What's new

- TibiaAuto [TA] posta? mi nie zaznacza potwor?w na tibia auto

Status
Not open for further replies.

emememsik

Advanced User
Joined
Nov 5, 2010
Messages
169
Reaction score
18
Odp: [TA] posta? mi nie zaznacza potwor?w na tibia auto

Oh, no i por?wnaj i zr?b tak jak ma na tym screenie i b?dzie dzia?a?, proste.
 

szczurek135

Active User
Joined
Nov 1, 2010
Messages
81
Reaction score
0
Odp: [TA] posta? mi nie zaznacza potwor?w na tibia auto

ok dzi?kuje bardzo za pomoc ale wci?? nie wiem jaka by?a dok?adna przyczyna tego ? co by?o ?le zrobione dok?adnie kt?ra rzecz:p
 

emememsik

Advanced User
Joined
Nov 5, 2010
Messages
169
Reaction score
18
Odp: [TA] posta? mi nie zaznacza potwor?w na tibia auto

Ale wa?niejsze jest chyba to ?e dzia?a? Czy koniecznie chcesz si? dowiedzie? co by?o usterk?, lol? Tam pod WAYPOINTAMI mia?e? jednynk?, a nie zero, mo?e przez to.
 

szczurek135

Active User
Joined
Nov 1, 2010
Messages
81
Reaction score
0
Odp: [TA] posta? mi nie zaznacza potwor?w na tibia auto

to cie cie zaskocze zawsze mia?em 1 i dzia?a?o daje 0 jest tak samo moze nie chce sie tak bardzo dowiedzie? jaka przyczyna tylko dlaczego dzieje si? to po 2min jak dojdzie do pewnego miejsca
 

DeVoNeK

User
Joined
May 26, 2008
Messages
16
Reaction score
0
Odp: posta? mi nie zaznacza potwor?w na tibia auto

Odp: posta? mi nie zaznacza potwor?w na tibia auto

te 1 albo 0 to s? kratki w jakich posta? b?dzie atakowa? potwory... jak dasz 1 to b?dzie atakowa? potwory tylko w odleg?o?ci 1 kratki od ciebie a ja mam 8 wi?c na ca?y screen i to by?o powodem twojego problemu :D
 
Last edited:

szczurek135

Active User
Joined
Nov 1, 2010
Messages
81
Reaction score
0
Odp: [TA] posta? mi nie zaznacza potwor?w na tibia auto

ja nie moge da? 8 nie jestem pallkiem zeby na odleg?o?? bi? moja profesja to knight.
hodzi do okola!!! prosze pomuszcie zale?y mi na tym
 

DeVoNeK

User
Joined
May 26, 2008
Messages
16
Reaction score
0
Odp: [TA] posta? mi nie zaznacza potwor?w na tibia auto

ja nie moge da? 8 nie jestem pallkiem zeby na odleg?o?? bi? moja profesja to knight.
hodzi do okola!!! prosze pomuszcie zale?y mi na tym

ty mnie chyba nie rozumiesz :D jak wida? po moim screenie te? jestem najtem :confused: po prostu patrz jak ustawisz na 1 to dajmy na to cyclop kt?ry b?dzie dopiero wchodzi? na tw?j ekran w tibii nie zostanie zaatakowany, zaatakujesz go dopiero gdy podejdzie na t? 1 kratke od ciebie a te 8 kratek to jest... czekaj inaczej XD

te kratki to jakby wykrywacz potwor?w w tibi masz maksymalnie do 8 kratek widoczno?ci 9 kratek ju? nie ustawisz i jak ustawisz na 8 kratek to b?dzie ci wykrywa?o wszystkie potwory na ekranie a jak dasz w/w 1 kratke to tylko te obok ciebie :D
 

szczurek135

Active User
Joined
Nov 1, 2010
Messages
81
Reaction score
0
Odp: [TA] posta? mi nie zaznacza potwor?w na tibia auto

rozumiem ale m?j problem polega na tym ?e po 2min bocenia char chodzi obok potwora on go zaatakuje a posta? nie reaguje wcale!! chodzi poprostu do oko?a tak jak ustawi?em weiponty ;/ poprostu nie chce zaznacza? ich
 

DeVoNeK

User
Joined
May 26, 2008
Messages
16
Reaction score
0
Odp: [TA] posta? mi nie zaznacza potwor?w na tibia auto

dobra no to widz? inny problem masz :D i to nie problem z zaznaczaniem potwork?w tylko z nazw? potwora ;D bo pewnie masz par? rodzaj?w mob?w na expie i jedne zaznacza a drugie nie ? sprawd? czy dobrze wpisa?e? nazw?... najlepiej daj tego screena co da?e? wcze?niej tylko nie zamazuj nazw potwork?w o_O nie wiem czego si? wstydzisz ja czasami najtem boce na rotach jak du?o ludzi jest na cycach ale nie odbiegajmy od tematu xD
 

emememsik

Advanced User
Joined
Nov 5, 2010
Messages
169
Reaction score
18
Odp: [TA] posta? mi nie zaznacza potwor?w na tibia auto

Zaznacz opcj? "Attack only monsters attack you" I wtedy gdy jaki? potw?r Ci? zatakuje to twoja posta? zrobi kontratak.
 

DeVoNeK

User
Joined
May 26, 2008
Messages
16
Reaction score
0
Odp: [TA] posta? mi nie zaznacza potwor?w na tibia auto

Zaznacz opcj? "Attack only monsters attack you" I wtedy gdy jaki? potw?r Ci? zatakuje to twoja posta? zrobi kontratak.

to ju? lepiej niech zrobi te range 8 kratek ni? kontratak bo jak kto? si? wbije na respa jaki? noobek to tylko expa b?dzie traci? ; D ale i tak to mu nic nie da skoro posta? nie atakuje potwork?w... dopiero gdy zmieni nazw? potworka na prawid?ow? (o ile to ten problem) to dopiero wtedy mo?e wybra? mi?dzy atakowaniem tylko potwork?w kt?re atakuj? go a atakowaniem wszystkich : D
 

szczurek135

Active User
Joined
Nov 1, 2010
Messages
81
Reaction score
0
Odp: [TA] posta? mi nie zaznacza potwor?w na tibia auto

widze ?e to nie ?atwy problem dalem 8 kratek mam prawid?owo wpisane potwory i nic dalej to samo zrobi ko?ko i przestaje bi?;/
 

DeVoNeK

User
Joined
May 26, 2008
Messages
16
Reaction score
0
Odp: [TA] posta? mi nie zaznacza potwor?w na tibia auto

hmm czyli bot obiega tylko raz wszystkie WPT i ju? 2 raz nie chce biec po WPT ? dobrze zrozumia?em ?
 

szczurek135

Active User
Joined
Nov 1, 2010
Messages
81
Reaction score
0
nie nie biega? biega tylko potwor?w nie zaznacza rzyby bil
m?j problem polega na tym ?e posta? biega po weipontach ale nie bije potwor?w
Notka moderatorska:
??cz?. U?ywaj opcji "Edytuj".
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top