What's new

Chatka ninja - znajd? Vraela!

Status
Not open for further replies.

Vrael

Porzuci? wszystko to wszystko odzyska?
Joined
Aug 13, 2008
Messages
589
Reaction score
87
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

1. Sk?d si? wzi?? Rakayer i co oznacza?
2. Kt?re z ?e?skich imion jest w Twojej ocenie najpi?kniejsze?
3. Ninja, dlaczego? Napisz kr?tk? etymologi?.
4. Komu przyzna?by? tytu? najwi?kszego Polaka?
5. Jaka jest wed?ug Ciebie najlepsza forma motywacji dla os?b z kadry?

1. To d?uga historia. Kiedy? we wszystkie gry internetowe gra?em z grup? znajomych - czy to w tibi?, czy w przegl?darkowe MMORPG. Jedn? z takich gier by? RedoraN (w kt?rego zreszt? gram do dzi?). Chcieli?my robi? za klan, wi?c znale?li?my sobie co? w stylu "nazwiska rodowego". Nie pami?tam ju? czyje to dzie?o, ale po prostu kto? wymy?li? wtedy "Rakayer" i tak ju? zosta?o. Uzna?em wtedy, ?e to ca?kiem nie?le pasuje jako rozwini?cie mojego nicku.
2. Czy ja wiem... sporo jest takich, kt?re brzmi? ca?kiem ?adnie, chocia? nie maj? ?adnego zwi?zku z osobami, kt?re je nosz?. Martyna, Patrycja, Paulina? Do?? pospolite, ale brzmi? fajnie.
3. To zacz??o si? jeszcze za starych, dobrych czas?w i sam nie kojarz? wszystkich szczeg???w. Alastor jako head admin bywa? na forum ?rednio 2 minuty w ci?gu tygodnia i tak ur?s? mit, ?e musi ninj?, skoro nigdy go nie wida? ; D Potem doszed? Dacomos, rl Alastora i ?wczesny administrator, a w ko?cu i wok?? mnie zacz?? kr?ci? si? ten tytu? - sam nie wiem dlaczego ;]
4. Ci??kie pytanie. S? osoby, kt?re od razu przychodz? na my?l, ale czy same czyny s? na tyle znacz?ce, ?eby nazywa? kogo? "Wielkim"? Mo?e po prostu mia? szcz??cie, mia? odpowiednie warunki, ?y? w dobrych czasach, ?eby si? "wykaza?"? Nie mam idoli, nigdy nie szanuj? kogo? z g?ry, cho?by by? nie wiadomo kim. Mo?e Polska jako nar?d mia?a wielu godnych przedstawicieli, ale ja sam nie mam osoby, kt?r? m?g?bym okre?li? jako "najwi?kszy Polak".
5. To bardzo z?o?ona sprawa, kt?r? dosy? dog??bnie rozpracowa?em przez te kilkana?cie miesi?cy kadrowania. Jest jedna rzecz, kt?ra jest najlepszym motywatorem i jednocze?nie zniech?ca cz?owieka do pracy - awans. Moderator, kt?ry zostaje globalem dostaje nagle skrzyde?, ch?ci do pracy. P??niej z regu? zapa? s?abnie, ?atwo si? wypali?. Oczywi?cie nie wszyscy tak maj?, ale wi?kszo?? znanych mi os?b owszem. Nad innymi sposobami motywacji nie b?d? si? rozwodzi? - s? albo zbyt banalne, albo zbyt... kosztowne xd
 

Dtp

Senior User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
519
Reaction score
107
Age
29
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

1. Co s?dzisz o du?ej ilo?? przyj?cia nowych murzyn?w? My?lisz, ?e jest to dobra decyzja czy z?a?
 

Dakomos

Active User
Joined
Sep 20, 2008
Messages
58
Reaction score
24
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

4. Ci??kie pytanie. S? osoby, kt?re od razu przychodz? na my?l, ale czy same czyny s? na tyle znacz?ce, ?eby nazywa? kogo? "Wielkim"? Mo?e po prostu mia? szcz??cie, mia? odpowiednie warunki, ?y? w dobrych czasach, ?eby si? "wykaza?"? Nie mam idoli, nigdy nie szanuj? kogo? z g?ry, cho?by by? nie wiadomo kim. Mo?e Polska jako nar?d mia?a wielu godnych przedstawicieli, ale ja sam nie mam osoby, kt?r? m?g?bym okre?li? jako "najwi?kszy Polak".

A JA TO KURWA CO!?!?


Je?li chodzi o ninja, to albo ja, albo gudio nada? ten tytu? alastorowi na kt?rym? meetingu. Nie wiem dok?adnie, bo wszyscy byli?my tak napierdoleni, ?e nie zauwa?yliby?my najazdu 4chana.
 

Vrael

Porzuci? wszystko to wszystko odzyska?
Joined
Aug 13, 2008
Messages
589
Reaction score
87
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

1. Co s?dzisz o du?ej ilo?? przyj?cia nowych murzyn?w? My?lisz, ?e jest to dobra decyzja czy z?a?

My?l?, ?e dobra. Potrzebni s? ludzie do pracy, no i mamy swoiste zabezpieczenie na wypadek, gdyby kt?ry? okaza? si? idiot? i zosta? zdegradowany.

Dacomos said:
A JA TO KURWA CO!?!?
Jeste? Polakiem? : O : O : O
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

 

Vrael

Porzuci? wszystko to wszystko odzyska?
Joined
Aug 13, 2008
Messages
589
Reaction score
87
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!


