Active User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
141
Reaction score
3
Age
33
Znalaz?em kilka mapek, kt?rych przydatno?? dla mnie okre?l? jako zerowa, a nu? komu? si? mo?e przyda?. Jak znajd? kolejne niepotrzebne mapki to wstawi? do tego tematu z racji teko, ?e ostatnio zabra?em si? do segregacji mojej prawie 2 Gb kolekcji. Od razu podkre?lam, i? nie pami?tam kto by? autorem tych map, na pewno nie ja(je?li takowe zamieszcz? to podam stosowne info), tak wi?c autor?w bardzo przepraszam z miejsca.
Nie prosz? o komentarze bo nie jestem autorem tych map, nie pogardz? za to podzi?kowaniem
DOWNLOAD
1 wi?ksza mapka 5 pierwszych screen?w
2 i 3 mapka 4 0statnie screeny
prosz? kogo? o wykonanie skanu, niemniej jednak wszystkie pliki zosta?y przeskanowane najnowszym programem antywirusowym kis2011
Czas na kilka screen?w niestety tylko z 1 mapy, je?li kto? mo?e to niech wrzuci wi?cej z kolejnych 3 bodaj?e jest warta uwagi.





@update kilka screen?w z 2 i 3 mapy dla zach?ty





Prosz? o nierozpowszechnianie tych na inne fora, z powodu braku praw autorskich. Temat b?dzie systematycznie poprawiany, prosz? administracj? o nie reuploadowanie plik?w.
 

Kamcio003

Senior User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
700
Reaction score
85
Age
27
Odp: Kilka mapek przed wyruceniem do kosza

Mapki mo?e nie s? na jakim? super wysokim poziomie, ale na pewno si? przydadz?. Troch? poprawek i mog? by? super.
 

kkmks

Active User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
141
Reaction score
3
Age
33
Odp: Kilka mapek przed wyruceniem do kosza

wiesz segreguje je od najmniejsze j obj?to?ci do najwi?kszej na razie przekopa?em oko?o 200 plik?w otbm mniejszych od 2 mb na koniec zostan? te najwi?ksze
 

Nepalus

New User
Joined
Mar 26, 2009
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Kilka mapek przed wyruceniem do kosza

Czekam na wi?cej mapek te kt?re doda?e? s? zajebiaszcze :D a pewnie jeszcze tych mapek masz. Super ?e wstawiasz i wgl. fajny z ciebie go?? :)
 

kkmks

Active User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
141
Reaction score
3
Age
33
Odp: Kilka mapek przed wyruceniem do kosza

niestety wstawi?em 16 mapek a ?ci?gni?? jest w sumie tylko 10, widz?c takie tempo troch? mi si? odechciewa bawi? z tym ale zobaczymy jak to dalej b?dzie.
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Kilka mapek przed wyruceniem do kosza

Prace s? s?abe, a nawet bardzo s?abe.
Nie podoba mi si? wykonanie domk?w, poniewa? s? bardzo kwadratowe, brak im szczeg???w i g??wnie wszystkie maj? tylko jedno pi?tro.
Autor tych prac nie postara? si?, wszystko zrobione na odwal, s? tak?e b??dy.

Nie polecam tych map.
 

kkmks

Active User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
141
Reaction score
3
Age
33
Odp: Kilka mapek przed wyruceniem do kosza

jak m?wi?em porz?dkuje niedoko?czone projekty z przeci?gu 2 lat i wrzucam niepotrzebne mapki. Osobi?cie zgodz? si? z tob?, ?e nie s? to mapy do zrobienia z nich ots. Wstawiaj?c je my?la?em o osobach, kt?re chc? postawi? serwer ze swoj? mapk?, a potrzebuj? niekt?rych element?w i dzi?ki tym upom mog? sobie owe wycinki w tych mapach znale??.
 

GmHeder

Advanced User
Joined
Dec 4, 2009
Messages
349
Reaction score
6
Odp: Kilka mapek przed wyruceniem do kosza

ja tu widze ze 8.60 nie jest twoja wielko przyszloscia ale na 7.6 to ty spoko jestes :D
 

kkmks

Active User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
141
Reaction score
3
Age
33
Odp: Kilka mapek przed wyruceniem do kosza

@up
prosz? czyta? dok?adnie 1 post.

Wracaj?c do mapek kolejne partie b?d? dodawane najprawdopodobniej od czwartku, z powodu wa?niejszych upload?w.
 

xzaron

User
Joined
Jan 23, 2009
Messages
19
Reaction score
0
Odp: Kilka mapek przed wyruceniem do kosza

Biedne mapki, mia?em zamiar je ?ci?gn??, ale zobaczy?em ss'y. :>
 

Nepalus

New User
Joined
Mar 26, 2009
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Kilka mapek przed wyruceniem do kosza

Ja mam pro?b? na request

i
 

kkmks

Active User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
141
Reaction score
3
Age
33
Odp: Kilka mapek przed wyruceniem do kosza

na pewno je mam sad teama mam jak?? 70 mb ? o t? chodzi bo by?a kiedy? chyba 30 mb jeszcze
a neovy to widzia?em, mam na pewno. Jak pisa?em za 1-2 tyg; teraz nie mam czasu. Musz? projekcik z programowania napisa? na poniedzia?ek ?eby mie? wolne pi?tki :p a jeszcze nie zacz??em. Tak wi?c uploady dotycz?ce czwartku te? stoj? pod znakiem zapytania.
 

Golotalolek

Advanced User
Joined
Sep 19, 2009
Messages
163
Reaction score
1
Odp: Kilka mapek przed wyruceniem do kosza

mi nie dzia?a nie wiem co jest ;/
 

kkmks

Active User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
141
Reaction score
3
Age
33
Odp: Kilka mapek przed wyruceniem do kosza

mo?na troch? ja?niej ? co dok?adnie ci nie dzia?a, bo strony s? w r??nych wersjach i potrzebuj? r??nych plik?w tibia.spr i tibia.dat
 
Status
Not open for further replies.
Top