What's new

Gra bez bota?

Status
Not open for further replies.

baambaam

Active User
Joined
Apr 10, 2008
Messages
106
Reaction score
9
Odp: Gra bez bota ?

Odp: Gra bez bota ?

Czekajcie. Mo?e jednak CipSoft wygra? wojn? z botami skoro tyle nob?w boc?cych odesz?o i tyle wkurwionych przez to graczy normalnych, to mo?e te boty ju? nie wr?c? bo ma?o bot?w. A normalni gracze powr?c? ;)

1. ja nie uzywalem cavebota tylko funkcji do zbierania loota i leczenia... to mnie nudzi po prostu za kazdym razem gdy zabije np hydre musz? j? otwiera?... i przeci?ga? do bp jaki? shit

2. nie wygraj? z botami bo s? ju? nowe (ghostbot, neobot) kt?re nie ingeruja w klienta. Jednak ja nie bede ich kupowal bo szkoda kasy i tak tibia mnie nigdy nie bawi?a. teraz wole czasami wbi? na ots jak mam ochote pograc

3. sam jeste? noobem

pozdro
 

Alfonso35

Active User
Joined
Oct 10, 2009
Messages
109
Reaction score
4
Odp: Gra bez bota ?

Odp: Gra bez bota ?

Moja opinia co do tego to jest "hahahahahahahahahahaha" 50 lvl ? ja swoim od po?owy wrze?nia mam ju? ok 74 lvl wi?c -.-
A ja mam koleg?w i zapewne lepsze zaj?cia ni? 16h przed kompem :)
 

Veex

Active User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
90
Reaction score
20
Odp: Gra bez bota?

Hmm, ja mam sorka, kt?rym gra?em w wakacje. Dla mnie gra bez bota na nim by?a g?upot?. No, ale doczeka?em si? bana. Od tamtej pory nie w??czy?em bota.
 

tatango

User
Joined
Nov 21, 2010
Messages
10
Reaction score
0
Odp: Gra bez bota?

Ja przez 5 lat u?y?em tylko raz bota i ?a?uj? bo.. pad?em : D. Wi?c od tamtego momentu nie u?ywam : ).
 

Kifu

User
Joined
Apr 9, 2009
Messages
40
Reaction score
3
Odp: Gra bez bota?

Mnie tam nie kr?c? specjalnie te boty. Kiedy? boci?em 2 dni, wyszed? 25 rookslayer(nie wiem jakim cudem) ale na tym si? sko?czy?o. Po prostu ja to traktuje jako zabaw? a nie...
 

Xentaziz

Advanced User
Joined
Nov 20, 2010
Messages
162
Reaction score
19
Odp: Gra bez bota?

Ja nigdy nie u?ywa?em bot?w - mam za ma?? wiedz? na ten temat. Nie wiem czy ma by? mi g?upio czy jednak powinienem by? z siebie dumny. Jednak?e pragn? poszerzy? wiedz? na temat "wspomagaczy" do Tibii. Wtedy moja gra zapewne b?dzie opiera?a si? tylko i wy??cznie za pomoc? bota.
 

mateuszm12311

New User
Joined
Nov 27, 2010
Messages
7
Reaction score
1
Odp: Gra bez bota?

Wedlug mnie trzeba miec satysfakcje z gry lecz bot czasem sie przydaje poniewaz gdy gramy knightem lub palkiem puszczamy bota na skille i nie musimy sie meczyc, bo komu sie chce skillowac :p.Moja opinia bot sie przydaje! xD
 

Xirtalix

New User
Joined
Oct 22, 2009
Messages
8
Reaction score
0
Odp: Gra bez bota?

Gra jest trudna bez bota ale na rl-tibi nigdy nie uzywa?em
 

mojojojo

Active User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
80
Reaction score
2
Odp: Gra bez bota?

Powiem tak, teraz juz nie warto botowac. Ogolnie powiedz mi jaka masz zabawe z gry jak botujesz? Najlepsze chwile gry tracisz na bocie, a pomysl ile w tym czasie moglbys zrobic.

