What's new

-Tibia 8.57 [AZORIA.PL] - Wielki Powr?t - Co Wy na to ?

Status
Not open for further replies.

kamilos19

Active User
Joined
Jul 11, 2010
Messages
50
Reaction score
0
Odp: [AZORIA.PL] - Wielki Powr?t - Co Wy na to ?

Odno?nie Exp i pvp enfo, to tak Exp du?y do 200 lvl od 200 lvl bardzo ma?o ,?e nawet nie b?dzie si? op?aca?o expi? co za tym idzie aol i blessy bardzo tanie... ?eby gildie nie odesz?y z braku pieni?dzy i jak najbardziej PVP-ENFO.

Mo?e gra?e? na minera.hopto.org tam by?o co? takiego, ?e jak wi?kszy lvl od siebie zabijesz to dostawa?e? normalnie co? tam expa i za to, ?e wi?kszy to chyba jeszcze 500 000 tys. expa czy co? takiego ;p
WARy staj? si? du?o ciekawsze bo jak padniesz masz motywacje do wr?cenia si?, ?eby odrobi? lvl.
Na pewno b?dzie du?o ciekawiej z pvp-enfo

Sory za ma?o sp?jny post :)

A i jeszcze tak na marginesie
Najlepsze serwery jakie s? to Azoria.pl i Vexoria.net mam nadzieje, ?e nie b?d? sta?y w tym samym czasie bo obydwa s? genialne.

Staram si? pisa? d?ugie posty bo co chwile mam ostrze?enia, ?e ma?owarto?ciowy post.
 

derlin

Active User
Joined
Mar 15, 2009
Messages
137
Reaction score
5
Odp: [AZORIA.PL] - Wielki Powr?t - Co Wy na to ?

Zdecydowanie serwer powinien by? pvp-enforced poniewa? wi?kszo?? graczy gra na RL map po to aby nabi? konkretny lvl i i?? na war i pk. Je?li nie ma enfo to troche szkoda niekt?rym bi? niepotrzebnie fragi nie dostaj?c za to expa;). Czyli jestem za wprowadzeniem pvp-enforced:)
 

NapePerik

Active User
Joined
Apr 11, 2008
Messages
65
Reaction score
0
Odp: [AZORIA.PL] - Wielki Powr?t - Co Wy na to ?

Moim zdaniem pvp-enforced te? jest dobrym pomys?em tylko bez przesady max 2 lvl za zabicie go?cia samemu oczywi?cie np : 200 vs 200 jeden przegrywa a drugi dostaje 202 :p a w kilku rozdzielony exp.Te? dobrze by by?o ?eby liczy? si? lvl przeciwnika kturego sie zabije np 200 zabija 300 bo afk i 3lvl +
albo odwrotnie 300 zabija 200 i 1lvl + :p

Co do forum ch?tnie bym si? zarejestrowa? ale co? szwankuje kod potwierdzaj?cy i nie mog? zrobi? konta :p
 
Last edited:

bear93

New User
Joined
Aug 18, 2010
Messages
5
Reaction score
0
Odp: [AZORIA.PL] - Wielki Powr?t - Co Wy na to ?

Fantastic OTS!!! Raczej wbije, jak bedzie 100 osob plus na start. Zbieracie moze jakis team z net.pl?
 

NapePerik

Active User
Joined
Apr 11, 2008
Messages
65
Reaction score
0
Odp: [AZORIA.PL] - Wielki Powr?t - Co Wy na to ?

ja ch?tnie do??cz? jak chcesz to napisz mi na gg :) hmm naprawcie forum nie wiem czy to ja zle wpisuje czy naprawd? nie dzia?a :p
 

zg123

Active User
Joined
Jun 17, 2009
Messages
89
Reaction score
2
Odp: [AZORIA.PL] - Wielki Powr?t - Co Wy na to ?

Witam dzia?a prawid?owo , mo?e masz problemy z przegl?dark? .Widz? , ?e wi?kszo?? ludzi jest za pvp-enfo. My?l? , ?e jak b?dzie jeszcze wi?cej takich komentarzy na ten temat to pvp-enfo zainstaluje.
 

Keldora

New User
Joined
Nov 3, 2010
Messages
9
Reaction score
1
Odp: [AZORIA.PL] - Wielki Powr?t - Co Wy na to ?

NAJLEPIEJ ZEBY WYSTARTOWA? JU? W T? ?RODE OKO?O 18:00 :D poniewaz zaczyna sie dluuuuugi weekend :D ^^^ a po za tym ja bym zwiekszyl expa zeby jakas zabawa byla a nie monolne expienie tymbradziej ze real mapek z duzym expem jest baaaardzo malo (np. k44 czy enforia) na tych serwerach gra duuuzo osob ponad 300 online i exp jest duzy i jest rl mapka :D

dalbym taki: (nie za duzy nie za maly)

1 - 50 = x320
51 - 80 = x300
81 - 100 = x270
101 - 120 = x175
121 - 150 = x150
151 - 170 = x100
171 - 190 = x90
191 - 200 = x75
201 - 230 = x40
231 - 250 = x25
251 + - = x10

ps. chodzi o dobra zabawe czyli bijatyki, robienie questow i wogole zeby oro bylo niezle i mozna bloczyc niezle bossy :D a nie po to zbey wbic w ciagu 2 tygodni 250 lvl a pozniej nikt juz niegra :D a tak to bedzie zajebsicie ! jak na k44 i premierze i enfori gdzie serwery wlasnie dzieki expowi stoja :D
po jednym dniu mozna latwo wbic 200 lvl :D a po tygodniu niebedzie wcale 350 + lvl :D wiec radzilbym wlasnie taki dac ! i nie inny tylko wlasnie taki !

prosze komentowac moja wypowiedz !
 
