What's new

Problem pomocy naprawde powazny jak naprawic

Status
Not open for further replies.

szakers

Active User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
101
Reaction score
3
witam mam taki otoz blad w map edytorze mapka smiga ladnie ale niema potworow npc hat calkiem dupa co mam zrobic za pomoc reput jezeli oczywiscie bedzie dzialac
probleml.png

wczesniej dzialalo a puzniej juz nie
 

Infernal97

Active User
Joined
Oct 1, 2010
Messages
99
Reaction score
5
Odp: Problem pomocy naprawde powazny jak naprawic

Musisz doda? potworki do twojego map editora;] lub odczytujesz mapk? map editorem nie tej wersji;] Mo?na wiedzie? jakiego rme u?ywasz i z k?d go masz sciagnietego;]??
 

Infernal97

Active User
Joined
Oct 1, 2010
Messages
99
Reaction score
5
Odp: Problem pomocy naprawde powazny jak naprawic

Jesli mozna wiedziec masz monsterki dodane w rme??
 

szakers

Active User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
101
Reaction score
3
Odp: Problem pomocy naprawde powazny jak naprawic

mialem ale gdy wyskoczyl ten blad to juz znikly ale np evolutions-spawn jest wszystko wypisane gdzie sie respi a w ots niema niewiem pomocy
 

Infernal97

Active User
Joined
Oct 1, 2010
Messages
99
Reaction score
5
Odp: Problem pomocy naprawde powazny jak naprawic

eh powiem ci tyle pewnie zapisales to ?? Jak mo?esz to we? t? mapk? jeszcze raz wypakuj i dodaj wszystkie na 100% monsterki do rme jak nie wiesz jak to napisz do mnie na gg 13841778 to pomoge tobie
 

szakers

Active User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
101
Reaction score
3
Odp: Problem pomocy naprawde powazny jak naprawic

ale co jak zapisywalem zmiany noto bylo wszystko w rme po zapisie wyskoczyl mi blad zamknolem to i wlaczam a tutaj nic niema
 

Infernal97

Active User
Joined
Oct 1, 2010
Messages
99
Reaction score
5
Odp: Problem pomocy naprawde powazny jak naprawic

Oj to tego ju? nie cofnie ch?opie jak mo?esz to we? t? mapk? jeszcze raz wrzu? do folderu world, a je?li nie mia?e? kopii to przepad?o niestety;/ Ale we? zr?b tak jak Ci teraz powiem do tego rme tak:
Import i tam masz import monster zaznacz wszystkie monsterki i dodaj, a je?li to nie pomo?e to spr?buj mo?e innym map editorem.
 

szakers

Active User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
101
Reaction score
3
Odp: Problem pomocy naprawde powazny jak naprawic

sam sie polapalem ale dzieki ze sie trudziles tylko mosterow niema ale haty odzyskalem monstery to pol biedy dzieki



temat do zamkniecia
 
Status
Not open for further replies.
Top