Upo?ledza m?zg, wci?ga na d?ugie godziny, sama muzyka dzia?a na rozum gorzej, ni? karton acodinu i jestem prawie pewien, ?e tworzy?a j? osoba na pot??nej fazie ; D
 

Dakomos

Active User
Joined
Sep 20, 2008
Messages
58
Reaction score
24
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Kurwa, beo, musia?a??
Ja ju? prawie zapomnia?em o tej grze (inspirowanej zreszt? moimi tripami ;p), vrael te? po odwyku, a ty nam to wciskasz spowrotem przed oczy?
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Nie odpisujesz mi na sb, zapytam wi?c tutaj: jedziemy z?o?y? wizyt? aco wojownikowi? >: D
 

Vrael

Porzuci? wszystko to wszystko odzyska?
Joined
Aug 13, 2008
Messages
589
Reaction score
87
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Ten krejzol strasznie daleko mieszka. ?ebym m?g? si? w spokoju napi? z Ivelliosem to musia?em jecha? z rodzicami do Mi?dzyzdroj?w i jeszcze go ogarn??, ?eby dojecha? ;\ Niech acowojownik przybiegnie na swoim r??owym jednoro?cu, na ?l?sk mog? dojecha? bez wi?kszych problem?w xd
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

1. Masz jakie? plany na wakacje?
 

Anthony

Active User
Joined
Jun 2, 2010
Messages
83
Reaction score
31
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Co s?dzisz o moim avatarze?
 

Vrael

Porzuci? wszystko to wszystko odzyska?
Joined
Aug 13, 2008
Messages
589
Reaction score
87
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Arts18 said:
1. Masz jakie? plany na wakacje?
Mo?e konkretne plany nie, ale mniej wi?cej u?o?ony zarys tego, co b?d? robi?. Prawdopodobnie w czerwcu poszukam jakiej? sezonowej roboty, potem b?d? kontynuowa? to, co robi?em w poprzednie wakacje - je?d?enie po Polsce, odwiedzanie znajomych. No a w przerwach mi?dzy wyjazdami zapewne b?d? uje?d?a? rower na jakie? wi?ksze dystanse.

Anthony said:
Co s?dzisz o moim avatarze?
Usi?uje zniszczy? moj? psychik?, ale b?d? twardy i nie dam si? ; |
 

Anthony

Active User
Joined
Jun 2, 2010
Messages
83
Reaction score
31
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Co zrobi?by? gdyby na tle forum pojawi? si? r??owy jednoro?ec, dzia?y mia?yby ikonki g??wek jednoro?ca, a logo by?oby r??owe te? w jednoro?ce? Przy okazji u?ytkownicy mieliby takie avatary jak ja.
 

Vrael

Porzuci? wszystko to wszystko odzyska?
Joined
Aug 13, 2008
Messages
589
Reaction score
87
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Co zrobi?by? gdyby na tle forum pojawi? si? r??owy jednoro?ec, dzia?y mia?yby ikonki g??wek jednoro?ca, a logo by?oby r??owe te? w jednoro?ce? Przy okazji u?ytkownicy mieliby takie avatary jak ja.
Od?o?y?bym blanta i poszuka?bym dogodnego miejsca do spania.
 

Lukas16

User
Joined
Dec 23, 2009
Messages
36
Reaction score
3
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Czym zajmuje sie ranga manager :D?
 

Vrael

Porzuci? wszystko to wszystko odzyska?
Joined
Aug 13, 2008
Messages
589
Reaction score
87
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Czym zajmuje sie ranga manager :D?
Wieloma nudnymi sprawami, z kt?rych najciekawsz? s? odwo?ania od ostrze?e?.
 

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

1. Kt?r?dy prosto?
2. Jaki masz numer gg? Bo ja mam tylko 6 numer?w, po mojej ma?ej dywersji.
3. Kochasz mnie znowu?
 

Vrael

Porzuci? wszystko to wszystko odzyska?
Joined
Aug 13, 2008
Messages
589
Reaction score
87
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

1. Kt?r?dy prosto?
2. Jaki masz numer gg? Bo ja mam tylko 6 numer?w, po mojej ma?ej dywersji.
3. Kochasz mnie znowu?
1. Jak skr?casz w prawo to po lewej.
2. Raczej nieskomplikowany, siedmiocyfrowy. Poza tym skoro ju? mnie zablokowa?e?, to b?d? konsekwentny. To samo przecie? by?o z moim zas?u?onym xd
3. Patrz: FAQ tematu, punkt 3. :<
 

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Tutaj nie chodzi o konsekwencje. To by? mass ban. ;D

?eby nie by?o offtopu:
1. Czy spe?niasz si? na pozycji Managera?
2. Jakie dania lubisz poza plackami?
3. Kogo popierasz w wyborach samorz?dowych?
 

Vrael

Porzuci? wszystko to wszystko odzyska?
Joined
Aug 13, 2008
Messages
589
Reaction score
87
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Tutaj nie chodzi o konsekwencje. To by? mass ban. ;D
?eby nie by?o offtopu:
1. Czy spe?niasz si? na pozycji Managera?
2. Jakie dania lubisz poza plackami?
3. Kogo popierasz w wyborach samorz?dowych?
1. Powiedzmy. Co prawda nie przepadam za jakimkolwiek kontaktem z wi?ksz? rzesz? ludzi (co jako manager mam na codzie?), ale paradoksalnie lubi? dyskutowa?, wymienia? pogl?dy, t?umaczy? komu? dlaczego lepiej jest po mojemu.
2. Wszystko zwi?zane z ry?em ;]
3. Na burmistrza - szczerze m?wi?c nie mam poj?cia, prawdopodobnie podpatrz? na kogo g?osuj? rodzice. Obieca?em natomiast mojemu koledze g?os w kwestii wyboru rady gminy, wi?c tak czy siak jutro musz? podnie?? ty?ek i i?? do urny ; \
 
Status
Not open for further replies.
Top