Joined
Oct 7, 2010
Messages
36
Reaction score
1
Odp: [AZORIA.PL] - Wielki Powr?t - Co Wy na to ?

zgadzam sie z keldor? :D exp powinien byc duzo wiekszy ! tymbardziej widze ze duzo ludzi sie zbiera a jescze wiecej zagra na ots gdzie exp jest duzy !!!!!!! taki jak na akemi czy na k44 :D start wlasnie mozesz zrobic w srode bo wekend sie zaczyna i bedzie wiecej graczy gralo po za tym mozesz zrobic jakies najazdy bosow po 3 dniach :D
 

kamilos19

Active User
Joined
Jul 11, 2010
Messages
50
Reaction score
0
Odp: [AZORIA.PL] - Wielki Powr?t - Co Wy na to ?

Keldora wed?ug mnie tw?j post jest ?mieszny...
1. 12.11 Startuje Vexoria co by roz?o?y?o graczy na dwa serwery tak samo gildie tylko z przewag? Vexori bo jest ju? d?ugo zapowiadana.
2. Nie wiem czy bicie si? 300+ lvl-ami sprawia jak?? przyjemno?? (nieziemski hity, hp itp.).
3. Monotonne Expienie nie zmieni si?, kto ma expi? ten b?dzie expi? z tym, ?e tam nabije wi?kszy lvl...
4. Chcesz przyk?adowo solo orshabala zabi? rozumiem? A tak przy mniejszym lvl jest satysfakcja z jakiego? questu, a nie solo wszystkie questy bez u?ycia pota ;].
5. A wary wygl?daj? tam tak "UE UE UE UE" Patrzysz w server log a tam hity 2000

Skomentowa?em twoj? wypowied?.
 

zg123

Active User
Joined
Jun 17, 2009
Messages
89
Reaction score
2
Odp: [AZORIA.PL] - Wielki Powr?t - Co Wy na to ?

Do : (Keldora)
Ja jako administrator musz? przyzna? racj? (kamilos19) , bardzo dobrze odpowiedzia? na tw?j post i zdecydowanie ma racje. Jednak mog? Cie pocieszy? tym , ?e na serwerze prawdopodobnie b?dzie zainstalowane pvp-enfo , kt?re z pewno?ci? przy?pieszy wbicie lvl.
 

Arstoon

User
Joined
Sep 14, 2009
Messages
26
Reaction score
1
Odp: [AZORIA.PL] - Wielki Powr?t - Co Wy na to ?

Tutaj Arstoon leader guild -Pink Guys- co do expa nie zwiekszaj go za chuja jest dobry... co najwyzej mozesz zwiekszyc loota czy magic. Jaki ma sens oranie sie na 200lvl+ gdzie zajebiesz typa i on to w 5min max odrobi ? co do pvp-enfo to jest zajebisty pomysl jestem stanowczo za! zajebisty klimat by byl ;)
 

zg123

Active User
Joined
Jun 17, 2009
Messages
89
Reaction score
2
Odp: [AZORIA.PL] - Wielki Powr?t - Co Wy na to ?

Bardzo nam mi?o , ?e zaczynaj? do nas pisa? Najlepsi Leaderzy Polskich Ekip. Exp Stage jednak zostanie , taki jak jest z tego wzgl?du , ?e wiele ludzi popiera to ustawienie wi?c tak te? zostanie. Zmieniaj?c temat i przechodz?c do PVP-ENFO z po?r?d wszystkich tych , kt?rzy wypowiadali si? o tym ka?dy jest za wprowadzeniem tego systemu. Nie zosta?o mi nic innego jak napisa? porz?dny skrypt na pvp-enfo . Prosz? o dalsze wypowiedzi.
 

everlast28

New User
Joined
Nov 7, 2010
Messages
8
Reaction score
0
Odp: [AZORIA.PL] - Wielki Powr?t - Co Wy na to ?

kiedy start ? ogolnie to bys mogl zmienic tylko koncowke expa na x6
 

zg123

Active User
Joined
Jun 17, 2009
Messages
89
Reaction score
2
Odp: [AZORIA.PL] - Wielki Powr?t - Co Wy na to ?

Dlaczego twierdzisz , ?e mo?na zmieni? ko?c?wk? na (x6). Napisz dlaczego tak s?dzisz , jakie widzisz wobec tego korzy?ci.
 

kamilos19

Active User
Joined
Jul 11, 2010
Messages
50
Reaction score
0
Odp: [AZORIA.PL] - Wielki Powr?t - Co Wy na to ?

