What's new

Problem z tibi?/ Lagi, kicki

Status
Not open for further replies.

Pasikonik

Active User
Joined
May 19, 2009
Messages
108
Reaction score
8
Witam. Mam problem z tibi?, ot?? wszystkie strony internetowe dzia?aj? mi ?wietnie, pobieram z niez?? pr?dko?ci?, radio internetowe te? ?miga, tak samo gg.. A gdy chc? w??czy? tibi?, albo nie mog? si? wgl zalogowa?, albo jak ju? si? zaloguje to mam okropne lagi, i w ko?cu ko?czy si? kickiem.. Problem wyst?puje na rl'u jak i wszelkich ots'ach. Niedawno mia?em ca?kowity format dysku, wi?c to na pewno nie wirus. Wi?c pytam si?: Co to mo?e by??
 

atw93

Active User
Joined
Apr 3, 2010
Messages
81
Reaction score
5
Odp: Problem z tibi?/ Lagi, kicki

Mo?e po prostu jaki? tymczasowy problemy z dostawc? internetu... Od jakiego czasu masz ten problem? Co do lag?w to wejd? w Options/Graphics/Advenced i pokombinuj Silnikiem grafiki czyli DirectX5, DirectX9 lub OpenGL. U kumpla bodaj?e na DirectX5 praktycznie nie mia? mo?liwo?ci gry. Mia? straszne lagi. Przestawi? na OpenGL i teraz mu ?miga. Tylko u niego chyba to nie powodowa?o kick?w. No nie wiem. Spr?buj tego co napisa?em. Mo?e uda?o mi si? trafi? :)
 
Joined
Nov 7, 2010
Messages
21
Reaction score
0
Odp: Problem z tibi?/ Lagi, kicki

Wpisz w google.pl Antylager <-- on ten program wymy?li? dworak ten co neobota zrobil ja uzywam antylagera i jest ?wietnie !
 
Status
Not open for further replies.
Top