Pozdro :D
 

Kamcio003

Senior User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
700
Reaction score
85
Age
27
Odp: Gra bez bota?

Na rl tibii gram bez bota. Za? na ots gram z, bo przecie? to jest do zabawy. Boc? wbijam lvl pkuj? i tak w k??ko. Bot to dzie?o szatana.
 

Marcinoos66

Senior User
Joined
Dec 18, 2008
Messages
1,196
Reaction score
99
Odp: Gra bez bota?

Kiedy? wgl. nie wiedzia?em ?e b?d? boci?, jednak szybko to si? zmieni?o i po jakim? czasie zacz??em ; D teraz gram normalnie i mam satysfakcje z wbijana leveli itd..
 

WhiteRaven

Active User
Joined
Jan 4, 2011
Messages
86
Reaction score
3
Odp: Gra bez bota?

Moim zdanie nie warto boci?. Przepada ca?a satysdfakcja z levelowania postaci :( Nie boci?em i u?ywa? bota nie b?d? - twardym trzeba by? :)
 

SnoV

User
Joined
Feb 13, 2011
Messages
20
Reaction score
0
Odp: Gra bez bota?

Wiele os?b gra na bocie, wychodz? z za?o?enia dlaczego ja mam r?cznie wbi? level? Zreszt? chara mo?na wyboci? do jakiego? wi?kszego levela, a p??niej sama przyjemno?? z gry ;]
 

Quedos

Active User
Joined
Apr 8, 2010
Messages
131
Reaction score
6
Odp: Gra bez bota?

Graj bez bota , Ci co graj? na botach po prostu nie umiej? gra?.
Taka jest prawda .
I to nie jest ?adna przyjemno?? tylko ?al i upokorzenie.
Potem dostajesz bana i tyle . ;)
 

dusieqq

Active User
Joined
Jul 26, 2010
Messages
112
Reaction score
1
Odp: Gra bez bota?

zero bota, jedyne co u?ywam to mc czasami przy handlu (idzie szybciej bo mam noobchary prawie w ka?dym facc mie?cie)

Tak to mam main chara 34 ek nie boce, skille wbijalem powoli lecz dobilem te 65/65 i poki nie osiagne ~40 lva nie mam zamiaru skillowac :)
 

rajkos

Advanced User
Joined
Feb 26, 2009
Messages
205
Reaction score
2
Odp: Gra bez bota?

ja osobi?cie nie u?ywam bota lecz u?ywa?em
pad?em straci?em lv hajs eq
sko?czy?em z botami pozna?em wiele jaski? krain itp.
czasami pozwol? se gra? na MC sorcem gdy skilluje knightem
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
8
Odp: Gra bez bota?

Kiedys gralem tylko bez bota. Wynikiem tego byly postacie okolo 40-50 lvli bo dalej mi sie nie chcialo. Potem gralem troche na otsach z botem i wrocilem na real z botem i wbilem 112 i 89 poziom doswiadczenia a sam mialem zabawe z questow nie nudzac sie wczesniej 1000 godzin expieniem. btw moj brat nigdy nie uzywa bota nawet na otsach i tez ma teraz 106 lvl druidem i kilka postaci z 50-80 lvlami.
Szczerze mowiac to teraz jak bym mial wrocic na real i grac dalej to tylko z botem bo w sumie i tak mi sie nie chce wracac po tych ostatnich update z cooldownem i innymi zuymi rzeczami no ale kto wie moze mi sie zachce kiedys jeszcze pograc.
 

Zal48

User
Joined
Sep 8, 2008
Messages
36
Reaction score
0
Odp: Gra bez bota?

Boci?e?---->Nie Bo?
Nie boci?es---->trzymaj forme.


Ja nigdy nie uzywalem bota,polecam cala zabawa z gry...
 
Status
Not open for further replies.
Top