"Najlepsi Leaderzy Polskich Ekip" no powiedzmy, ?e najlepsi, ale na pewno rozpoznawalni i trzeba mie? szacunek do tego typu ekip :)
 

Vectorq

New User
Joined
Jun 14, 2008
Messages
7
Reaction score
0
Odp: [AZORIA.PL] - Wielki Powr?t - Co Wy na to ?

Hmm, wszystko ok! Tylko odpa? otsa np: Jutro 19 zbli?a si? d?ugi weekend b?dzie oro jak na zaneri, Arstoon widzia? co si? tam dzieje niech si? wypowie. !

Zr?b start otsa a ekipy same wejd? bo nie ma si? gdzie ora? ! :D

HMW_/
Invictis _/
 

zg123

Active User
Joined
Jun 17, 2009
Messages
89
Reaction score
2
Odp: [AZORIA.PL] - Wielki Powr?t - Co Wy na to ?

Witam leadera szanowanych Invictis. Teraz rusza tyrania , wi?c chwil? poczekamy ze startem . info o starcie niebawem. ~ ?ycz? sukces?w w ?wiecie pk.
 

atw93

Active User
Joined
Apr 3, 2010
Messages
81
Reaction score
5
Odp: [AZORIA.PL] - Wielki Powr?t - Co Wy na to ?

aza17.png
To nie ?aden PK Team tylko --Fatum Crew--. Nie zgodzi?em si? na umieszczenie swojego wizerunku w tym temacie :D (Wujek Ziolo) ?artuj? oczywi?cie.

EXPERIENCE STAGES

 1 - 50 = x130 
 51 - 80 = x95 
 81 - 100 = x70 
 101 - 120 = x60 
 121 - 150 = x25 
 151 - 170 = x10 
 171 - 190 = x5 
 191+ - = x3 
Co do expa to moim zdaniem trafi?es w 10tk?. Ewentualnie zmieni? te pierwsze 4 stopnie na np.:
 1 - 50 = x100 
 51 - 80 = x80 
 81 - 100 = x60 
 101 - 120 = x45
Prosimy przedstawia? swoje propozycje.
Nie wiem jakie masz zabezpieczenia ale zainwestuj w naprawd? dobrego firewalla.
prosz? si? wypowiada? czy chcecie na azorii pvp-enfo. Je?eli wi?kszo?? wypowiedzi zadecyduje na TAK , to pvp-enfo zostanie zainstalowane.
Co do PVP ENFO jestem jak najbardziej za. Ale nie ustawiaj np. 500k expa za danego kolesia bo dla 100 lvla jest to spory advence a dla 200 lvla jest to nic. Dlatego proponowa?bym stworzy? pvp enfo system, kt?ry za zabitego przeciwnika daje np. 5% Twojego ca?ego aktualnego do?wiadczenia.
Tutaj Arstoon leader guild -Pink Guys-
Bardzo nam mi?o , ?e zaczynaj? do nas pisa? Najlepsi Leaderzy Polskich Ekip.
Tutaj mo?na si? po?mia? :D Co do najlepszych ekip to bym tego teamu nie zalicz bo najlepszymi ekipami pod wzgl?dem skilla s? Decauty, KMB, We Ride, Exitum, Massive Agressive i oczywi?cie Fatum Crew. Je?li kogo? pomin??em to przepraszam ale tylko te dobry lub ?mieszne teamy s? zapami?tywane. Pink Gej?w czy Rexis?w zdecydowanie nie zaliczy?bym do najlepszych ekip. Wiadomo, czasami nawet skill nie przezwyci??y masy :) Przyznam, ?e z Rexami raz przegrywali?my, raz wygrywali?my bo ka?dy przyzna, ?e to naprawd? jest MAAASSA a do do Pink?w to r?wnie? masa z tym, ?e nawet to im nie pomaga w wygrywaniu war?w.
Hail Fatum Crew!
Wujek Ziolo
 

zg123

Active User
Joined
Jun 17, 2009
Messages
89
Reaction score
2
Odp: [AZORIA.PL] - Wielki Powr?t - Co Wy na to ?

Witam , interesuj?cy post zawar?e? w nim du?o dobrych informacji. Nad exp stage musz? si? grubo zastanowi? , co do pvp-enfo z tym 5% systemem masz bardzo dobry pomys?. M?wi?c o gildiach licz? si? z ka?d? znan? guild? , to jakie masz relacje z Arstonem nie ?wiadcz? o tym czy s? s?abi czy mocni . My?l? , ?e powinni?cie zmierzy? si? w Azoria Guild Competition .
 

stomil1945

Advanced User
Joined
Sep 28, 2009
Messages
155
Reaction score
2
Odp: [AZORIA.PL] - Wielki Powr?t - Co Wy na to ?

Pytanie ,czy mysleliscie o zrobieniu SYSTEMU ZAMKOW ?

no jak zawsze na azori nie moze gra rozpoczac sie bez Rebeliusow :) pzdr.
 
Status
Not open for further replies.
Top